10 įdomių faktų apie naujųjų metų šventę įvairiose šalyse

Naujieji Metai karto taip Kalėdų awesomeness. Jis turi daug gyventi iki.

Kaip vaikas, aš visada mėgo Naujuosius metus, nes ji buvo lyg antra atostogų iš karto po Kalėdų.

Kaip suaugęs? Aš myliu jį, nes jis tarsi antrą atostogų iš karto po Kalėdų!

load...

Nors Kalėdos ir Naujieji metai yra šventė vos kelioms dienoms nuo kito, nuotaika visada tiek daug skiriasi. Kalėdos yra pilnas šventinės nuotaikos, šeimos susibūrimai, amalas, vaikų svaiginantis veidus ir Kiaušinių-vyno kokteilis, o Naujieji metai yra pilnas lil-apgalvotos rezoliucijų, triukšmingas šalių, vaisių Punch ir (mano atveju) praleido laikmačius.

Aš švęsti Naujųjų metų tuo pačiu būdu kiekvienais metais, kai aš pasuko 18.

Aš esu, tačiau šiek tiek nuobodu daro tą patį visą laiką. Taigi, prisijungti prie manęs, kaip aš sklypas kažką kitą, žiūrėdamas, kaip Naujieji Metai švenčiama įvairiose šalyse visame pasaulyje.

Ispanija

Ispanijos tradicija pasveikinti Naujųjų metų taip pat tas pats tradicija, kad kai kurių Peru anketa taip. Tai, be abejo, eina visą kelią atgal į laiko, kai Ispanijos aplankė Pietų Amerikoje ir pasidalinti su jais savo at-laikais keistų muitinės.

Žiūrėti pagal Ispanijos kultūros, tai tradicinis valgyti dvylika vynuogių Naujųjų metų, todėl, kad jūs turite sėkmės per ateinančius dvylika mėnesių.

Aš tikras, kas atsitiks, jei apsirikimas vynuoges ir galų gale su vos vienuolika, per klaidą.

Japonija

Japonai yra gerai žinomas dėl savo ekscentriškumo. Jei jie nėra išrasti robotus, kurie gali žaisti futbolą, jie mušė vienas kitą ant televizijos žaidimų šou „for fun“.

load...

Arba jie praktikuojančių sumo imtynių ir faktiškai naudojasi ją.

Tačiau jų Naujieji Metai tradicija yra tikrai gana įprastas – Japonijoje vistiek. Naujųjų metų, tai yra įprasta, kai japonų papuošti savo namus su pušų šakų. Kodėl? Kadangi šis filialas simbolizuoja ilgaamžiškumą.

Kartais jie taip pat bus pridėti bambuko koteliu simbolizuoja klestėjimą.

Matyti? Visiškai normalu. Dabar, kur aš įdėti savo bambuko koteliu…

Graikija

Graikija mums davė Platoną, Aristotelį ir demokratiją. Šiandien ji tiesiog atrodo, kad mums blogai ekonomikai.

Tačiau Graikija yra labai didžiuojuosi tauta, kad turi daug įdomių tradicijų. Ir vienas iš jų yra įspūdingi Naujieji Metai tradicija, kad jie dalijasi su Norvegija.

Iš esmės, kai čiabuviai iškepti duonos Naujųjų Metų kepalas su moneta viduje. Kai kas nors skiltelės jį, tikiuosi, kad trečias gabalas bus pateikta monetą. Kodėl? Nes tai reiškia, kad pavasaris ateis anksti.

Nors tai nėra taip, tarsi graikų kada nors turi taikstytis su atšiaurių žiemų…

Sicilija

Aš myliu Siciliją ir čia holidayed kelis kartus. Bet aš niekada Kalėdų ar Naujųjų metų, kurie iki šiol aš apgailestauju.

Tačiau, dar yra laiko. Tačiau jų būdas švęsti Naujuosius metus yra nusivylimą santūri ir – staigmena staigmena – apima makaronus.

Yup, Naujųjų Metų dieną, Sicilijos s – kurie pagal savo pobūdį Super prietaringas – aptarnauti iki lasagna.

Huh.

Na, matyt, jie negali aptarnauti iki bet kokio kito tipo makaronų išskyrus lasagna tą dieną.

Kinija

Kinų Naujieji Metai neturi nusileisti sausio 1 (jie visada turi būti tokie skirtingi, Tut), tačiau kinai vis dar turite įdomių būdų pasveikinti Naujųjų metų įvairovė.

Ir berniukas, ar šie vaikinai tikrai eiti į miestą.

Nesitenkina vien įlipti degtinės butelį, pakrovimo keletą melodijų iPod ir kviečia keletą draugų aplink, Kinijos dažų jų priekinės durys raudona, nes ji simbolizuoja laimę ir geros kloties. Tada jie parengti milžinišką šventę, bet su Tvist – peiliai draudžiama.

Tiesą sakant, peiliai uždrausta ištisus 24 valandų, kad žmonės negalėtų kažkaip netyčia sumažinti save Naujųjų Metų dieną.

Belgija

Belgijoje, ko gauti šiek tiek literatūros. Vaikai gali ne tik mėgautis savo kalėdines dovanas dar vieną dieną, bet vietoj to turi parašyti laišką savo tėvams.

Jie taip pat turi papuošti korteles su spalvomis, angelų ir cherubų (Taip, Real).

Tada jie turi skaityti kortelę garsiai.

Danija

Danai tikriausiai ne gavo dėl to, kad vikingai buvo aiškiai ne taip sunku-as-nagai kaip visi manė, jie buvo. Tai vienintelė priežastis, kodėl jų būdas švęsti Naujieji metai yra tiesiog Zwariowany.

Sausio 1, tai paprotinės Danijoje mesti patiekalų kažkam – kažkieno matyt – slenksčio.

Kodėl? Nes tai garantuoja jiems draugų.

Manau, tai puikus anekdotas pasakyti žmonėms metų, kaip vaikinai susitiko. „Taigi mes susitikome vieną rytą, kai jis metė patiekalų mano duris, nes tai buvo jo mielas būdas saying hi“.

Estija

Gerai, tai yra beprotiška. Estijoje, kai vietiniai gyventojai vis dar laikytis seną tradiciją valgyti iki dvylikos patiekalų ant Naujųjų Metų išvakarės.

Kodėl? Nes, matyt, ji suteikia jums dvylikos vyrų jėgą už likusią metų dalį.

Kaip nepritaria nutukusiems cukriniu diabetu nevirškinimas, Manau.

Airija

Jei esate vienas šiemet, galbūt norėsite per galvą į Airiją, kur jie turi Patikimas būdas susitikti vyrus.

Naujųjų Metų išvakarės, viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti Amalas šakelėmis po savo pagalvę.

Po kelių dienų, aukštas, tamsus vyras eis į savo gyvenimą.

Matyt.

(Jis tikriausiai mokesčių vyras)

Vokietija

Vokietija gali būti namuose su viena iš pasaulyje geriausiai atliekančių ekonomikos, bet jie vis dar patinka ekscentriškumo Naujųjų metų išvakarėse tiek. Taip pat valgyti daug uogiene spurgos, jie taip pat patinka žiūrėti 1920 britų kabaretas žaidimų vadinamas vakarienė One „.

Kodėl? Ne idėja.

Padaryti klausimais blogiau, Vokietijos televizijos stotys iš tikrųjų transliuoti jį į juoda ir balta, taip, kad visa tauta jaučiasi taip, tarsi tai atgal į 1920 Funny!

Linkime Jums nuostabią ir nuostabiai laimingų Naujųjų metų!

Gali visi jūsų gražus svajones!

load...