10 įdomių faktų apie makiažą, apie kurį reikia žinoti apie

Egiptiečiai naudojami Kohl linija savo akis

Mūsų seserys Egipte sukūrė tikriausiai vienas iš geriausių grožio tendencijas kada kelią atgal aplink 10,000BC. Tada, senovės egiptiečiai naudojamas tamsios spalvos miltelių, pagamintų iš oksiduoto vario, susmulkintų stibio, sudegintų migdolų, švino, ochra, pelenų ir malachito linija virš ir žemiau jų Blakstienėlė linijų. Jie tai padarė iš tikėjimo, kad linijos būtų apsaugoti savo akis nuo saulės akinimo ir Kohl užkirstų kelią akių infekcija. Kas žinojo?!

Nusibodo savo antakius? Ankstyvi Japonijos moterys sako „skustis ’em off“

load...

Kai mes turime blogas Antakių dieną, mes dažnai linksta imtis skustuvą su varginantis mažai plaukų ir tiesiog skustis juos visus išjungti. Taigi vienas iš įdomių faktų apie makiažas yra, kad Heian epochos Ankstyvo Japonijoje moterys iš tiesų buvo pakankamai drąsus perimti šį išlaisvinimo rūšies ir visiškai pašalintas savo antakių plaukus prieš dažant nuo endoprotezai į pusmėnulis formos. Labiausiai mados moterų paėmė savo tapytus antakius teisę iki arti savo Valsčiaus. Stebina išvaizdą, mes manome, kad jūs sutinkate.

Dantų balinimas trunka posūkis

Mes rūšies nedarbingumo matyti daugybę dantis balinimo priemones aptaškytos visoje mūsų Instagram maitina, bet kai tiriant, kaip gals ir vaikinai ankstesnių metų naudojamas daryti – mes tikimės mūsų palaiminimus. Vienas iš įdomių faktų apie makiažas yra tai, kad senovės romėnai pirmenybę, o alternatyvų metodą balinimo padėklai išpopuliarintas Kylie Jenner ir pan, o skalauti su šlapimu gauti tuos perlamutrinės baltos mes visi svajoti. Matyt, su šlapimu amoniako veikia kaip baliklis. Ne ačiū.

Makiažas spąstai

1770, Parlamentas Anglijoje išlaikė aktą, skirtą apsaugoti vyrus nuo „raganavimu“ moterų, kurios dėvėjo makiažas. Akte buvo nurodyta, kad moterys neturėtų sugundyti arba išduoti vyrų į santuokos žodžiais „kvapų, dažų, kosmetikos plovyklos, dirbtinius dantis, melagingą plaukams“, ir pareiškė, kad „ta santuoka, nuo įsitikinimu, stovės negaliojančiu.“ Tikimės, kad merginos tada davė Parlamentui stiprų plaukų Swish atsakant į šį įstatymą. Hmmm.

Iš lūpų istorija yra bendrasis

Žvelgiant į lūpų kilmės padarė mus jaustis gerai, šiek tiek serga. Čia yra dar vienas iš keistų ir įdomių faktų apie makiažas: Pasirodo, jis tikėjo, kad Mesopotamijos moterys buvo turbūt lūpų išradėjai maždaug prieš 5000 metų, naudojant grūsti brangakmenių puošia savo akis ir lūpas. Pažymėkite varnelę veiksnys atėjo iš Kleopatra pati, metų Senovės Egipte. Tarnauja išvaizda karalienė padarė savo parašo raudoną lūpdažį iš sutrintų Carmine fauna ir skruzdės kraujyje. Bjaurus.

load...

Renesanso Moterys norėjo blyški oda bet kokia kaina

Čia yra dar vienas iš įdomių faktų apie makiažas: renesanso epochoje, tai buvo labai madinga turėti šviesiai, nepriekaištingos odos. Moterys būtų stengtis pasiekti šio grožio idealą dažymo karbonato, hidroksido ir švino oksido Sudarymas sukurti gražesnę išvaizdą. Mišinys paskatino kai rimtai nemalonių šalutinių poveikių, o kai kuriais atvejais sukelia raumenų paralyžių. Taigi-oo ne verta.

Atsitiktinis įdegį

Blyški oda buvo ilgą laiką, vertinamas kaip galutinis ženklo grožio ir klasės Vakarų pasaulyje. Gražus, žėrintis įdegio mes visi dabar žinome ir meilės pirmą kartą buvo pagamintas madinga iki mados ikona Coco Chanel, kuris netyčia atsidūrė šiek tiek per daug saulės pabučiavo po kelionės į Prancūzijos Rivjeros. Ji grįžo į Paryžių su putojančio įdegis ir padegti tendencija mes dar vengia.

Blakstienų tušas Viktorijos eroje

Kitas vienas iš keistų ir įdomių faktų apie makiažas yra tas, kad atgal į Viktorijos laikų moterys Britanijos padarė savo namų tušas sumaišius pelenus ir šeivamedžio uogų sulčių. Jie būtų kailio mišinys ant jų blakstienos patamsinti juos ir padaryti juos labiau pastebimas. Bet jūs Džiaugiamės galite pasiimti Maybelline vamzdelį dabar yra ne taip? Atrodo, kad daug mažiau problemų.

Nuodų už panele?

Romėnų laikais, moterys vartojamas akių lašai, kad jų mokiniai išsiplečia, o jie manė, padarė jiems atrodo gražesnė ir viliojantis. Lašai buvo pagamintas iš Belladonna, nuodingas, bet gražus augalas su tamsiai, rašalu uogų ir violetinės gėlės. Belladonna yra neįtikėtinai nuodingas ir nurijimas net nedidelį kiekį yra mirtina žmogui. Tačiau dariniai iš augalo yra, neįtikėtinai, vis dar naudojamas vaistų ir šiandien. Jūsų gydytojas gali jį naudoti net kaip senovės Romos s padarė – išsiplečia savo mokinius akių egzaminą.

Kraujavimas grožio

Mes anksčiau išsiaiškino, kad moterys, Renesanso laikais išvyko į didelį ilgio pasiekti pieno spalvos odą, bet ar žinojote, kad dar vienas iš įdomių faktų apie makiažas yra tas, kad jie naudojami tikslingai kraujuoja save? Moterys šios eros naudojo gana drastiškas metodas taikant dėlės savo odos, nusausinti kraujyje (ir todėl spalvos) kontroliuojamu būdu. Arba jie kartais velniop veną ir leisti patiems kraujuoti iš į puodelį, kol tinkamai šviesiai. Aš manau, kad mes bus duoti šį vieną praleisti.

Tikimės, kad jums patiko mokytis apie keistai, ekscentriškas ir įdomių faktų apie makiažą. Ar žinote kokių nors daugiau keistų faktų? Praneškite mums!

load...