10 įdomių faktų apie plaukus

Kiekvienas žmogus turi tai, dauguma iš mūsų apsėsti apie tai, bet kiek jūs tikrai žinote apie savo plaukus? Kad stuff, kad vainikuoja jus galvą ir kad jūs rūpintis uoliai šepečiu, šampūnu ir kondicionierius, yra keletas gana nuostabų savybes, kad jūs tikriausiai niekada nežinojo apie tai. Taigi, kai kitą kartą jums kyla bloga plaukų diena ir keikė savo spynos, galvoti apie šiuos dešimt nuostabių ir įdomių faktų apie plaukus, kurie gali padaryti jums dėkingi, tik šiek tiek daugiau.

1. Jis auga daug greičiau, nei jūs manote

Jei manote, kad tai labai ilgai augti plaukus ilgai tada, būkite kantrūs, nes ji auga daug greičiau, nei jūs manote. Plaukų tikrųjų auga maždaug 0.33mm kiekvieną dieną, todėl, jei jūs nuolat plaukus vien per metus, tai išaugo 6 colių. Kas bus sulėtinti jūsų plaukai pažangą auga, nors, yra grubus gydymo, kad jūs suteikiate jai ir pakartotinai naudoti šildomų įrankiai. Jei gydyti plaukus blogai, jums bus pertrauka ir jis nebus gauti galimybę augti labai ilgai.

2. Jūs prarasti apie 100 plaukų per dieną

Nesijaudinkite apie visus tuos plaukus, kad radote savo šepetys, tai visiškai natūralu, kad plaukai iškrenta kiekvieną dieną. Vienas iš įdomių faktų apie plaukus yra tai, kad vidutiniškai, mes visi prarasti nuo 50 iki 100 plaukų kiekvieną dieną, bet nereikia panikuoti, jie pradės augti vėl iš karto.

load...

3. Tiesūs plaukai yra garbanoti

Visi plaukai turi posūkiais į jį, net tai, kas atrodo puikiai tiesūs plaukai. Kaip plaukai auga, ji vystosi posūkiais ir vienintelis skirtumas tarp tiesiu ir garbanotais plaukais, yra tai, kad garbanotas plaukai turi tiek daug posūkiais į jį, kad jis sukelia plaukų sutartį apie save ir kad sukelia plaukų susirangyti.

4. Jūsų plaukai gali remti dviejų dramblių

Nepaisant visų mūsų įspėjimus apie tai, kaip lengvai galite sulaužyti ir sugadinti plaukus, tai iš tikrųjų nepaprastai stipri dėl savo dydžio. Vienas kryptis plaukai yra pajėgi išlaikyti 100 gramų svorio, ir jūsų visa galva plaukai, nors mes neturime rekomenduojame, kad jūs jį išbandyti, gali remti dviejų dramblių svorio. Tai jūsų galvos, kad nebūtų galima susidoroti su svorio.

5. Vieno plaukai gali trukti labai ilgai

Dar vienas įdomiausių faktų apie plaukus yra tai, kad, jei jūs gydyti savo plaukų teisę, jis gali trukti jums ilgą laiką. Vieno plaukų trukmė gali skirtis gana ženkliai, bet vidutiniškai, plaukų gyvens tarp keturių ir septynių metų. Įdomu tai, kad kai plaukai pasiekė savo gyvenimo pabaigą, jei jūs jį ištraukti, jums nebus jaustis dalykas.

6. Plaukai auga greičiau vasarą

Vienas iš įdomių faktų apie plaukus, kad šiltesnis oras tampa, tuo greičiau jūsų plaukai augs. Žmogaus plaukų augimą skatina šiluma, todėl, jei jūs bandote augti plaukus seniai, gauti daugiau vasarą, ar riesti šildymą namuose žiemą!

7. Plaukai yra elastinga

Plaukai yra labai elastingas, todėl gali išsitempti ir tada grįžti į savo pradinį ilgį. Kai plaukai sušlapo, jos elastingumas padidėja dar ir šlapias plaukai gali išsitempti iki trisdešimt procentų, nesant sugadintas. Šlapias plaukai silpnesni, nors, todėl, jei jums traukite per toli, tai bus pertrauka lengviau nei sausi plaukai būtų. Nors mes dėl plaukų elastingumą tema, žiebtuvėlio jūsų plaukų spalva, tuo daugiau elastinga ji bus.

8. Pjovimo plaukus jis netampa augti greičiau

Tai nieko daugiau, nei mitas, kad sako, kad pjovimo plaukus leidžia augti greičiau ir nebus jokio skirtumo į jūsų plaukų būklę arba. Plaukų kirpimas, žinoma, neaten savo plaukus ir pašalinti garbanos ir Split baigiasi, bet jūsų plaukai atliks auga tuo pačiu greičiu, ar jums sumažinti jį, ar ne.

9. Mes turime plaukus mūsų galvos rimtos priežasties

Mes turime plaukus mūsų galvų labai geros priežasties. Skirtingai nuo mūsų kūną, mūsų vadovai neturi jokių riebalų sluoksniai izoliuoti juos nuo šalčio ir tai, kodėl mes galime prarasti tiek daug kūno šilumos per mūsų galvų. Mes turime plaukus mūsų galvų kompensuoti tos izoliacijos trūkumas, išlaikyti kai tos šilumos.

load...

10. Mokslininkai gali pasakyti daug apie jus žiūri plaukus

Ir pagaliau, vienas iš įdomių faktų apie plaukus yra tai, kad, žiūrėdamas į pagrindinį struktūros plaukus A teismo mokslininkas galėtų pasakyti, koks maistas jums buvo valgyti, ką gerti, ir net sužinoti kai kurie iš jūsų gyvenimo būdo pasirinkimai. Vienas plaukai nuo galvos dabar gali būti naudojamas pasakyti, ar asmuo ėmėsi kokių nors narkotikus per daug, todėl jis gali būti naudojamas suteikti įrodymų tyrimą.

Ar žinote kitų įdomių faktų apie plaukus?

load...