10 įdomių faktų apie Parizą ir Prancūziją

Prancūzija yra romantikos, sudėtingų patiekalų, gero vyno tauta ir tai įmerkta į turtingą istoriją taip pat. Graži šalis, vienas iš labiausiai žinomų sostinių pasaulyje… Čia yra dešimt įdomių faktų apie Prancūziją ir jos sostinėje, Paryžiuje:

1. Jūs negalite skambinti kiaulę Napoleon Prancūzijoje

Yra dar įstatymas Prancūzijos teisynus kad draudžia kiaulės Napoleonas pavadinimų. Tai tik vienas iš egzotiškos įstatymus iš praeities, kad vis dar egzistuoja Prancūzijoje, kitas yra tas, kad ji yra neteisėta pabučiuoti ant geležinkelio traukiniu.

2. Eifelio bokštas juda

Turbūt labiausiai žinomas žymus objektas Paryžiuje, Eifelio bokštas žymiai svyruoja per stipriam vėjui ir karštomis dienomis. Ypatingai blogai audrų, ji buvo žinoma, kad linguoti net kaip 13 cm ir labai karštu oru; bokšto viršų galima perkelti tiek, kiek 18 cm.

load...

3. Galite tuoktis miręs asmuo Prancūzijoje

Tai nėra taip liguistas kaip ji gali iš pirmo garso. Įstatymas iš pradžių buvo priimtas Prancūzijos prezidento Šarlio de Golio, kad leisti užsiima moteris tuoktis savo mirusį sužadėtinį, kuris buvo nužudytas tragiškos avarijos. Jūs galite ne tik tuoktis bet kokį negyvą žmogų, nors; jums reikia, kad būtų galima įrodyti, kad velionis kai kurie tuokiasi su jumis, kol jie mirė domina.

4. Yra šunų pooping daug vyksta Paryžiuje!

Nors tai tik mitas, kad yra daugiau šunų Paryžiuje, nei yra paryžiečiai, tai tiesa, kad yra šunų kakoti daug gatvėse! Matyt, šunys deponuoti per kiekvieną dieną 20 tonų juo, bet mes neturime įrodymų, kas padarė svėrimo šią statistiką!

5. Laisvės statula buvo paaukoti Prancūzijos žmonių

Laisvės statula, kuri buvo skulptorius Auguste Bartholdi ir garsaus Eifelio bokštas inžinierius Gustave Eiffel Idėja buvo visiškai finansuojama Prancūzijos žmonių būti ne Prancūzijos vyriausybė.

6. Paryžius Netiksli vadinamas šviesos, nes elektros Miestas

Dauguma žmonių mano, kad Paryžius yra vadinamas šviesos miestą, nes taip, kad gatvės ir orientyrai apšviesti naktį. Iš tikrųjų, tai neturi nieko bendro elektros energiją visiems. Miestas pirmą kartą įgijo šį vardą savo vietą pasaulyje, kaip nušvitimo mieste.

7. Prancūzų turi daugiau mylėjimasis, nei bet kuri kita tauta

Atrodo, kad Prancūzijos žmonių reputaciją už tai, kad daugiau meilės, kad dauguma remiasi tikru tiesų, nes atlikto tyrimo prezervatyvas gamintojas, Durex, jie nustatė, kad iš dvidešimt dviejų šalių apklaustųjų, Prancūzija išėjo lengvai ant!

8. Paryžius buvo sukurta siekiant numalšinti valstiečius

1800-aisiais, Napoleonas III paskyrė architektai pertvarkyti Paryžių, kad ji graži, dar funkcionalus. Daug apylinkių buvo sunaikinti, kad kelią į plačių bulvarų, kad dabar mes siejame su Paryžiuje. Iš kelių plotis, nors buvo ne tik sukurta siekiant patenkinti padidinti srautą; jis taip pat buvo įsitikinti, kad valstiečiai negalėjo barikada gatvėmis į maištą atveju.

9. 20% Prancūzijos teritorijoje yra ne Prancūzijoje

Kontinentinė Prancūzija yra didžiausia šalis Vakarų Europoje ir gyvena daugiau nei 65 milijonų žmonių. Nepaisant to, 20% Prancūzijos valdomos teritorijos yra už Europos ribų, įskaitant prancūzų nusprendė Gvadelupa, Martinika ir Prancūzijos Gvianos.

load...

10. Vis daugiau žmonių eiti į Paryžių pamatyti Peliukas Mikis nei pamatyti kultūrą

Prancūzija pritraukia daugiau lankytojų nei bet kuri kita pasaulio šalis, ir tai pritraukia apie 80 milijonų lankytojų per metus. Tai Peliukas Mikis, kad pritraukia daugiausiai lankytojų į Paryžių, nors su Paryžiaus „Disneyland“, kuris pritraukia didesnį turistų skaičių, nei Luvras, Eifelio bokštas ar kitų kultūrinių vietų.

Ar žinote, keletą kitų įdomių faktų apie Paryžiuje ir Prancūzijoje?

load...