10 gražiausių krioklių pasaulyje, kuriuos turėtumėte aplankyti

Tam tikrais būdais, krioklys yra tiesiog atvejis fizikos, ne daugiau fantastiškas nei lietaus lašas ant kaktos, ar kelias snaigės ant jūsų automobilio stogo. Net labiausiai žandikaulio-lašinamojo kaskadomis yra tik fizika.

Žinoma, mes yra kryptingai banali. Mes žinome, kad, dėka tam tikro pobūdžio triukas, kriokliai atrodo majestical, baimę įkvepiantis ir gražūs. Mes, kaip vien tik žmonėms, kurie gali tik liudytojas gamtos galias, tiesiog patinka stovėti šalia jų, klausytis jų plūstelėti, ir žiūrėti juos supilkite atgal vandens srovės stebuklus, begalinių kaskadomis.

Kai kurie pasaulio įspūdingiausių kriokliai iš tikrųjų yra džiaugsmas štai. Jie yra stebuklinga, hipnotizuojantis, galingas, ir jie atrodo Dvasios. Tiems, kurie gyvena mieste, Spręsti iš kai kurių mūsų planetos labiausiai nutolusių regionų žvilgsnis krioklio yra beveik panašus į kūno patirtį out; pateksite į kitus pasaulius, ir padeda jums pamiršti, kad jūs gyvenate plytų ir skiedinio mieste, kur dangoraižiai yra visur, ir priemiesčių nuolat barža į tave.

load...

Taigi, jei jūs ieškote patikrinti kai apsvaiginimo kriokliai, patikrinkite patogų vadovą su 10 pasaulio įspūdingiausių kriokliai, kad jūs tikrai turėtų aplankyti.

1. Viktorijos krioklys, Zimbabvė

Victoria Falls krioklys Zimbabvėje yra pakankamai imtis Jūsų kvėpavimas. Statūs ir labai labai aukštas, aibės upelių vandens porų atgal iš šio Milžinišką krioklio, kad yra didžiulis turistų atrakcija ant Zambija / Zimbabvės sienos. Čia Vandenys svarstis tiesia linija iš 354ft ilgio. Plotis yra trupinimo 5,604ft – 1,708m, o tai reiškia, kad jūs galite pastebėti šį konkretų krioklys iš mylių.

2. Kajeturo krioklys, Gajana

Dar vienas gražiausių kriokliai pasaulyje yra Kajeturo krioklys, tai yra šlovinga žvilgsnio į štai dėl kokių nors krioklys fano, tiesa spektaklį. Tiems, kurie dar niekada nemačiau krioklys prieš, nors, Kajeturo krioklys gali atrodyti bauginanti ir net tad bauginantis. Vandens plummets žemyn 741ft, kol pradeda įvairias kietas kaskadomis. Žinomas pritraukti ekstremalių turistų, kurie mėgsta stumti ribas, Kajeturo krioklys nėra lengva pasiekti, nes jos atstumą – tai įstrigę dykumoje. Tiesiog nereikia prarasti.

3. Niagaros krioklys, Kanada

Turėsite neabejoju jau girdėjote apie Niagara Falls, nes ji yra be jokios abejonės, labiausiai žinomas krioklys pasaulyje. Pasodinti ant JAV ir Kanados sienos, Niagaros krioklys susideda iš dviejų dalių, kurios yra atskirtos mažoje saloje. Iš dviejų sekcijų, Pasagos krioklys (kuris yra pasagos formos), kuris žymi Kanados pusę, yra įspūdingiausias, nors nė vienas iš dviejų dalių yra ypač aukštai, su aukščiausias, pasagos, matavimo 173ft.

4. Yosemite Falls, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kitas vienas iš gražiausių kriokliai pasaulyje yra Josemičio krioklys; tai yra dar vienas garsus Amerikos krioklys, nors tai ne visai taip garsėja kaip Niagara. Tai bauginanti, tačiau, dėka savo balniškumas aukštis – vandens lašai Didžiulį 2,425ft į Siera Nevados, Kalifornijos. Tai ne tai feat, ir žiūrint į tai žandikaulio lašinamojo patirtis pakankamai, kad jums svaigsta galva (o gal net šiek tiek silpnai). Vandens pratrūksta iš labai plonos srauto viršuje, prieš plečiant kaip jis pasiekia bazę.

5. Jogo krioklys, Indija

Nors Jogo krioklys yra ne taip aukštai, kaip Yosemite, jo kritimas kai 830ft vis dar yra vienas iš aukščiausių subkontinento. Jogo krioklys atrodo galingai įspūdingas visoje lietingą sezoną, kai jų keletas upelių vandens sprogimo pirmyn kontroliuojamą chaosą ritmiškai harmonijos. Per sausas sezonas, tačiau viskas yra labai skirtingi, ir Jogo krioklys esmės džiūsta. Ne kietas.

6. Sutherland krioklys, Naujoji Zelandija

Naujoji Zelandija yra namo kriokliai skaičių, tačiau tik nedaugelis yra įspūdingas kaip Sutherland Falls, ir ji tikrai nusipelno vietą mūsų sąraše gražiausių kriokliai pasaulyje. Kaip ir kiti šiame sąraše, jo nuotolinio vieta gali būti sunku susekti, tačiau ji egzistuoja kartu Milford Track, kuris buvo prašoma daug būti geriausias pėsčiomis pasaulyje. Be to, kadangi Naujoji Zelandija yra Žiedų valdovas namo, tikrai nesiruošia gauti daugiau Dvasios patirties nei Sutherland Falls. Magiškas.

load...

7. Didelis krioklys, Kroatija

Jie tikrai žino, kaip pavadinti savo kriokliai, atlikite kroatų aisiais. Kroatijoje, Didelis Krioklys yra geriau žinomas kaip Veliki Slap, bet todėl, kad šis pavadinimas būtų ne eiti per gerai angliškai kalbančių turistų, kurie žino, kad slap iš tikrųjų nėra labai malonus dalykas, rinkodaros komanda pakrikštyta jis didelis krioklys. Ir taip, tai yra didelis. Bet ne tik tai didelis, tai taip pat užtvindytas su dideliu skaičiumi kriokliai, kurie yra apsuptas didžiulių įsivaizduoja žolė, medžiai ir dangus mėlynas lagūnų. Saulėtą dieną, Didelis krioklys atrodo kaip rojus gabaliuką.

8. Gocta krioklys, Peru

Keista, anot kai kurių krioklys ekspertų, Gocta Falls Peru yra šešioliktoji aukščiausių pasaulyje. Pasak kitų, tai penktasis didžiausias (tikriausiai Peru). Tai ne visai prasminga, bet who cares apie prasme, kai jūs žvelgdamas krioklio? Gocta krioklys yra didingas, o vandens kaskadomis žemyn tokiu griežtu linija, kad jei jums atrodo pernelyg glaudžiai, jums gali tiesiog įtikinti save, kad jūs tikrai ieškome ne tiesia linija. Tai puikus. Dėl savo nuošalioje vietoje, Gocta krioklys buvo atrastas tik mūsų vakariečių 2005 metais.

9. Plitwice Wodospady, Kroatija

Gerai, taip, tai jau antras kartas Kroatija atsirado šiame sąraše, tačiau, jei jūs ketinate būti patikrinti kai pasaulio įspūdingiausių kriokliai, nebūtų norite jį, jei viena ar dvi buvo arti vienas kito? Žinoma galėtumėte! Priešingu atveju, jūs ketinate būti braižymo kaip gauti iš Europos į Afriką, o tada į Aziją, ir tt ir pan. Plitvicos kriokliai yra vienas iš gražiausių kriokliai žemėje, ir jūs rasite jį maudymosi lagūnų, kur tik, kad egzistuoja spalvos smaragdais ir atspalvių turkio. Nėra rudi ar Grays už mylių. Dangaus.

10. Gullfoss krioklys, Islandija

Ir, pagaliau, paskutinis mūsų sąrašą gražiausių kriokliai pasaulyje yra Gullfoss, kuris verčia į Golden anglų kalba, ir tai Islandijos krioklys egzistuoja aukso bankų Hvita upės. Žinomas dėl savo pernelyg daug vaivorykščių, tai ypač regionas yra didžiulis turistų nudilimas ir, nors Gullfoss krioklys tikrai nėra pats triukšminga, arba aukščiausias krioklys, tai tikrai vienas iš labiausiai atpalaiduoja. Palaima niekada nebuvo lengviau rasti.

load...