10 įdomių dalykų, kuriuos reikia padaryti

Jūs, be abejo girdėjau, kaip svarbu gauti kokybės „man laiko“ gali būti tiek, kiek mes visi turime šiek tiek laiko mūsų pačių į nelaimės, chill out ir tiesiog atsiduoti save šiek tiek, bet tai, ką jūs darote su tuo metu , dabar, kad jūs turite tai galima? Nešvaistyk kas labai mažai „man laiko“ turite; , Kad jį labiausiai ir užpildyti jį su dalykų, kad jums patiks. Jei pritrūksta idėjų tuos momentus, kad jūs atsidursite savo, čia yra dešimt dalykų, kad gali bandyti per savo „man laiko“.

1 Eikite pasivaikščioti

Kelionė į gryną orą ir mėgautis gamtos tiek yra vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti stresą ir padidinti savo nuotaiką. Ji taip pat suteikia jums laiko išvalyti mintis ir galvoti, ką per tinkamai tiek. Vaikščioti aplink jūsų vietiniame parke gali būti tik dalykas, ką jums reikia padaryti didžiąją dalį savo laiko nuo jūsų pačių.

2. Gydyti save į graži pietų iš

Kas sako, kad jums reikia, kad būtų ant datos mėgautis gerą maistą restorane? Pasilepinkite su slap iki valgio išgalvotas restorane ir pasimėgauti tikru gero vyno, o jį valgyti per daug. Jūs galite papietauti savo mėgstamą vietą, arba pabandyti kai naują virtuvę. Tai jūsų momentas, todėl jūsų pasirinkimas, ir jūs turėsite daug laiko mėgautis maistu per daug.

load...

3. Eikite ir ištirti kažkur nauja

Tai dar vienas įdomus ką daryti per savo „man laiko“. Jūs galite neturėti už kelionę į užsienį laiką, bet jūs galite gauti į automobilį ir eiti ir tyrinėti kitą miestą žemyn kelio. Jis vis dar bus daug nuotykių tiek ir turėsite naujų parduotuvių apsižvalgyti ir įvairių vietų papietauti. Tiesiog kad įprasta rutina ir yra skirtingose ​​apylinkėse atrodo tarsi šviežio oro gūsis.

4. Eikite apsipirkimas

Kai jūs gaunate šiek tiek laiko sau, tai idealus laikas eiti apsipirkti. Jūs galite aplankyti kaip daug parduotuvių, kaip jums patinka, pabandykite kaip daug dalykų, kaip norite, ir ten bus niekas kitas ten skubėti jus kartu ar jums eiti kažkur nenoriu. Jūs net nereikia išleisti pinigus; tiesiog klajoti ir imtis visa tai.

5. Atleiskite kai kurie iš jūsų pykčio

Jei jūsų vaikinas yra let you down, ar jūsų draugai vairavimo jums proto, tavo „man laiko“ taip pat galėtų būti geriausias laikas paleisti kai to jaučiama didžiulė agresijos. Paimkite jį ant įrangos salėje, arba dar geriau, pradėti vartoti kick bokso užsiėmimus ir gauti visa tai, kad taip. Turėti gerą pyktis ir gauti jį iš jūsų sistemos, o jūs savo.

6. Paimkite ilgą karštą vonią

Vienas iš paprasčiausių būdų atsipalaiduoti savo „man laiko“ yra imtis gražią, ilgą, karštą vonią. Užpildykite savo vonią su karštu vandeniu, pridėti šiek tiek burbuliukų, šviesos kai aromatizuoti žvakės, įdėti į tam tikrą ramios muzikos ir padėkite atgal ir atsipalaiduoti savo rūpesčius toli. Tai toks paprastas būdas praleisti šiek tiek laiko, bet su niekas aplink sprogimo ant durų ir paklausti, jei jūs dar nebaigtas, jūs galite padaryti jį tikrai ypatingas laikas.

7. Skaityti gerą knygą

Pabėgti, o į A tikrai gera skaityti sferų. Skaitymas yra labai atsipalaiduoti ir ji trunka jūsų mintis nuo kasdienių gyvenimo stresais, todėl nusimesti savo batus, atsigulė ir pasinerti į kitą pasaulį už valandą ar dvi. Tiek daug žmonių išeiti iš skaitymo įpročiai, ir jie nepasinaudos tiek daug. Jūsų „man laikas“ gali būti jūsų šansas iš naujo atrasti gerą knygą džiaugsmus.

8. Pabandykite kelis naujus receptus

Dar vienas įdomus ką daryti per savo „man laiko“ yra maisto ruošimui. Jei turite keletą valandų sau, galite naudoti laiko patobulinti savo kulinarinius įgūdžius. Jūs net nereikia receptų knygos, šių dienų, tiesiog ieškoti receptas „Google“, o suteikti jai pabandyti. Jūs galite padaryti tiek daug netvarkos kaip jums patinka virtuvėje ir eksperimentuoti su ingredientų. Net jei jis neturi pasirodyti teisus, niekas nebus žinoti, išskyrus jus.

9. Medituoti

Jei Jūs niekada bandė meditaciją, jūs manote, tai skamba šiek tiek keistai, bet vis daugiau ir daugiau žmonių kreipiasi į tarpininką, kaip atsipalaiduoti ir ramina jų protus būdu. Jūs galite pereiti į meditacijos pamokas, ar nusipirkti knygą šiuo klausimu, ar galima tiesiog pabandykite jį į savo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sėdėti patogioje padėtyje. Susikoncentruokite į savo kvėpavimą, ir pabandykite išvalyti savo protą nuo visų minčių. Give it a go; jums gali būti nustebinti tuo, kaip lengva tai padaryti.

load...

10. Parašykite žurnalą

Laikydami žurnalą gali būti labai terapinis; jis padeda jums organizuoti savo mintis ir geriau suprasti savo jausmus. Tai taip pat būdas įrašyti savo prisiminimus ir tai gali būti labai smagu Prisiminus jų ateityje.

Kokie jūsų mėgstamiausi įdomus ką daryti per savo „man laiko“?

load...