10 gerų plaukų priežiūros patarimų vyrams

Tiesiog kaip automobilis, jūsų plaukai turi reguliariai prižiūrėti ir, nors geras kirpimas yra svarbus, jei jūs neturite rūpintis savo plaukais, jūs eikvoti savo pinigus kirpėjų. Čia yra keletas puikių patarimų vyrams, kaip išlaikyti plaukus kuo geriau būklės, tarp vizitų į kirpyklą:

1. Negalima per daug plauti plaukus

Bendra klaida, kad daugelis vyrų, kad yra tai, kad plauti plaukus per dažnai. Jei turite sausą ir šiurkščiavilnių plaukų, tada apriboti skalbimą tiesiog du kartus per savaitę ir visada naudoju kondicionierių už lygesnė, sveikesnė ieško plaukus.

2. Patas jūsų plaukai sausi, netrinkite jo

Trina plaukus gali išdžiūti greitai, bet jis bus sugadinti plaukus išmušant ją. Nėra gera žinia, jei jūsų plaukai jau retinimo, todėl mūsų kitas geras plaukų priežiūros patarimas vyrų paglostyti plaukus išdžiūti švelniai su rankšluosčiu vietoj.

load...

3. Ne šukos vietomis!

Jei jūsų plaukai yra retinimo, tada geriausia, ką reikia padaryti yra jį apkarpyti trumpas. Nėra šukos vietomis, prašome, kad tik atrodo kvailas!

4. Būklė plaukus su kiaušinių

Jei tai pakankamai geras mergaites, tai pakankamai geras vaikinai! Kiaušiniai yra pilnas plaukų maitinantis baltymų, todėl masažas keletą kiaušinių į plaukus, tada nuplaukite ir ji paliks plaukus blizga ir sveiki atrodo.

5. Apsaugokite savo plaukus, kai jūs einate maudytis

Į baseinai chloro gali žaisti sumaištį su savo plaukais. IT chemiškai obligacijų, kurių baltymų ir sukelia jūsų plaukai taps sausi ir trapūs. Paprasčiausias būdas apsaugoti plaukus nuo chloro poveikio yra sudrėkinti jį kruopščiai su švariu vandeniu, ir taikyti tiek kondicionierius, prieš jums pasinerti arba dėvėti maudymosi dangtelį.

6. Saugokite plaukus blizga su paaiškinami šampūnas

Laikui bėgant, produktas, kad jūs įdėti savo plaukus gali sukurti ir padaryti jūsų plaukai atrodo nuobodu ir negyvas. Galite įsigyti paaiškinami šampūnas, kuris bus pašalinti šį kauptis, vieną kartą, o. Kai baigsite, skalauti plaukus ir kruopščiai nuplaukite dar kartą su actu, atkurti pH balansą ir tada kruopščiai išskalaukite dar kartą. Tai gali skambėti keistai, bet tai tikrai dirba.

7. Naudokite mažiau plaukų produktai

Dar vienas iš bendrų plaukų klaidų, kad vyrai yra atraminės konstrukcijos per daug produkto. Per daug želė, plaukų lakas arba plaukų vaškas ir jūsų plaukai bus tiesiog atrodo per sunkus ir nenatūralus. Mažiau yra tikrai geriausias, kai kalbama apie produkto, kurį naudojate stiliaus plaukus.

8. Jums nereikia plauti ir pakartokite

Neapsigaukite dėl rinkodaros, jei jūs plauti plaukus reguliariai, tada jums nereikia jai du kartus kiekvieną kartą. Plovimo, nuplaukite ir pakartokite, yra tik būdas, kad jums naudoti daugiau šampūno. Dauguma žmonių taip pat sutinka, kad du viename šampūnai yra ne tokie veiksmingi, kaip atskiras šampūnas ir kondicionierius.

9. Nepersistenkite šilumą

Dar vienas geras Plaukų priežiūros patarimai vyrams išvengti przesadzam jį su šilumos. Jis visada geriausia tegul jūsų plaukai išdžiūti natūraliai, bet jei jūs naudojate plaukų džiovintuvas, tada laikykite nustatymą mažas. Tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau išdžiūti, bet per daug šilumos bus išdžiūti plaukus per daug ir kad jis garbanotas.

load...

10. Gauti jūsų plaukai kas keturių iki šešių savaičių

Jei norite ieškoti savo geriausius tada apsikirpti kiekvieną keturių iki šešių savaičių. Kitas geras kirpimas patarimas yra visada aplankyti savo kirpėją anksti ryte. Jie bus mažiau užimtas, tuo metu, todėl jie imsis daugiau priežiūros su savo plaukais.

Ar turite kokių nors kitų plaukų priežiūros patarimai vyrams pasidalinti?

load...