10 grožio paslapčių, kurias turėtų žinoti visos mergaitės

Kai jis ateina į grožį, yra tūkstančiai patarimai, gudrybės ir vadinamųjų taisyklių, kurios gali padėti jums ieškoti savo geriausius. Kai bus jums sutaupyti pinigų, kai bus jums sutaupyti laiko, o kiti yra būdų, kaip padaryti pats, ką motina gamta jums davė. Kas tikrai, nors, yra tai, kad nesvarbu, kiek jūs manote, kad žinote, kas visada atrado grožio patarimas ar nulaužti, kad nebūtumėte girdėję. Nesvarbu, ar esate naujas grožio patarimai pasaulyje, ar jūs manote, kad juos visus žinau, čia yra dešimt daugiau grožio paslaptis, kad kiekviena mergaitė turėtų žinoti.

1. Visada stenkitės prieš pirkdami

Yra keletas makiažo produktai, kad jūs tikrai turite išbandyti prieš pirkdami juos. Jums gali būti suteikta galimybė gauti toli nesistengiant dalykų, pavyzdžiui, akių kontūro, akių šešėlių ir lūpų blizgesys, bet jums reikia išbandyti milteliai, lūpų dažai, pamatai ir skaistalai į savo odos. Kai jūs bandomąjį makiažą, įsitikinkite, kad jums tai padaryti ryškiai apšviestoje vietoje ir tokiu būdu jūs tikrai galės pamatyti, ką jis atrodys.

2. Kaip gauti visą lūpas be Botox

Jei turite mažų lūpų, jūs neturite eiti kraštutinė priemonė Botox, kad jie sotūs. Tiesiog nuvalykite šiek tiek pipirmėčių aliejus, Juodieji pipirai arba cinamono ant lūpų ir kad bus užpildyti juos. Šie dalykai bus, vis tiek šiek tiek, dirginti odą ir padaryti jūsų lūpos išsipūsti ir atrodo daug pilnesnis.

load...

3. Taukmedžio sviestas yra gyvenimo užsklandą

Ne mergina turi būti be taukmedžio sviestas! Jūs galite naudoti ją kaip makiažo valiklis, padaryti savo lūpų blizgesys su juo, ir jis rehydrates sausus ir skilinėjimą lūpas greitai per. Taikyti jį taupiai labai sausa lopai odos ir ji netrukus turi, kad išgydė taip pat. Tai puikus sausos odos ant rankų ir kojų, bet būkite atsargūs, naudojant per daug apie tai savo veidą, nes jis gali užkimšti poras ir sukelti spuogus.

4. Kai galite praleisti saulės?

Yra paprastas atsakymas į šį klausimą, ir kad atsakymas yra niekada! Nesvarbu, ar tai puikiai saulėtą dieną lauke ar ne, saulės spinduliai vis dar gali pažeisti odą ir tie spinduliai gali ateiti per debesis ir langų taip pat. Paslaptis gražaus ir jaunesni ieško odos yra naudoti apsauginį kremą nuo saulės kiekvieną dieną.

5. Tame flyaways su drėkiklis

Kai jūs gaunate tuos plaukus, kad nebus lygūs lengviausias būdas juos prisijaukinti sruogų yra su drėkintuvai tiek. Tiesiog įdėti mažą lašą drėkintuvai į jūsų delne, apie mažą monetos dydžio, paleisti savo rankas kartu, ir tada paleisti savo rankas šiek tiek per benamių plaukų sruogų. Nenaudokite per daug drėkintuvai, nors, ar ji bus padaryti jūsų plaukai atrodo riebaluotas.

6. Kaip atitraukti dėmesį nuo trūkumų

Maskuojantis yra akivaizdus pasirinkimas makiažas nuslėpti trūkumus ir defektus ant odos, bet ar žinote, kad jūsų lūpų gali padėti per daug? Nepriklausomai nuo odos tonas turite, šiltas rožinis atspalvis lūpų bus atitraukti žmonių akis nuo bet kokių dėmių ant odos.

7. Neturite dušas per karšta

Kai lauke šalta, tai norisi riesti šilumos jūsų dušas ir džiaugtis, kad garuose karšto vandens. Jei turite vandens per karšta, nors ji bus jūsų oda išdžiūsta ir tampa šiurkšti. Labai karšto vandens juostelės visas natūralių aliejų iš savo odos ir, jei tada paleisti sau sausu rankšluosčiu, jums bus padaryti jūsų oda šiurkšti. Dušas su šiltu vandeniu ir paglostyti sau sausa ir, kad bus padėti užrakinti drėgmę.

8. Pasirinkite tinkamus produktus savo odos tipą

Kai renkatės drėkinančius ir valymo, svarbu, kad jums pasirinkti tuos, kurie tinka jūsų odos tipą. Jei norite nepriekaištingą odą, neapsigaukite manydami, kad bet koks produktas veiks gerai, nes produktai, kurie buvo skirtos Jūsų odos tipą tikrai veiks geriau už jus.

9. Laikykite savo Eyes Wide Open, kai taikote akių kontūro

Atidarykite savo akis plačiai, kai taikote skystas akių kontūro ar aplink akis linija atrodys netolygus, kai jūsų akys yra jų natūralioje padėtyje. Taikyti geriausią akių kontūro, pradėti rengti trys brūkšniai; vienas į vidinio kampo, vienas viduryje ir vienas iš išorinio kampo. Tada, užbaigti išjungti sujungiant tris brūkšnius linija.

load...

10. Kaip sustabdyti akių šešėliai susiglamžymo

Didžiausia priežastis Akių šešėliai raukšlių išsilyginimo yra aliejus, kuris yra įstrigę po makiažas. Norėdami išspręsti šią problemą, naudokite presuoti milteliai ar vokų šešėlius bazę prieš jus taikyti akių šešėliai. Jei Autorinės yra ypač didelė problema jums, pabandykite naudoti birių vokų šešėliai, nes jie paprastai geriau.

load...