10 gyvenimo rūpesčių, siekiant įveikti vilkinimą

Vilkinimas yra produktyvumo priešas, todėl gana daug mūsų pačių priešas (be spuogų).

Ir kaip spuogai, tai nėra lengva nugalėti.

Bet kodėl tai yra?

load...

Nors spuogai yra fizinis ir reikalauja keisti mūsų mityba užkariauti, vilkinimas yra psichologinės. Pergalės ją reikia pakeisti savo mąstyseną, kuri jums reikia įveikti tam tikras psichikos kliūtis.

Kaip, pavyzdžiui, įveikiant vilkinimas nėra lengva.

Nebijok, nors drąsus nederlinga patikimesnis. Nes gera naujiena yra ta, kad vilkinimas nėra Dievo, kaip karys, kuris niekada negali būti nugalėtas. Visa tai trunka keletą madingas gyvenimo hacks ir jūs sumuštas ją.

Gera.

Pakeisti savo elgesį taip, kad ji tampa įpročiu yra raktas. Leiskite mums pažvelgti į 10 gyvenimo hacks ir patarimus apie tai, kaip įveikti atidėliojimas išvaizdą.

Pradėti maža

Bendra pardavimo triukas yra pradėti vartotojui išjungti su kažkuo dideliu, prieš nuleisti žemyn į kažką mažesnio.

Kodėl? Yra daug priežasčių. Tačiau viena iš pagrindinių priežasčių yra, nes žmonės yra daug mieliau atmesti didelis dalykas, bet šilta link mažesnio dalykas. Tai vadinama koncesija. Visi staiga, kad mažas dalykas atrodo labai lengva, palyginti su Big Fat dalykas mes tiesiog pasuko žemyn.

load...

Be to, viena iš priežasčių, mes vilkinti, nes mes tiesiog nenorime daryti, kad didelis dalykas, mes jau baiminasi. Tai tiesiog pernelyg didelis ir jis gąsdina Heck iš mūsų.

Tad kodėl gi ne pradėti su kažkuo mažu?

Tai visi apie tai, kad visos svarbios pradžios. Ir kai jūs atlikote pradžią, galite sukurti pagreitį, kol ateiti į veidą su tuo didžiuliu dalykas jums buvo atidėlioti anksčiau. Ir dabar jūs esate pasiruošęs už ją!

Parsisiųsti programą

Yra daug produktyvumo programų rinkoje 2017 m, kurios gali padėti jums įveikti atidėliojimas. Galite naudoti šias programas nustatyti laikmačius ir terminus, ir jie raginame likti sutelktas į išgalėmis spręsti šią užduotį.

Vilkinti produktyviai 

Žiūrėk, visi procrastinates. Aš Atidėtos dvejus metus, kol aš pagaliau atsisėdo parašyti šį straipsnį.

Gerai, aš nejuokauju. Tačiau visi procrastinates. Ar ne vaikas sau, sakydamas, kad jūs niekada vilkinti dar kartą GOSH darn, jei jūs skaitote šį straipsnį.

Jūs vėl vilkinti. Tai tam tikra.

Mano patarimas, tada, kad kai jums rasti sau atidėlioti visada vilkinti produktyviai.

Ką reiškia tai, kad vietoj žiūrėti kačių vaizdo įrašus YT nes nenoriu dirbti, kodėl gi ne žiūrėti motyvacinį video vietoj? Žiūrėti kažką įkvepiantis.

Vietoj negalvodamas flicking per savo Facebook Newsfeed, brūkštelėkite per kabučių puslapyje vietoj.

Vilkinti tokiu būdu, kad jūs šaudymo savo protą ir gauti įkvėpė imtis veiksmų.

Įgyvendinti dešimties minučių taisyklės

Kitas geras patarimas, kaip įveikti atidėliojimas yra įgyvendinti dešimt minučių taisyklę. Kaip užkirsti kelią vilkinimas jums reikia imtis kūdikių veiksmus, o ne milžinišką šuolį. Vietoj sakau sau jums gonna darbą 5 val tiesus, suteikti sau dešimt minučių dirbti su užduotimi. Vos dešimt minučių.

Jūs nebūsite daug padaryta, nors. Right?

Negerai. Jūs būsite priėmimo pradžia – kuris yra didžiulis žingsnis. Ir kai jūs atlikote pradžia, jums bus daug labiau linkę laikyti vyksta.

Saugokitės pasiteisinimų

Pasiteisinimas yra žudikas – bet mes visi mylime juos!

Kodėl mes mylime juos taip? Nes jie gauna mus daro kažką mes nenorime daryti. Valio!

Jūs turite būti labai prisimindama savo pasiteisinimų. Štai keletas pavyzdžių:

„Aš pavargęs.“

„Nesu tam nusitekęs.“

„Galutinis terminas yra ne dar 3 dienas. Aš pradėsiu rytoj. „

„Tai vis vėlu.“

Pasiteisinimų jums iš darai kažką, bet jie nėra jūsų draugas. Jie nubausti jums ilgalaikėje perspektyvoje, kai laikas sugauti jums ir visi staiga jūs turite 3 minutes baigti 5000 žodžių esė OMG.

Pašalinti ramiai

Vilkinimas kanalai išjungti ramiai. Nors tai mažiau lengva pašalinti klajojo protas, tai lengva pašalinti apčiuopiamų ramiai, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos.

Jei jums nereikia savo telefoną jūsų pusėje, perkelti jį į kitą kambarį. Atsiplėšti nuo televizoriaus. Atjunkite maršrutizatorių, jei įmanoma.

Pripažinti vertės Užduotis

Vienas iš priežasties mes išlaikyti atkalba tam tikras užduotis, nes mes užduoti klausimą „Kas man iš to?“ Ir netenkina atsakymas.

Iš esmės, jei atlikęs užduotį mums siūlo tiek iki jokios vertės, mes neketiname išleisti daug laiko pradedate ant jos.

Gražus Tvist, turėtumėte pradėti atpažinti tikrąją vertę užduotį. Valymas tikrai ne pridėti kokią nors vertę į savo gyvenimą? Oi tikrai? Kaip apie kosmoso tai sukuria?

Darbas savo esė šiandien nebus pridėti kokią nors vertę jūsų dieną? Ką apie žinių įgysite iš jo, taip pat to laiko, kai bus atlaisvinti, kai jis baigė? Kaip apie didžiojo klasės gausite suteikiant sau tiek laiko, kiek galima dirbti ant esė?

Negalima siekti tobulumo

Jei esate bijo jei kažko, neturi būti. Jums nereikia siekti tobulumo. Kitas patarimas, kaip įveikti atidėliojimas yra sustabdyti savo „viskas arba nieko“ požiūrio, ir prisiminti, kad bet koks veiksmas yra geriau nei jokio veiksmo ne visiems.

Užsirašykite „aš gonna tai padaryti“

Žmonės mėgsta būti nuoseklūs. Mes nekenčiu nenuosekli. Nenuoseklumas veda į chaotiškai, chaotiškame gyvenime. Derėjimas, tuo tarpu, saugo mus autotransportu ant tiesaus kelio. Tai gražus, kad būtų nuoseklūs.

Šiuo noras būti nuoseklūs, mes turime tendenciją paseks kažką sakėme. Kodėl? Kadangi mes norime būti nuoseklūs! Mūsų žodžiai virsta mūsų vertybių – ir mes norime gyventi iki šių vertybių.

Pavyzdžiui, jei galite pasakyti draugui jūs „skolingas jiems palankumą“, galite sakiau tai laisvai tuo metu. Bet tai skolos jausmas kabo virš tavęs tiek daug, kad jūs esate pasirengęs ir nori padaryti jiems malonę, kai jie prašo už jį – nes norite būti nuoseklūs. Jeigu jums ne pasakė, kad tu skolingas jiems paslaugą, norite būti mažiau linkę teigiamai reaguoti, jei jie paprašė pagalbos.

Tai psichologinis ginklas veikia efektyviai, kai jis ateina į atidėliojimo. Rašyti žemyn jums darys toks ir toks dalykas, jūs esate labiau tikėtina, kad tai padaryti, nei jei nebūtų parašyta jį žemyn. Kodėl? Kadangi jūs norite būti nuoseklūs! Tai paprasta, bet toks efektyvus. Pabandyk tai.

Nesinori auka

Daugelis iš mūsų elgtis kaip sugedęs paaugliams, kai kalbama pradedant užduotį. Mes turime mąstyseną, kad mes ne pasirenkant kažką daryti – mes buvo pasakyta, kad tai padaryti. Ir todėl mes jį išjungti, nes mes mieliau ką nors padaryti, kad mes nusprendėme padaryti.

Kitas geras patarimas, kaip įveikti atidėliojimas yra pakeisti savo mąstyseną. Stop jausmas manipuliuoti. Jūs neturite tai padaryti – jūs norite tai padaryti. Kodėl? Nes darydama bus pridėti vertę jūsų gyvenime.

Kaip įveikti atidėliojimas? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...