10 įdomių dalykų, kuriuos turistai paprastai mėgsta apie amerikiją

Tiesiog kaip mes nustebsite (arba sukrėstas ir giliai sunerimęs), jei mes kada sužinojau, ką žmonės tikrai maniau apie mus, amerikiečiai dažnai stebisi, ką turistai randa taip smagu apie savo šalį.

Bet aš manau, susipažinimas metmenis savo suvokimą. Aš manote, kad aš puikus, įdomus mylintis, ramus žmogus, kuris visada už nuotykius.

Mano mama, tačiau, gali pasakyti, kad aš neorganizuotas, neapgalvotas ir erzina!

load...

Tačiau prieš kelias savaites turėjau pokalbį su Amerikos draugas ir ji buvo tikrai nustebinti, ką aš – ir daug kitų turistų – mylėjo apie savo šalį.

„Ką?“ Ji paklausė su nuostaba. „Jūs vaikinai patiko, kad ?! Mes gėda jį! „

Man Amerika yra viena iš didžiausių pasaulio šalių. Tai pagrindinis žemė pienu ir medumi, ir ten kitoks nuotykių kiekviename kampe. Švęsti JAV, leiskite pažvelgti 10 įdomių išvaizdą turistai paprastai patinka apie Ameriką.

Amerikos sportas

Net mano mama, kas nekenčia visas sporto su ugningą aistrą ir nebūtų matyti negyvas Europos futbolą, nuvyko į beisbolo žaidimą, kai ji lankėsi JAV su manimi.

„Mama? Ką tu čia darai? „Aš paklausiau jos.

„Aš Amerikoje, mergina. Tai yra tai, ką jūs darote, kai ateini į Ameriką. „

Ji turėjo tašką. Bet dalykas yra – ji patiko save. Ji buvo linksma.

load...

JAV yra dažnai abejoja, ką Europos galvoti savo sporto. Galų gale, beisbolas yra tikrai populiarus už JAV ribų (išskyrus Japoniją), o Amerikietiškas futbolas yra gerai, grojo tik Amerikoje.

Tačiau turistai labai patinka imtis Amerikos sporto žaidimas. Tai kaip plaukimo apeigos. Tai linksma.

Nebent žaidimas baigiasi 0 – 0. Tokiu atveju, tai visiškai nėra įdomus. Iš viso.

Keistenybės Maisto Deriniai

Taip, Amerika turi nutukimo problemą. Taip, diabetas vis iš kontrolės.

Bet mums turistai vis dar myli savo nuotykių maisto derinius.

Žemės riešutų sviestas ir želė… Ant sumuštinio? Taip prašau!

Zefyrai ir saldžiosios bulvės… Dabar, kad jūs paminėti, kad skamba nuostabi!

Kas tai? Šoninė suvynioti mėsainiai?

TAIP.

Amerikos Diner

Į sunkvežimio vairuotojas, kuris manimi buvo Lankymūsi Diners per pastaruosius penkiasdešimt metų A Diner tikriausiai nėra smagu ne visiems. Tai tiesiog kažkur jis pakuočių savo užpakalis per ateinančius trisdešimt minučių, paskambina atgal stiprią juodą kavą ir užpildo savo skrandį su kai šonine ir kiaušiniais, kol pozicijoje atgal kelyje. Tai kaip monotoniškas kaip jūs ar aš valgyti mūsų vakarienė biure valgykloje.

Bet mums turistams, amerikiečių Diner yra kaip Disney Land. Padavėja yra pats nuostabiausias žmogus žemėje, kai ji pristato žudikas linija „daugiau kava?“ Į savo stora vidurio vakarų akcentu, o sėdynės yra kaip niekas mums kada nors matęs.

Net kiaušinių skonis skiriasi. Neklausk manęs, kodėl. Jie tiesiog daryti.

Ir autentiški blynai!

Kai Diners net atvira 24 valandas. Tai nuostabu.

Amerikos Akcentai

Mes visi nekenčia mūsų pačių akcentais. Gyvenu Jungtinėje Karalystėje, maža pilka saloje, kad gyvena milijonai skirtingų akcentų.

Ir Man nepatinka kiekvieną vieną iš jų, išskyrus mano paties.

JAV yra tikriausiai tas pats. Mano Amerikos draugas nekenčia Niujorko akcentą, ir ji reviles Teksaso akcentu.

Tačiau turistai yra skirtingi – mes mylime juos visus!

„Ei! Kad padavėjas skambėjo kaip Al Pacino! „

„O Dieve! Kad moteris tiesiog tada skambėjo kaip Meryl Streep! Tai yra nuostabu! Kažkas įrašyti šią medžiagą! „

Tai, kaip mes ką tik nuklydo į Holivudo kino rinkinį.

Draugiškumas

Turistai visada vertiname patogumas. Nėra nieko labiau varginantis nei apsilankymą kitą šalį ir gydomas kaip jūs esate užsienietis.

„Atsiprašau, pone, gal galėtumėte pasakyti, kur…“

„Eik velniop.“

Ne kietas.

Laimei, amerikiečių viskas atrodo tikrai patogus. Jei paklausite niekam kryptimis, jie bus sustabdyti padėti.

Pažodžiui viskas yra Amerikoje

Amerika yra labai didelis, o kiekviena valstybė yra toks skirtingas, vienas su kitu, kad tiesiog viską, ką norite daryti yra čia.

Jūs galite praleisti keletą dienų Venecijos paplūdimys gauti deginimasis prieš naudojasi Viskonsine sniego.

Jūs galite gyventi Arizonos dykumos kelias dienas prieš lankantis metropolis.

Jūs galite linksmintis Naujajame Orleane, sėdėti prie Misisipės, sugauti beisbolo žaidimą, eikite lošimai Las Vegase… Viskas yra čia.

RV

RV atrodo labai daug amerikiečių dalykas. Nesu 100% tikras, kad jie yra, bet jie atrodo. Jūs matote juos amerikiečių filmus ir jie atrodo nuostabi.

Jungtinėje Karalystėje, mes do not really turite RV – rasta mažytė nameliai-autopriekabos su mažais langais. Praleidus 3 naktis ten, didelė šeima yra niekada tą patį dar kartą.

RV, nors, yra pagaminti už ilgus kelio rūšies jūs rasti Amerikoje. Ir mes turistai tiesiog patinka gauti viename ir keliaujant iš rytinės pakrantės į vakarus idėją. Jūs esate tikras karalius kelyje. Jūs turite laisvę rinktis.

Yra tiek daug Patogumas

Išgalvotas eiti į valgyklą ne 2 val kai vafliai? Tu gali tai padaryti.

Išgalvotas vyksta į vaistinę už kai kurie vaistai, norėdami nutraukti savo bėrimas iš vis iš kontrolės? Jūs galite tai padaryti, per daug.

Amerika buvo tauta, kuri sukūrė greito maisto pramonei. Jie žino, kad žmonės norėtų turėti dalykų čiaupo. Ką gi, jūs norite ir kada norite, jie gavo nugarą.

Didieji Automobiliai

Kodėl žemėje yra amerikietiškų automobilių toks didelis? Prisimenu pirmą kartą nuėjau į Ameriką, man buvo visiškai apakinti iš mašinų kelyje dydžio.

Nors amerikietiškasis get Bugged jų dujų guzzlers JAV turistai patinka gauti viduje didelis automobilį ir palietus viską, kaip mes esate per Kalėdas vaikas.

„Disney“ Žemė!

Nagi. Aš negalėjau parašyti šį straipsnį, nenurodant Disney Land, ar galėčiau?

Yra iš tikrųjų du „Disney“ Žemė Amerikoje. Vienas iš jų yra rytinėje pakrantėje, esantys Orlandas, o kitas į vakarus, Anaheim.

Nors vienas iš Anaheim sukėlė daug prieštaravimų, kai ji pirmą kartą buvo sukurta (nes jis sunaikino daug ryškių oranžinių giraites), ji siūlo daug pramogų šeimoms ir poroms.

Kai jūs norite ant žvaigždė…

load...