10 įdomių faktų apie mūsų gražią planetą

Tai tikrai lengva priimti mūsų planetą savaime suprantamu dalyku. Nepaisant to, kad mes sustabdytas erdvėje, sukasi aplink Saulę per visatą, kuri tęsiasi milijardus mylių, daugelis iš mūsų tiesiog grįžti į mūsų kasdieninį gyvenimą, nenurodydamas šio antros minties.

Mes valgome mūsų mėsainius, nervintis per egzaminus, rėkti tuo Dodgy spausdinimo mašina biure, susituokti, turėti vaikų, saugokis mėgstamiausia futbolo komanda praras dar kartą ir pan. Mes užsiimti kasdienių smulkmenų ir nuolat pamiršti nuostabų bendresnį vaizdą.

Bet jei galite išjungti iš savo kasdienius rūpesčius akimirkai ir išvengti savo dėmesį į mūsų gražus planetos, yra tiek daug faktų apie jį, kad jūs tikriausiai nežinojo apie – nors jūs vadinama ši vieta jūsų namuose visą savo gyvenimą ,

load...

Jei įdomu, siekiant pagerinti savo žinias apie mūsų planetos, čia yra 10 įdomių faktų apie žemę.

Žemė kažkada buvo manoma, kad Centras visatos

Senovėje, daugelis geros liaudies tikrųjų maniau, kad mūsų planeta buvo labai svarbu, kad tai buvo visatos ir visa kita sukasi aplink mus centru. Mes iš esmės buvo viršuje šuo iš visų kitų žvaigždžių ir planetų ten.

Ne visi tikėjo. Kai labai aštrių graikai pajuto, kad mes buvome ne visatos centras, bet jis tapo priimta valdžios institucijų, kad mes buvome. Ir jei jūs nesutiko su šios teorijos, jums buvo didelių problemų.

Galų gale, Lenkijos Kopernikas rizikavo savo gyvenimą įrodyti kartą ir visiems laikams, kad žemė iš tikrųjų sukasi aplink Saulę – o ne atvirkščiai. Tai buvo drąsus teiginys 16 amžiuje, ir jis buvo kaltinamas erezija. Laimei, jo įsitikinimai atėjo būti priimta ir mokslas, nes palaikė jį.

Mes esame vienintelė planeta ne Pavadinta po Dievo

Atgal į Senovėje, Romos s turėjo tendenciją pavadinti dangaus kūnus (planetų) po jų dievų ir deivių. Tai buvo kaip planetos gavo savo vardus, ir Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Uranas ir Neptūnas buvo visi Romos dievų ar deivių.

Saturnas buvo ypač vidurkis Dievas, kuris valgė kūdikius. Nesiruošiu į Saturno artimiausiu metu, labai ačiū.

Mūsų diena galiausiai padidins iki 25 val

Mes dažnai skundžiasi, kad nėra pakankamai valandų per dieną gauti per visų mūsų užduotis. Jei tik mes turėjome vieną papildomą valandą daryti dalykus!

load...

Tiesiog dar viena valanda reikštų galėtume parašyti 900 puslapių romaną, kurti didžiausią pasaulyje muzikos kūrinį ar prarasti daug svorio.

Ar taip sakome.

Tikėkite ar ne, nors žemė dieną ilgainiui padidės iki 25 val. Tai yra todėl, kad mūsų sukimosi greitis palaipsniui praranda tempą.

O, deja, nė vienas iš mūsų bus gyvas žiūrėt prailgintos dienos, nes ji tikriausiai neįvyks dar 140,000,000 metų. Atsiprašau.

Karščiausias kada nors temperatūra buvo…

Dar vienas įdomiausių faktų apie žemę, kad karščiausi kada nors temperatūra recored žemėje buvo Libijoje 1922 metais buvo 57,8 laipsnių C – arba 136 laipsnių F.

Šalčiausias kada Temperatūra Tuo tarpu buvo…

Įrašyta žemėje šalčiausias nors temperatūra buvo Antarktida. Tai buvo kaulų atšaldymo atėmus 89,2 laipsnių C – ar 128,6 laipsnių F.

Oi. Mano. Gėris. Įdomūs faktai apie žemę

Daugiau Bad News: žemė diena net ne tiek, kiek 24 valandų

Žinoma, kiekvienas pasakys, kad Žemės diena trunka 24 valandų, bet jie tiesiog sako, kad tai apvalinti ko ne, kad nebūtų rodomas banali ir erzina.

Žiūrėti, žemė diena techniškai trunka 23 valandų, 56 minučių ir keturias sekundes, nes tai, kaip ilgai užtrunka mūsų planetą suktis apie savo ašį.

Pasak ekspertų, tai žinau, kas yra žinoma kaip „Žvaigždžių“ dienos.

Taigi, iš esmės, mes trūkstamus 4 sekundes kiekvieną dieną. Kuri galiausiai Zliczać, tiesa?

Kinda. Bet tuo pačiu metu, tai, matyt, atsveria tai, kad Saulė juda vis tiek šiek tiek kiekvieną dieną, o tai reiškia, mes susigrąžinti tas papildomas 4 sekundes.

Žemė nėra grynas sfera

Kai buvai mokykloje, jūsų mokytojas turėjo paaiškinti jums, kad žemė yra ne apskritimas, bet sfera, kuri yra trijų matmenų formos.

Jei buvo pakankamai protingas, jums galėjo atšovė su atsikerta, kad iš tikrųjų, žemė yra pasišventęs stipriojo.

Tai panašus į sferą, bet ji turi išsipūtęs pusiaują, nes, kaip jis sukasi.

Taigi, kitą kartą, kai kažkas jums pasakys, kad žemė yra rutulio, o ne apskritimas, pasakykite jiems tiesa.

Būkite pasirengę būti vadinamas protingas asilas, nors.

Mes esmės Dengta vandenyje

Vienas iš įdomių faktų apie žemę yra tai, kad, kaip ir žmogaus kūnas yra sudarytas daugiausia iš vandens, todėl yra žemės paviršiaus.

Iš tiesų, iš žemės paviršiaus yra 70% vandens. Tai dar ne viskas, kad stulbinantis, kai Jūs manote, kad H2O yra iš esmės mūsų gyvenimo jėga.

Bet ji vis dar stebina pažvelgti, kai esate kosminėje erdvėje. Iš tiesų, tai buvo tada, kai astronautai pirmą kartą užkopė į erdvės platybes, kad jie pastebėjo tik kaip GOSH adyti mėlyna mūsų planeta. Taigi jie pakrikštijo ją Blue Planet „.

Nors Neptūnas yra net mėlynesnėmis.

Kitas 30%, beje, yra kieto pagrindo.

Per metus Žemėje yra ilgesnis nei 365 dienų

Daugelis iš mūsų švęsti Naujųjų metų išvakarės, nes 365 dienų praėjo ir atėjo laikas linksmintis. Valio!

Bet mes visi šalis šiek tiek per anksti, nes per metus iš tiesų 365.2564 dienas.

Taigi, kitą kartą, kai liudyti į atskaitą dėl Naujųjų metų išvakarėse, pasakyti visiems, kad būtų rami, pasirinkite savo laikrodį ir sako: „vaikinai, aš tikrai nekenčiu būti purve čia lazda, bet mes vis dar turime šiek tiek daugiau likęs laikas.“

Jie manote, kad esate toks kietas. Rimtai.

Gerai, jie tikriausiai nebus, bet faktas, kad mūsų metai yra ilgesnis nei mes visi manome yra priežastis, mes turime keliamieji metai kas 4 metai. Tai padeda mums gauti atgal kelyje į Grand schema dalykų.

Dauguma mūsų ledas Antarktidoje

Yra nemažai ledo žemėje, bet neįtikėtina 90% Ji yra Antarktidoje.

Žemynas yra taip pat namo į 70% mūsų šviežių vandeniu.

Ar žinote kitų įdomių faktų apie žemę?

load...