10 gražiausių vietų pasaulyje gyventi

Jie sako, kad nėra vietos kaip namie, bet yra keletas pasaulyje vietų, kurios yra tikrai gražus ir atrodo kaip vietas, kur visi būtų svajoja gyventi. Vietos, kur oras visada yra didelis, architektūra yra tokia vaizdinga, kad atrodo, kad jis priklauso tam tapybos ir žmonės yra labai draugiški, kad jūs niekada jaustis vienišas. Ar tai garso per daug gerai, kad būtų tiesa? Na, skaityti, kaip mes ištirti dešimt gražiausių vietų pasaulyje gyventi.

1. Colmar, Prancūzija

Pasakyti, kad Kolmaras, Prancūzija, yra graži vieta gyventi būtų bendrasis švelniai. Su savo gražių kanalų, akmenimis gatvelės ir karkasinių pastatų, visa vieta leidžia jaustis kaip jūs turite tik vaikščiojo į viduramžių liaudies pasakos. Ši vieta turi lankytojams vaikščioti aplink su savo burnas Plačiai atmerktos nuostaba, todėl įsivaizduoti, kas būtų, kaip pabusti kiekvieną rytą tokioje gražioje miesto.

2. Juzcar, Ispanija

Dar vienas gražiausių vietų pasaulyje Juzcar įsikūręs Andalūzijos, Ispanijos ir būti visiškai sąžiningai, mes turime įtraukti jį savo naujumo veiksnys, kiek dėl savo grožio. 2017, visos kaimas buvo nudažyti ryškiai mėlynos, kaip skatinti dalį už Smurfs filmą, o gyventojai nusprendė, kad jiems patiko jų mėlyna namai tiek daug, jie buvo, kad taip iki šiol. Gyvenimas Smurf kaime vis dar taip atsipalaidavęs ir padėjo atgal, kaip ji kada nors buvo, todėl kito puiki vieta gyventi, taip ilgai, kaip jums patinka spalva mėlyna!

load...

3. Wengen, Šveicarija

Jei kalnų peizažas, ir gaivus oras yra jūsų dalykas, jūs norite rasti sunku įveikti Wengen Šveicarijoje kaip ideali vieta gyventi. Jūs turite būti laimingas su izoliacija, nors šiek tiek, nes gražus šokolado dėžutė Šveicarijos kaime gali būti pasiektas tik traukiniu. Kažkada, nors, apsuptas iš visų pusių nuostabų kalnų kraštovaizdžiu, paliekant turbūt būtų paskutinis dalykas, dėl savo proto.

4. Alberobello, Italija

Alberobello, Pietų Italijoje, buvo padaryta UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, ir tai tikrai yra žvilgsnio į štai! Mieste buvo išgarsintas jos maža, labai savitas, baltai dažytų pastatų su kūginiais formos stogams, vadinamų Trulli. Yra ne daug daryti Alberobello, todėl tai ne Jums, jei ieškote energingas naktinis gyvenimas, bet jei taika ir ramybė yra tai, ką jūs po, tada Alberobello būtų vienas iš gražiausių pasaulio vietų gyventi į savo sąrašą ,

5. Santorini, Graikija

Santorini yra graikų sala, prisiglaudžia Egėjo jūra, ir tai dar vienas iš gražiausių vietų pasaulyje. Pagrindinis sala grupės, Thira, yra tiesiog kvapą gniaužiantį su savo gražių baltomis pastatų ir mėlynos iškilios bažnyčių, kad sėdi tarp uolų viršūnes. Pridėti, kad nuostabių kelių spalvų, smėlėti paplūdimiai, ir jūs turite geriausią sala trauktis gyventi.

6. Shirakawa, Japonija

Deklaruota UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 1995 metais, Shirakawa Japonijoje, sėdi Shogawa upės slėnyje atokioje kalnų regione, ir ji tikrai nusipelno savo vietą mūsų sąraše iš gražiausių vietų pasaulyje. Ryškus bruožas Shirakawa, yra garsaus troba būstai vadinami gassho-zukuri, kurios didelė, pasiekė stogus, į budistų vienuolio rankose formos vyko maldos. Visų pastatų stogai ši forma taip, kad jie gali atlaikyti sunkiųjų sningant svorį, kad regione patirtis žiemą, ir tai, kai miestas atrodo visiškai apsvaiginimo.

7. Bibury, Anglija

Jei jūs kada nors svajojo gyvena idiliškame, pasaka-ike anglų kaime, tada Cotswold kaimas Bibury kažkada buvo aprašyta William Morris, kaip gražiausių kaime Anglijoje. Bibury yra tai, ką dauguma žmonių įsivaizduoti anglų kaimą būti su siauromis gatvėmis ir kaimiškas kotedžai. Jis buvo naudojamas kaip daugelio filmų ir TV laidų fone, o Arlingtonas eilutė, gatvė kaime, yra manoma, kad viena iš labiausiai fotografuojamų gatvių Britanijoje. Bidbury yra nuostabus, Anglų žavesio ne jos pačios geriausios.

8. Giethoorn, Nyderlandai

Dar vienas gražiausių vietų pasaulyje yra Giethoorn. Jūs tikrai rasite ramybę ir ramioje gražioje miesto Giethoorn Nyderlanduose, nes nėra kelių kokia. Vienintelis būdas gauti aplink yra dviračiu, vaikščioti, ar laivu viename iš daugelio kanalų, kad kryžminamą miestą. Gražus ir ramus, Giethoorn yra puiki vieta gyventi, jei norite pabėgti nuo didmiesčio triukšmo.

9. Yvoire, Prancūzija

Vaizdingas kaime Yvoire guli ant Ženevos ežero kranto Prancūzijoje ir su vos 820 gyventojų; Jums bus sunku rasti minios čia! Nepaisant savo dydžio, mieguistas mažas kaimelis, kad sėdi su 14 a pilies šešėlyje suglumina pojūčius su visomis gėlėmis, kad linija, gatves ir puošia namus spalvos. Tai dar vienas viduramžių lobis, kuris būtų džiaugsmas skambinti namo.

load...

10. Tasiilaq, Grenlandija

Tasiilaq, rytų Grenlandijoje, yra nustatyta tarp gražių stebuklų, sniego pasiekė kalnai, ledynas ir ledkalnių plaukiojantieji visoje King Oscar Harbour. Čia galėtų gyventi nuostabaus atskirai viena iš nuostabių, ryškiai spalvoti namų mieste. Jūs vis dar galite palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu, nors, nes nors Tasiilaq gali turėti tik 2000 gyventojų, ji taip pat turi geras susisiekimas su Reikjavike, kad žmonės, gyvenantys čia, gauti geriausią iš abiejų pasaulių.

Ar žinote kitų gražiausių vietų pasaulyje gyventi?

Lik laimingas!

AKCIJOS

load...