10 grožio patarimų ilgalaikiam lūpų dažui

Kai pamatysite modelius žurnaluose, jų lūpų visada atrodo nepriekaištingai, bet tada jie turi makiažas pro jį kreiptis dėl jų ir jie tik reikia nerimauti tai trunka valandą ar dvi. Už likusią mus, lūpų dažai turi tęstis tol, kol įmanoma, ir mes turime niekas paliesti jį už mus, taip nieko, kad bus padaryti lūpų trukti ilgiau pateko būti gera žinia. Lūpų dažai yra viena iš sunkiausių elementų makiažas nuolat ieško gerai, visą dieną. Jūsų lūpos visada juda, jūs valgote ir geriate, todėl nenuostabu, kad lūpų dažai retai trunka ilgai. Jei norite suteikti savo lūpų šiek tiek daugiau ištvermės, skaityti šiuos dešimt puikių grožio patarimai ilgalaikį lūpų.

1. Laikyti lūpų sklandžiai juos Drėkinamasis

Pleiskanomis lūpas nuolat išlaikyti juos minkšta ir išdažyti dribsniai sausos odos griauna savo lūpų. Galite įsigyti Drėkinamasis lūpų šveitikliai, ar galima tiesiog švelniai valyti savo lūpas dantų šepetėliu. Išlaikyti savo lūpas akytasis padės jūsų lūpų eiti sklandžiau ir kad jis liktų ieško didelis ilgiau.

2. Pradėti su švariomis lūpų

Norėdami gauti ilgalaikį lūpų, jums reikia įsitikinti, kad jūsų lūpos yra idealiai švarūs, prieš pradėdami. Bet tepalas ar alyva nuo maisto, pavyzdžiui, ar riebiai drėkinantis nuo tavo veido, bus sustabdyti lūpų prilipęs prie savo lūpų. Nusiplaukite lūpas kruopščiai prieš taikant lūpų ir ištrink juos įsitikinkite, kad nėra drėgmės kairė, kurie gali sugadinti lūpų efektą ir jį sustabdyti vyksta sklandžiai.

load...

3. Laikykite savo lūpų gerai hidratuotas

Naudojant lūpų balzamas reguliariai, taip pat padės išlaikyti lūpas sklandžiai ir sluoksniuoti nemokamai, tačiau ji taip pat yra gera idėja, kad jį naudoti po jūsų lūpų per daug. Taikyti lūpų balzamas apie dešimt minučių prieš jus taikyti lūpų ir jis bus drėkina lūpas ir sustabdyti lūpų absorbuoti jūsų lūpų. Geriausias būdas tai padaryti yra pirmiausia būtų taikomos lūpų balzamas, ir tada padaryti savo veido ir akių makiažą, ir palikite savo lūpų, kol paskutinis.

4. Panaudojimas lūpų gruntas

Pirmoji pagrindinė taisyklė laikytis, jei norite ilgiau trunkantis lūpų yra naudoti lūpų gruntą. Tai vienas mažas papildomas žingsnis suteiks sklandų bazę, kuri taikyti savo lūpų ir tai leis lūpų laikytis savo lūpų daug geriau per daug. Keista, ne kiekvienas parduotuvė parduoda lūpų gruntą, bet apsižvalgyti, nes ji bus verta pastangų. Gruntai turi vaškinę tekstūrą, kuri padeda lūpų laikytis ir išlikti ieško didelis daug ilgiau.

5. Susipažinkite su geriausių prekinių ženklų

Labai pigūs lūpų dažų išnyks labai greitai, todėl verta praleisti šiek tiek papildomai gauti aukštos kokybės prekės iš lūpų, jei jūs tikrai norite, kad jis paskutinis. Lūpų dažai yra vienas punktas makiažas, kad jūs tikrai gaunate tai, ką jūs mokate už, todėl eiti į kokybės ženklą, ilgalaikis lūpų, kai tik galite.

6. Pasirinkite tinkamą atspalvį

Iš lūpų atspalvis, kad jūs naudojate, taip pat nustatyti, kaip ilgai jūsų lūpų trunka. Apskritai, žiebtuvėlis iš lūpų dažų atspalvis, tuo greičiau jis bus nublankti. Tamsesnės spalvos yra daugiau pigmento, todėl jie išlaikyti savo spalvą ilgiau ir yra mažiau tikėtina gauti trinamas išjungti, kai jūs gerti ir valgyti arba tiesiog kai laižo savo lūpas.

7. Kaip sustabdyti plunksnas

Taip pat rikiuojasi lūpų, taip pat galite sustabdyti plunksnas, ar kraujavimas, taikant nedidelį kiekį aiškiai antakių želė ar aiškiai tušas aplink savo lūpų liniją išorės. Tai suteiks ir nematomas barjeras aplink lūpas, kad bus sustabdyti lūpų išplovimą ant jūsų odos.

8. Taikyti du sluoksnius

Kai taikote lūpų, visada taikyti vieną sluoksnį, ištrink su kai vyniojamojo popieriaus ir tada taikyti antrą sluoksnį. Atrodo šiek tiek daug laiko tai padaryti, bet vienas papildomas sluoksnis tikrai padaryti visas skirtumas. Taip pat priėmimo lūpų trukti daug ilgiau, ji taip pat daro spalva atrodo daug ryškesnis.

9. Naudokite milteliai nustatyti savo lūpų

Kaip galutinis liesti išlaikyti savo lūpų vietoje ilgiau, kai jūs turite taikyti savo lūpų, padėkite vieno sluoksnių audinio virš lūpų ir tada dulkes per tą su bauda, ​​permatomas miltelių. Tai padės jūsų lūpų tinkamai nustatyti ir jis bus laikyti jį ieško puikus valandas.

load...

10. Pereiti blizgesio

Lūpų blizgesiai dažnai būna aliejų ir kitų ingredientų, kurie gali lūžti lūpų spalvą ir praskiedžiama lūpų efektyvumą. Lūpų blizgesys laikui lūpų gali atrodyti puikiai, bet praleiskite ją, jei jūs tikrai norite, kad jūsų lūpų į trukti ilgai.

Kas yra jūsų mėgstamiausia ilgalaikis lūpų?

load...