10 įdomių faktų, apie kuriuos nežinojo apie Kalėdas

Kalėdos praėjo, bet nesijaudinkite, tai nebus ilgai, kol kitą! Tuo tarpu, jei jūs kada nors susimąstėte, kur kai kurie iš Kalėdų tradicijų iš, tada skaityti ir sužinoti dešimt įdomių faktų apie Kalėdas tikriausiai nežinojo:

1. Jėzus gimė ne per Kalėdas

Nors Kalėdų diena yra Jėzaus gimimo šventė, nėra jokių įrodymų, kad jis iš tikrųjų gimė gruodžio 25 dieną. Data buvo pasirinkta Katalikų Bažnyčios 4-ame amžiuje ir visi įrodymai iš tikrųjų nurodo Jėzus gimė pavasarį.

2. Rudolph buvo reklamos gudrybė

Atsiprašome vaikai, bet Rudolph, raudona nosimi elnių, buvo sukurtas kaip reklamos gudrybė. Jo kūrėjas buvo Robertas L. Gegužės kuris sukūrė linksmą elnių 1939 pritraukti pirkėjus į universalinę parduotuvę.

load...

3. Jingle Bells nebuvo parašyta kaip Kalėdų daina

Dar vienas įdomiausių faktų apie Kalėdas tai, kad Jingle Bells, o dabar beveik privaloma fone daina Kalėdoms, niekada nebuvo skirtas būti Kalėdų daina ne visiems. Iš pradžių buvo pavadinta „Vienas arklys Atviras Pasivažinėjimas“ ir tai buvo parašyta už mokyklos padėkos šventę.

4. Kodėl mes pabučiuoti pagal amalas?

Čia yra dar vienas iš įdomių faktų apie Kalėdas: romantiška ir graži tradicija bučiavosi pagal amalas pirmą kartą tapo populiarus Viktorijos epochą, ir todėl, kad amalas yra taip svarbu yra tai, kad buvo manoma, kad apsisaugoti nuo piktųjų dvasių ir padidinti vaisingumą Keltų tradicijos.

5. Dieną, kad karas sustojo Kalėdų

Iš pirmųjų dienų Pirmojo pasaulinio karo, kova Vakarų fronte sustojo Kalėdų. Į karo pertrauka prasidėjo vokiečių ir anglų karių dainuojančių kalėdines giesmes vieni kitiems per griovius ir baigėsi dviejų pusių žaisti futbolą jokiu-mans-žemės. Deja, tai buvo viena iš paskutinių ever pavyzdžiai karo riterių.

6. 295 dienas augti, 30 min valgyti

Vidutinis Kalėdų Turkija vakarienė su daržovėmis ir visais apsiuvai, trunka apie dešimt mėnesių augti. Tada ji užima vidutinę šeimą, Kalėdų dieną, vos 30 minučių valgyti. Keista tai, ką mokslininkai bus vargintis su moksliniais tyrimais!

7. Pasauliai pirmoji „gyventi“ giminė

Pasaulis matė pirmą kartą gimimo, įskaitant gyvų gyvūnų, visų 1224. Iš Jėzaus gimimo istorija poilsio buvo pastatyta Šv Pranciškaus Asyžiečio, kad jis galėtų geriau paaiškinti istoriją jo pasekėjų.

8. Spiralinis Kalėdų pudingas

Ilgas prieš mikrobangų krosnelė, atsiradus žmonės naudojo padaryti savo Kalėdų pudingas. Pudingo buvo gerokai iš anksto šventės, o tai buvo tradicija, pirmame sekmadienį prieš atėjimas sezono skirtingų šeimos narių imtis jį į posūkius ne maišant pudingas, o priėmimo norą.

9. Kodėl Kalėdų vilki raudona?

Jeigu jūs kada nors susimąstėte, kodėl Kalėdų spalvos yra žalia, raudona ir aukso, tai todėl, kad raudona yra meilės ir energijos spalva, žalia simbolizuoja gyvenimą ir naujo gimimą ir aukso atstovauja turto, lojalumą ir šviesą.

load...

10. Linkime Jums Linksmų Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų

Nepriklausomai nuo jūsų pačių asmeninių įsitikinimų yra, religinę ar kitaip, Kalėdos yra laikas dalytis ir rūpestinga. Tikimės, kad jums turėjo tiesiog šimtaprocentinę Kalėdų ir linkime jums viso ko geriausio Naujųjų Metų! Sugrįžk greitai!

Ar žinote, keletą kitų įdomių faktų apie Kalėdas?

load...