10 gerų priežasčių priimti savo vyro pavardę

Nors šiuolaikinės tendencijos yra išlaikyti savo pavardę, ar brūkšneliu tavo su savo vyru, kai jūs gaunate vedęs, vis dar yra daug gerų priežasčių imtis savo vardą kaip savo. Taigi, tegul spardytis tendencijos ir būti tradicinis šių dešimt gerų priežasčių, kodėl jūs turėtumėte imtis savo vyro pavardę, jei tuoktis:

1. Tai sukuria bendrumo jausmą

Žinoma, tai nekeičia taip, kad jūs manote apie vienas kitą, bet ji gali sukurti jausmą bendrumo ir vienybės. Turintys tą pačią pavardę reiškia, kad galite būti lengviau vadinamas šeimoje, komandos, o ne dviejų individų.

2. Jis mylės jį, jei jūs darote

Vyrai linkę imtis daugiau tradicionalistai nuomonę apie šį vieną ir dauguma vaikinai mieliau renkasi, kad jų žmona nebuvo imtis savo pavardę. Jo jausmai yra ne vienintelis dalykas, apsvarstyti, bet jei ji daro jį laimingas, tai gali būti vienas iš jų.

load...

3. Galbūt ne taip, kaip savo vardą

Jei nieko, tai gali būti puiki galimybė atsikratyti pavardę jums nepatinka, ar žmonių rasti sunku ištarti. Galų gale, ne visi pavardės yra tiksliai elegantiška!

4. Jis bus prašome anyta

Atsižvelgiant jūsų vyro pavardę paprastai padaryti santykius su anyta mažiau kupinas pat. Nors tai negalima pasakyti visiems, žmonių kartos ar dviejų senumo, bus manau, kad tai keista, jei jūs neturite pakeisti savo vardą.

5. Jei ne, jums bus amžinai ištaisyti žmonės

Galima teigti, kad tai yra negerai, kad jie padaryti, bet žmonės bus automatiškai kreiptis į jus, kaip ponia „Jūsų vyras vardu“ vistiek. Tai gali būti tikras gręžinys, turintis ištaisyti žmones, kiekvieną kartą jums patikrinti į viešbutį, todėl keičiasi tai tik atsikratyti šio vargo.

6. Lengviau vaikams suprasti

Ateityje jūsų vaikai norės žinoti, kodėl jūs ir jūsų vyras turi skirtingus pavadinimus ir taip bus savo draugus. Pakeisti savo vardą, bus lengviau jiems ir tai taip pat padės išvengti būtinybės turėti diskusijas, per kurį pavadinkite patys vaikai turėtų būti pateikta.

7. Tai reiškia naują pradžią

Tuokiasi nereiškia, kad jūs nustoja būti individualus, bet jis yra naujas skyrius jūsų gyvenime. Pakeisti savo vardą, žymi tą pakeitimą ir sako pasauliui, kad judviejų dabar vienetas ir esate dabar žmona.

8. Tai daro finansinius sandorius lengviau

Grynai praktinio pagrindo, dalintis bendrus pavadinimus reikš, kad Užsiregistravę bendrų sąskaitų ir sutarčių bus daug lengviau. Jei esate susituokę, tada daugelis žmonių manys, kad jūs tą pačią pavardę ir jums rasti sau nuolat juos ištaisyti ir ištaisant apie verslo formas vardą taip pat.

9. Monogramos bus lengviau

Gerai, kad tai negali geriausias priežasties, kad mes galime rasti, kad radote savo vyro pavardę, bet jis bus monogramos lengviau. Jei praleisite šeimos vardą, tada galite sukurti monogramos iš jūsų bendrų inicialais ir turėti dalykus aplink jūsų namus puošia savo bendrą pavadinimą.

load...

10. Tai yra gražus dalykas, tai

Tai asmeninis sprendimas ir nėra jokios priežasties, kodėl jūs turite sekti tradicija, bet pakeisti savo vardą ar parodyti vienybės ir klijavimui jausmą kartu, taip pat išvengti painiavos daug vėliau. Tai taip pat tik gražus, žinomas kaip įranga kaimynai, o ne savo atskirų pavadinimų.

load...