10 gražių būdų, kuriuos norėtume, vaikinai sakytų

Yra daug būdų, kad vaikinas gali pasakyti „Aš tave myliu“, ir jie ne visi įtraukti žodžių naudojimą, bet ne visi vaikinai yra, kad gerai yra romantiškas ir kartais tiesiog palikti jų merginos spėlioti. Ar ne jūs tiesiog noriu, kad kartais, jūsų vaikinas būtų padaryti kažką tikrai romantišką ir imasi visų atspėti darbą iš meilės? Čia yra dešimt nuostabus, skirtingų būdų pasakyti „Aš tave myliu“, kad mes visi norime vaikinai suprasti reiškia tiek daug.

1. Rūpintis mus, kai mes esame serga

Kai jaučiatės serga gripu ar šalta, ar nebūtų miela, jei jūsų vyras būtų palepinti jus ir pasirūpinti jumis. Jis galėjo Tuck jus į priešais televizoriaus antklodė ir atneš jums karštus gėrimus ir savo vaistus. Jis taip pat nori būti parodyti jums, kad jis nebijo peršalsiu iš jūsų. Tai būtų tikras ženklas savo meilę.

2. Apkabinimai iš už

Tos netikėtos Hugs iš paskos taip pat yra paprastas būdas, kad jis galėtų pasakyti „Aš tave myliu“. Nebūtų jokių žodžiai reikalingi ne visi, tik švelniai apkabinti tų apsauginių rankas, ir šiek tiek Podziobać į skruostą, kad būtų pasakyti, kad tai viskas.

load...

3. Ar kai kurie iš jūsų favoritai

Taip pat būtų puiku, jei jis jus nustebino, atsižvelgiant į jūsų favoritai per dieną. Galbūt jis galėtų gauti vaikai pasirengę mokykloje, arba išvalyti indus po vakarienės. Ne tik tai būtų galimybė įdėti savo kojas, ji taip pat būtų puikus būdas jam pasakyti: „Jūs esate ypatinga, jūs to vertos pertraukos“.

4. Parašyk Jums meilės laišką

Dar vienas mielas būdų pasakyti „aš tave myliu“ yra parašyti kažką romantiškas. Jei jūsų vyras yra vienas iš daugelio, kurie sunku pasakyti romantiškus dalykus, tai būtų graži staigmena, jei jis parašė jums eilėraštį ar meilės laišką. Ji neturi būti žodžių, kurie verti paskelbimo, tik žodžiai, kurie buvo kilę iš širdies būtų pakankamai.

5. Pasakyti „atsiprašau“ pirmasis po kovos

Iš kovų daug yra daugiau visai nieko vistiek, bet tai būtų labai gerai, jei jis ėmėsi iniciatyvos juos į pabaigą. Jei jis atėjo pas tave su mažu dovana ir puikus didelis atsiprašau, tai sakyčiau: ‘Aš tave myliu, ir aš negaliu pakęsti to see you nusiminusi „.

6. Suderinti automobilių turo, kai lyja

Šiek tiek riteriškumas gali pereiti ilgą kelią per. Kai jis eina per lietų ir duoda automobilį su jumis, tai yra parodyti savo meilę tau į didelį kelią. Kai vyras braves oras taip jo mergina negausite jos plaukai šlapi, tada jis tikrai pasakyti kažką svarbaus jums.

7. Išjungus televizorių, kai norite kalbėti

Būtų miela, jei jis išjungtas televizorių, kai ateini namo ir paklausė, kaip jūsų dieną išvyko, o ne tik kriuksėti ir net atrodo savo kelią! Galbūt ne gražus būdas pasakyti „Aš tave myliu“, tačiau tai rodo, kad jis rūpinosi.

8. Atsistokite už jus, net kai esate neteisus

Žmogus, kuris visada atsistoja už savo partnerio, net tada, kai jis žino, ji yra negerai, yra žmogus, su drąsa ir atsidavimu. Tai nuostabus jausmas žinoti, kad jūs visada turėsite ką nors kovoti su savo kampe su jumis, ir bus ten jums, kai jums reikia jį.

9. Pirk surprise dovanos už jus, už be priežasties

Gėlės ar saldainių, vieną kartą, o, vis dar romantiškas būdas pasakyti „Aš tave myliu“. Ką užtruktų jam pasiimti gėlių pakeliui namo krūva, ir būtų labai puikus siurprizas taip, kad jis galėtų parodyti jums, kiek jis rūpinasi.

load...

10. Tiesiog būti ten

Didžiausias būdas vyras gali pasakyti, kad jis myli savo panele tik būdama ten ir yra atidūs, ką dar jis gali daryti. Tai visada malonu, kai vyras atsako savo tekstus arba daro laikas pokalbio telefonu, net tada, kai jis yra tikrai užimtas darbe. Tai tik parodo, kad jūs vis dar jo prioritetas, net jei esate ne fiziškai tame pačiame kambaryje.

Kokie jūsų mėgstamiausi mielas būdų pasakyti „Aš tave myliu“?

load...