10 grožio patarimų: įdomus makiažo gaminių pakaitalai

1) jūs praradote arba pamiršote lūpų? Nesijaudink. Sumaišykite kai kurie iš jūsų skaistalai ar vokų šešėlius su savo lūpų balzamas ar net su savo drėkintuvai ir taikyti jį ant lūpų kaip lūpų spalva, naudojant pirštu arba lūpų teptuką. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą akių šešėliai spalvų, rožinės arba koralų atspalvių darys tobulą darbą! Taip pat galite naudoti vazelinu vietoj Lipgloss, pritaikant jį ant savo lūpų už papildomą blizgesį, arba jį naudoti atskirai, jis taip gerai veikia!

2) Jūs pamiršote pasiimti savo pagrindą su jumis keliaujant, todėl, kaip gauti geriausią odą? Išbandykite šį: sumaišykite savo milteliai su jūsų veido kremas ir naudoti jį vietoj pagrindo. Arba kitas sprendimas – maišyti savo makiažo su jūsų drėkintuvai, ji taip pat atlikti darbą labai gerai.

3) Pamiršote pakuoti makiažo valiklis į savo maišelį? Taikyti kai alyvuogių aliejaus ant medvilninio tampono ir švelniai pašalinti makiažą su juo. Ne tik jis padės pašalinti savo makiažas, bet taip pat ji drėkina ir minkština odą.

load...

4) Jūs palikote savo skutimosi želė kitame savo maišelį? Naudokite jūsų plaukų kondicionierių arba alyvuogių aliejų sklandžiai skustis kojas – šie du produktai yra puikus pavaduojantys skutimosi želė, jie bus palikti savo odą minkšta ir labai sklandžiai.

5) Dar vienas makiažo valiklis pakaitalas – kūdikių servetėlės. Galite drąsiai naudoti kūdikių servetėlės ​​pašalinti savo makiažas, jie bus padaryti didelį darbą šalinant net labiausiai užsispyręs šešėliai ir pamatai.

6) Jums reikia difuzorius savo plaukų džiovintuvas? Pabandykite naudoti paprastą kojinę – tiesiog įdėti ploną kojinę per savo plaukų džiovintuvas pabaigoje (įsitikinkite, kad jis švarus kojinių: P)) ir jūsų garbanos nebus nupūstas!

7) Jei pamiršote savo šampūną namie, o pakavimo savo Lagaminas, galite plauti plaukus naudodami dušo želė ir tada būklę, kaip įprasta.

8) Kur yra mano skaistalai? Nesijaudink! Sumaišykite savo lūpų su tam tikru drėkintuvai ir taikyti jį ant skruostų obuolių. Jei norite miltelių skaistalai galite kreiptis į koralų ar rožinis tonas akių šešėliai ant skruostų. Ar žinote, kad akių šešėliai, taip pat gali būti jūsų skaistalai?

9) Pamiršote akių kontūro? Patraukti savo ploną linijinės šepetį ir pamirkę į savo tušas, naudoti produktą, kuris yra priklijuotas ant vamzdžio pusėje, ir naudoti jį kaip savo akių kontūro. Šis triukas veikia nuostabiai!

10) Jūs neturite antakių gelis po ranka… Nesijaudinkite! Patraukti savo įprastą plaukų želė ir taikyti kai jį į savo antakių šepetėliu ir COMP savo antakius su juo. Jūsų antakius liks gerai apsirengęs visą dieną!

load...

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga! Nedvejodami pasidalinti savo mėgstamus patarimų, kaip pakeisti makiažo produktus. Likti gražus!

load...