10 gražių dalykų vaikinai daro, kai jie myli tave

Vaikinai ne visada mielas. Dažnai jie tinginiai, nepatogu ir erzina. Kai jie nėra nustatyti mūsų virtuvėje ant ugnies bando padaryti skrudinta duona gabalas, jie skundžiasi, kad jie gavo nužudyti Zombie, nes ėjome pro televizoriaus.

Ir kai jie nedaro, kad jie laipioti į lovą dar dėvi savo smirdantis kojines. Bruto.

Bet vaikinai gali būti saldus ir žavus, taip pat. Kartais jie netgi gali būti šiek tiek mielas – ypač tada, kai jie kasti jums.

load...

Švęsti vyrų, kuriuos mylime, galime pažvelgti į 10 mielas viskas atrodo vaikinai, kai jie tave myliu.

Jie iš tikrųjų įdėti klozeto žemyn

Jūs nežinote, kaip didelis spręsti tai vaikinai. Jūs nesupranta, kaip sunku juos įdėti klozeto žemyn.

Žiūrėti, vaikinas neturi įdėti klozeto nustatytos tik niekam. Asmuo turi galvoje daug jam už jį įdėti klozeto žemyn. Jei asmuo nėra pakankamai ypatinga, kad klozeto apsistoja iki. Tai tiesiog nėra verta vaikinai laiko ar pastangų.

Bet kai vaikinas tikrai kasa jums, jis mėgsta parodyti savo dėkingi, kad jūs esate savo gyvenimo išleisti klozeto žemyn. Tai toks romantiškas gestas!

– „Jūs ne man pasakė, tu mane myli ilgą laiką!“

– „Aš įdėti klozeto žemyn praėjusią naktį. Tai turėjo būti pasakyta, jums viską, mergina. „

Jie tau duos slapyvardį

Jūs visada galite pasakyti, kai vaikinas tikrai tave myli, kai tik jis priskiria jums slapyvardį. Pavadinimas yra tinkamai kažkas jums nepatinka, bet bent jau tai miela.

load...

Lankytinos pavadinimai, vaikinai patinka sugalvoti (kurių dauguma yra tikrai baisus, bet mes manome, blogai juos pasakoti):

Kokosas

Mafinas

Marinatas (ką?)

Ducky (vėl… Ką?)

Maža mergytė

CowPie

Princesė

Snookums

Būna iki pabaigos tekstą

Vaikinai mėgsta daryti didelį dainą ir šokį apie tai, kad jie turi keltis anksti į darbą.

„Aš maitintojas aplink čia, ir aš turiu būti iki bent 6 val eiti tokių kasyklų!“

Paprastai, jis negali būti fussed su būna vėlai išlaikyti text kažkas. Jis eina iš maždaug 10 ir vėl pokalbį po dvejų metų.

Bet kai jis tave myli, jis daro papildomų pastangų sustabdyti iki vėlai su jumis, ypač jei jums tikrai reikia ką nors kalbėti.

Ir jis nesiskundžia kartą, kad jis turi būti anksti į darbą. Aww.

Jie klausytis savo Rants

Merginos mėgsta tirada, ypač po blogos dienos. Bet mes ne visada jaučia, kad mes galime išlieti savo partneriams, nes tai tiesiog atrodo, kad jie ne klausytis. Mes visada gali pasakyti, kad jie galvoja: „! Linkiu ji būtų nustoti kalbėti, kad galiu eiti ir žudyti kai zombiai“

Bet kai vaikinas tikrai tave myli, jis bus toks mielas ir Džiugu (ir tikriausiai net šiek tiek kvailas), kad galėtumėte tirada valandų valandas ir jis vis dar norite sėdėti ten ir klausytis.

Nes jis myli tave!

Jis rodo ne savo stiprybe

Priešingai populiarių įsitikinimų, vaikinai ne visada mėgsta parodyti savo jėgą ir lankstytis savo raumenis. Netampykite dėžės aplink vietą, jie nori daug, o sėdėti priešais televizorių žaisti savo žaidimus.

Bet kai jis sako, kad patinka jums, jis yra pasirengęs parodyti viršžmogiškojoje žygdarbių stiprumo – net jei ji beveik nužudo jį.

Nesvarbu, ar jis ketina perkelti dėžės švino ar jums pakelti savo automobilį pamatyti, kokia yra problema, jis bus tai padaryti.

Ir nereikia tikėtis, kad jis skųstis, kai jo vėl pradeda kabinti, nes jis yra žmogus, kuris kasa jus ir nori būti mielas.

Jie visada kvepėtų

Dauguma laiko, vaikinas nerūpi, kaip jis kvapus. Jis buvo žaisti futbolą ar sunkiai dirbti, ir jis didžiuojasi kvepia jo veikla sukūrė. Jie liudija, kad sunkaus darbo.

Bet kai jis tave myli, jis ketina būti papildomų mielas. Jis iš tikrųjų ketinate pasistengti kvapas malonus kaskart jį pamatyti!

Jis bus nustebins

Kai vyras iš tikrųjų myli jus, jis bus įdėti į stengiantis jus nustebinti su dovanomis. Ar tai pusryčiams lovoje ar savaitgalį pabėgimas, ten bus daug jų, kad dabar jis yra įsimylėjęs.

Jo staigmenos dažnai bus blogai apgalvotos ir visiškai ne tai, ką norėčiau ne visi, bet tai mintis, kad skaičiuoja, tiesa?

Ir nereikia sakyti, kad mes ne įspėti jus, kai jis knygos atostogos už jus tiek ant savo geriausio draugo vestuves datos. Jo ketinimai buvo geri ir mielas. Jis tiesiog nemanė, kad ką nors tinkamai.

Jie Uždrausti Merginos egzistuoja

Jis bando įtikinti jus ir jums įsimylėti su juo. Taigi jis ketina mėgautis itin elgesį, pavyzdžiui, neigia, kad hot girls egzistuoja.

Jūs: Ar matote, kad padavėja? Ji buvo taip karšta.

Jam: „Aš maniau, kad ji atrodė kaip žmogus.

Jūs Beyonce yra toks kūdikis.

Jam: Jūs esate kūdikis. Beyonce atrodo kaip žmogus.

Jis bus Žiūrėti graudus filmai su jumis

Vaikinai turi reputaciją išlaikyti tarp savo draugų. Yra daug taisyklių – pavyzdžiui, jūs negalite praleisti Super Bowl arba jūs negalite eiti į barą ir pirkti apelsinų sulčių.

Tačiau paprastas būdas vaikinas sunaikinti jo patikimumą yra žiūrint liūdną filmą savo, pavyzdžiui, Notepad.

Tai tiesiog neteisinga.

Tačiau, jei jis tave myli, jis bus pasiruošęs žiūrėti savo mėgstamus liūdnus filmus su tavimi. Jis gali net verkti.

Jei pasakyti savo draugams, tačiau jis neigia viską.

Jis gali net paaukoti sporto žaidimas jums

Kardinolas nuodėmė tarp vaikinų yra įdėti merginos prieš sportą. Taigi, jei vieną savaitgalį jis nepataikė žaidimas jums, tai jam buvo itin mielas ir gražus.

Nesitikėkite, kad jam praleisti Super Bowl arba „atkrintamosios’S nors. Ei, jis kasa jums, bet come on.

load...