10 grožio paslapčių, kurias modeliai bando slėpti

Modeliai, kurie atsiranda dėl mados šou visame pasaulyje takų paprastai spaudžiamas laiko ir nėra patalpa už klaidas. Tai reiškia, kad jie turi užtrukti keletą nuorodas ir griebtis kai kurių gana neįprastų grožio būdų įsitikinti, kad jie atrodo puikiai, kai jie išdėstyti priešais minią. Tai yra patarimai, gudrybės ir hacks, kad jums nebus paprastai pamatyti jokiuose grožio žurnaluose. Grožio paslaptys, kad modeliai mieliau nori tu negali žinoti.

1. Jie naudoja sunkiųjų drėkintuvai

Modelio grafikas yra džiovos vienas ir kad tikrai priima savo rinkliava ant savo odos. Tuo judriausių metų laikais, jie turi grįžti į atgal šou ir jie reguliariai plaukioja tarp skirtingų šalių. Artėjant mados savaičių sezono pabaigoje, modelio oda yra sudaužyta, todėl jie turi naudoti tam tikrai sunkus drėkintuvai, kuris jums nebūtų norite naudoti kasdien, gauti savo odą formos prieš kiekvieną šou.

2. Lūpų balzamas eina visur

Modeliu spindinčią odą yra ne taip pat natūralu kaip jums gali turėti minties arba. Makiažas menininkų naudoti lūpų balzamas duoti šviežių iliuziją ieško, spindinčią odą ir ji dažnai taikoma nosies, skruostikaulių tilto, virš akių vokų viršuje, ir tik virš lūpos, taip pat, kur jis skirtas eiti, ant pačių lūpų.

load...

3. Jie naudoja Neutrogena sutramdyti garbanos

Kai modelio plaukų stilistas susiduria su blogu atveju, garbanos, jie pasiekia arba Neutrogena Norvegijos Formulės rankų kremas stiklainis išspręsti problemą. Jie tiesiog mažą kiekį sunkiųjų drėkintuvai į savo rankas delno ir tada jie naudoja jį nurimti jokių Flyaway plaukus.

4. Palieskite-ups yra nuolatinis

Jūs norite turėti minties, kad tam tikru momentu, makiažas menininkų būtų žingsnis atgal nuo modelio ir pasakyti, kad makiažas yra tobulas ir jie yra pasirengę eiti, bet niekada neįvyksta. Modelio makiažas yra nuolat palietė-up ir koreguojami, iki tol, kol labai paskutinėmis sekundėmis, kol ji žengia ant kilimo ir tūpimo tako.

5. Jie Sunkiai jų lūpos švarios sausos odos

Nėra švelnus pilingas laikas, kai esate modelis. Sausi, chapped ir krekingo lūpos yra didelė problema modelių, nes jie visada kelyje, ir iš lėktuvų ir praleidžia daug laiko oro kondicionieriumi pastatų. Makiažas menininkų nereikia gaišti bet laikas atsikratyti sausos odos ant lūpų. Jie kailis modelis lūpos iš lūpų balzamas, tegul jis mirkti, o, ir tada jie Sunkiai lūpų valyti švariu blakstienų tušo lazdelę.

 6. Modelio veidas ne visada švarų veidą

Mes visi žinome, kaip svarbu yra pašalinti makiažą naktį, bet, matyt, modeliai nėra geriausi žmonės už šiuos į šiuos patarimus. Makiažas menininko pirmasis darbas yra paprastai išvalyti modelio veidą pašalinti visus likusių bitai makiažas liko iš dieną prieš. Jei jie to nepadarė, kad naujasis makiažas būtų sugriauta.

7. Neperšlampami tušas yra būtina

Norėdami sustabdyti blakstienų kritimą, makiažas menininkų naudoti vandeniui tušas modelio akis. Tai ypač naudinga, jei lyja lauke, nes ore drėgmės netrukus imtis curl iš blakstienas. Net jei jis nėra lyja, atsparus vandeniui blakstienų tušas surengs curl daug ilgiau, ir tai yra daug mažiau tikėtina, kad išsitepti.

8. Jie stiliaus savo plaukus su sausu šampūnu

Modeliai nėra tobula, ir jie turi dienų, kai jų plaukai yra ne taip gerai, kaip tai gali būti ir ji turi gaivinančius su sausu šampūnu. Stilistai naudoti sausą šampūną už stiliaus, taip pat, nes jis prideda apimties plaukams šiek tiek ir jis sukuria matinį išvaizdą, kuri yra labai daug tendencija dabar.

9. Štai kaip modeliai pūsti savo nosis!

Jei jūs kada nors susimąstėte, kaip modelis pučia savo nosį be griauna savo makiažas, štai kaip jie tai daro. Jie wrap audinio gabalas aplink pirštą ir įdėti savo pirštu aukštyn savo šnervę, tada jie švelniai pūsti. Nėra apliejimo leidžiama, kai jūsų makiažas turi būti tokia tobula, kaip modelio nėra.

load...

10. Makiažas yra sluoksniuotos dėl

Nepriekaištingai išvaizdą modelis oda yra sukurtas ne vienas slapta formule, tai daroma su visa įvairove concealers ir pamatų, ir ji gali būti skirtinga kiekvienam modeliui. Grožio paslaptis, kad modeliai tikrai nenoriu žinoti yra tai, kad, pagal varginančių serijos šou pabaigoje, jų oda yra nieko, bet puikiai ir trunka kelis sluoksnius produktų ir daug maišymo pasiekti, kad nepriekaištinga išvaizda.

load...