10 gražių intymių momentų mes visi norėtume patirti

Tačiau metai mes gauname, vis dar yra tie gražūs, Intymi akimirkos, kad mes visi mėgsta patirties, tie, kurie gali įvykti tik tada, kai esate tikrai arti kažkam. Kai kurie iš šių momentų, yra, deja, vieną kartą gyvenime dalykas, kaip ir pirmą kartą mes tikrai įsimylėjęs, tačiau visi jie yra kažkas, kad kiekvienas turėtų gauti galimybę patirti, bent kartą per savo gyvenimą. Čia yra dešimt šių konkurso ir intymių akimirkų:

1. Apkabinti, kai jums reikia

Ne visi intymūs momentai turi būti tarp partnerių ir viena geriausių gali ateiti iš draugo. Kai jaučiatės mažas arba liūdna, tada netikėtas apkabinimas iš draugo gali būti tik tai, ko jums reikia pasirinkti jus ir tai puikus būdas pasakyti, kad jie rūpinasi.

2. Pabučiuoti, kai verkia

Jei esate tikrai nusiminusi ir ašaros yra Welling į akis, švelnus bučinys iš mylimuoju negali imtis visą skausmą šalin, bet jis eina ilgą kelią padėti. Tai gražus ir intymus momentas, kai pamatysite, kad jis myli jus tiek daug, jis tiesiog nori pabučiuoti, kad liūdesį šalin.

load...

3. Kalbant į naktį

Kai naktį ropliai į tave ir tu net ne pastebėjau, tai yra intymus momentas turi būti tausojamas. Jums rasti sau tiek pasinėręs į savo pokalbį, kad jūs net nesiteikė įjungti šviesas ir tai yra, kai jūs tikrai pradėti atverti kažkam ir pradėti dalintis keletą paslapčių.

4. Susikibę rankomis

Susikibę rankomis yra toks nekaltas gestas, be įtarti ar aistringai konotacijų kokia, ir dar, jis toks švelnus ir intymus vienas. Tai rodo, kad jūs nenorite būti pernelyg toli nuo to asmens, kuris jums rūpi jų ir pasitikite juos. Jie yra tik ten, kur norite, kad jie būtų, tiesa ne jūsų pusėje.

5. Užmigimo kartu

Nieko demonstruoja savo pasitikėjimą asmeniui, kaip daug, kaip kad galėtų užmigti savo rankas. Jūs manote, šiltas, turinį ir pakankamai saugu nuleido visus sargybinius, ir jums bus padaryti tik, kad su žmogumi, kuris yra tikrai ypatinga jums.

6. Patogus tyla, o žiūri į vienas kito akis

Yra daug galima pasakyti apie gerus bendravimo svarbą santykiuose, bet kartais tyla tikrai gali būti auksinis. Sėdi tyloje ir žiūri į vienas kito akis yra ne tik trūkumas bendravimo ženklas, tai gali būti tik tai, kad esate, kad tiek turinio ir patogus, ir ten tikrai nėra jokių žodžių nereikia.

7. Dalijimasis maisto

Jie gali būti tik animacinių filmų personažus per spageti dalintis scena „The ir valkata“, bet dalintis maistu yra tikras ženklas, intymumo. Pasakyti, kad kažkas „tai tikrai geras, pabandykite kai“, sako „tai tikrai gera, bet aš esu pasiruošęs pasidalinti ja su jumis.“ Kai vaikinas yra pasirengusi pasidalinti savo maistą, jis turi tikrai rūpi!

8. Fond išsiskyrusių

Tai puikus jausmas, kai kažkas daro nervintis, kai jūs išvykstate ir tai daugiau nei tik Goodbye Kiss. Taip pat visi patikrinti, ar jūs turite viską, ko jums reikia, ir tada, sakau jums, būkite atsargūs… Visa tai jums pasakys, kad ne tik jie ketina praleisti jus, bet jie rūpinasi pakankamai nerimauti jums per.

9. Nenori dieną baigti

Ar jūs kada nors rasti sau laikrodis žiūri? Ne, nes jūs turite kažkur kitur bus, bet todėl, kad jūs tiesiog nenorite, kad diena baigiasi. Tai yra momentai turi būti valgomas, kai esate labai laimingas, kad eiti miegoti dabar būtų tiesiog nepakeliama kankinimas.

load...

10. Speciali lėtas šokis

Jūs galite sulėtinti šokių su niekuo: Jūsų brolis, draugas ar jūsų tėtis, ir tai ne itin ypatinga ar intymus. Bet, kai jūs šokti su vaikinu ir likęs pasaulis dings aplink jus, kad visi žinote tai jam ir muzika, tai yra momentas, intymus lobis!

Kokie kiti gražūs intymus akimirkų mes visi norėtume patirti?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...