10 įdomių dalykų, kuriuos reikia padaryti savaitgalį

Ką jums reikia daryti šį savaitgalį? Tas pats kaip ir tu paskutinį savaitgalį? Tai lengva patekti į nuobodus rutinos apie savo išeigines dienas, bet jei nieko nedarysime, savaitgalis bus skubėti iki ir prieš jį žinote, ji bus laikas grįžti į darbą dar kartą. Jums nereikia išleisti daug pinigų įdėti šiek tiek pasilinksminti į savo savaitgalius ir ten yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad jums gali būti bando kažką naujo kiekvieną savaitę. Jei ieškote būdų, kaip įdėti šiek tiek įspūdžių atgal į savo šeštadieniais ir sekmadieniais, čia yra dešimt smagių dalykų jums reikia padaryti, savaitgaliais.

1. Bandymo vairuoti savo svajonių automobilį

Dauguma žmonių turi svajonių automobilį jie mielai savo, bet jei tai svajonių automobilis yra iš jūsų pasiekti tuo metu, jūs vis dar gali pamatyti, jei jums gali suorganizuoti bandomąjį važiavimą. Jei tai tikrai brangus automobilis, turite blag savo kelią į bandomąjį važiavimą, tačiau jei turite priekyje traukti ją išjungti, jums gali būti varomoji savo svajonių automobilį šį savaitgalį.

2. Ar kai savanorystės darbą

Savanoriška veikla gali būti daug smagiau, nei jūs galėjo pagalvoti. Jūs galite padėti ant archeologinių kasinėjimų, padaryti tam tikrą darbą nuo miesto fermoje, arba padėti ne gyvūnų gelbėjimo centro. Labdaros visų rūšių visada ieškome savanorių, tai gali būti puikus būdas mėgautis savo aistra ir padaryti ką nors gera tuo pačiu metu.

load...

3. Eikite į teatrą

Jūs neturite Persikelti į didmiesčio pamatyti gyvai, patikrinkite, kas yra jūsų vietos provincijos teatre. Dauguma provincijos teatrai etape nuostabų įvairių skirtingų rūšių šou. Jūs galite rasti klasikinę muziką, groja, opera, stovimos vietos humoristiniai ir populiariosios muzikos atlikėjai. Net kai kurie mėgėjų kūrinius gali būti tikrai linksmas ir labai gerai pastatytas.

4. Pasivyti senas draugas

Užuot tiesiog bendrauti su senais draugais per „Facebook“, kad data ir eiti ir aplankyti juos. Mes visi turime senų draugų, kad mes praradome ryšį su arba Kas persikėlė iš miesto, todėl jiems paskambinti ir susitarti susitikti gerti. Tai bus labai smagu Prisimena ir vejasi tai, ką abu buvo iki.

5. Aplankyti muziejus ar galerija

Paimkite kelionę į vietinį muziejų, ar eiti ir aplankyti vieną iš pagrindinių miesto muziejuose ar galerijose. Muziejų ir galerijų aikštelė yra nemokama įvesti ir jie jums suteiks valandų pramogoms. Jei turite vaikų, jie bus love it per daug. Ir jie bus mokytis iš apsilankymo. Nepamirškite savo vietos miesto muziejus arba, galite rasti keletą įdomių faktų apie savo gimtąjį miestą ten.

6. Pakvieskite savo kaimynus vakarienė

Ar jūs kada nors tikrai susėdo pasikalbėti su žmonėmis, kurie gyvena šalia durų? Mes visi esame taip užsiėmę lenktynių aplink šių dienų, daugelis žmonių net nežino, kas yra kaimynai, kad jie gyveno šalia durų į metus. Būk pirmas, gauti Bendrijos spiritinių tiek vyksta jūsų kaimynystėje, ir pakviesti kai kurie kaimynai maždaug už vakarienę ar gėrimų.

7. Būkite kūrybingi

Kaip apie pranešėte savo meninę pusę iš savaitgaliais? Jūs galite išbandyti savo jėgas keramikos, tapybos, todėl savo papuošalus, o gal pabandykite pradžią raštu, kad knyga, kurią visada maniau, kad jūs turėjo jums. Vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti, kad savaitgaliais tikrai ypatingas yra daryti kažką, kad yra visiškai skirtingas nuo to, ką jūs darote per savaitę. Jei praleisti visą savaitę biure, tada gauti savo rankas purvinas, todėl kažką, gali būti tik pertrauka jums reikia iš jūsų darbo dienas.

8. Eikite į pramogų parką

Jūs niekada nėra per senas, kad smagiai, todėl eiti aplankyti pramogų parko dieną. Imtis baisi važiuoja ir tiesiog smagiai, kaip jūs buvote vaikas dar kartą. Gausite visą dieną pramogomis ir jis bus padaryti tikrą pertrauką savo įprastą dieną ir favoritai.

9. Eikite į kempingą savaitgalį (jei tai ne per šalta lauke, kur jūs gyvenate)

Jei tikrai nori grįžti į gamtą, tada, kaip apie naktų pora pagal drobė ant kempingų savaitgalį? Tai labai smagu virti ir valgyti lauke ir tai toli gražu ne taip nepatogu, kaip jūs manote.

load...

10. Padaryti kai kurie planai

Savaitgalis gali būti už kai kuriuos planus laiką. Mes nereiškia planuoja iš savo pirmadienis, ar net planuoja iš jūsų kitą savaitę darbe, turime omenyje kartografavimo savo likusį gyvenimą. Sėsk arba savo, arba su savo partneriu, ir dirbti ten, kur tai yra jūs norite eiti iš čia. Pirmadienį, galite pradėti naudoti šį planą paversti veiksmais.

Ar turite kitų idėjų smagių dalykų daryti savaitgalį?

load...