10 įdomių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie padirbtus blakstienas ir blakstienų priauginimą

Fake blakstienos buvo maždaug už daugiau nei šimtą metų. Istorija sako, kad jie buvo pirmą kartą išrado režisierius DW Griffith 1916 metais Nuo to, jie jau turėjo savo sėkmės ir nesėkmės, ir šiandien jie grįžome mados – ilgiau, stipresnis ir lankstesnis nei bet kada. Štai dešimt dalykų apie netikras blakstienas ir blakstienų priauginimo jūs tikriausiai nežinojo:

1. Jie pagaminti iš audinės 

Na, ne visi iš jų, žinoma, bet audinės yra viena iš trijų pagrindinių naudojamų medžiagų netikras blakstienas ir blakstienų priauginimo, kartu su sintetinės gijos ir šilko. Aplinkosaugininkai geriau uždaryti savo akis, bet tai negraži, o gal gražus, tiesa, priklausomai nuo požiūriu.

load...

2. Ne kiekvienas gali gauti sodrus išvaizdą

Jūsų blakstienų priauginimo storis priklausys nuo storio ir struktūros savo gamtos blakstienas. Taigi, jei jūsų yra plonas ir trumpas, blakstienų technikas rekomenduos dalinį rinkinį netikras blakstienas, pridėti storį, bet ne pilnas komplektas, kuris greičiausiai bus ne paskutinis.

3. Vieno Lash programa yra 10 metai 

Taikant blakstienas, vienu metu, buvo išrastas Pietų Korėja maždaug prieš dešimt metų. Tai užtrunka šiek tiek laiko, suteiktą, bet tai daro daugiau ilgalaikio blakstienų. Jei procedūros metu jūs pradėsite jausti jokio dirginimo ar diskomforto jūsų akis natūra, nereikia tylėti, tai gali būti alerginė reakcija į klijus.

4. Jie gali būti nerimauti 

Ta prasme, kad Blakstienos reikalauja dažnos priežiūros pratęsti savo gyvenimą į savo akis. Tai užima laiko ir pinigų – yra vizito į technikas kas ketverius, šešerius ar aštuonias savaites, taip pat trijų skaitmenų sumą už pradinę paraišką.

5. Bet jie sutaupyti laiko makiažas

load...

Jei jums profesionaliai taikyti blakstienas jums nereikės gaišti laiko su tušas kiekvieną dieną. Be to, jie ne tik gerai ypatingomis progomis – jums neatrodo juokinga su savo plėtinių biure. Ir jie paskutiniai, prisiminti.

6. Patikrinkite klijai

Įsitikinkite, kad klijai jūsų technikas naudojate pridėti blakstienas nebus sukelti alerginę reakciją – tai tavo akys mes kalbame apie, juk. Tai daroma su lopo mėginys, kur klijai įdėti ant odos pleistras pamatyti, jei oda reaguos neigiamai.

7. Imtis pertraukos

Net jei tikrai myli savo blakstienas ir nori senti su jais, jie gali trukdyti su savo natūraliomis, todėl nereikia nešioti nuolat. Rizika apima krūva-up purvo ir bakterijų, kurios gali sukelti infekcijas plaukų folikulų, ir suėmė augimą jūsų natūralių blakstienų.

8. Eikite į profesionalus

Tai turėtų būti aišku dabar, bet tegul ją pakartoti – jei norite geriausių rezultatų ir minimalius riziką su blakstienų priauginimo, investuoti į profesionalių taikymo su salonu, kuris turi gerą reputaciją dėl padirbtų blakstienų priauginimo. Jei norite tik juos ypatinga proga, gauti paruoštą rinkinį ir sekite taikymo instrukcijas griežtai.

9. Mascara pirma, netikras blakstienas antra

Jei jūs kreipiatės jūsų paruoštas dėvėti netikrą blakstienas sau, įsitikinkite, kad jums pirmą kartą pateikti tušas jūsų pačių blakstienų. Tai bus lengviau, jei jūs kreipiatės individualius „užpildas“ blakstienas. Jei klijavimo pilną, nuslėpti bazę su pieštuku ar tamsiai akių šešėliai.

10. Išimkite švelniai 

Šalinama netikras blakstienas gali jums kainuoti keletą savo, jei ne viskas gerai. Tinkamas būdas yra švelnus būdas: DAB specialus valiklis išilgai netikras blakstienas bazę, suskaičiuoti iki penkių, kol jis minkština klijais, tada atsargiai ištraukite iš vieno galo. Jei jau individualius blakstienas, naudojimo žnyplės.

Koks jūsų mėgstamiausias įvairių padirbtų blakstienas?

load...