10 geriausių slaptų mergaičių paslapčių, apie kurias turėtumėte žinoti

Mokslas tikrai ne suprasti, kodėl kai kurie žmonės atrodo priaugti svorio lengviau, nei kiti, nes yra tiek daug faktorių, dalyvaujančių. Kai kurie, nors ir ne daug, galima pribaigti genetikos, tačiau likusi dalis yra iki įvairių veiksnių, įskaitant dietos, mankštos, darbo pobūdį ir bendrųjų įpročius, kad asmuo priima kasdienėse gyvenimo būdo mišinį. Nors tikslios priežastys negali būti nustatyta, yra keletas dalykų, nei liesas mergaitės turiu bendro ir čia yra dešimt iš jų:

1. Jie gauna pakankamą kiekį miego

Vienas iš labiausiai stebinančių dalykų, kurie gali turėti įtakos jūsų svorio yra miego suma, kad jūs gaunate. Iš miego trūkumas gali sukelti kūno reaguoti atleidus hormono kortizolio, kuris leis Jums jaustis alkanesnis nei įprastai, todėl pasidairyti po Nuolatinis, geras miegas yra svarbus, jei norite išlaikyti savo svorį stabili.

2. Jie negali sėdėti ilgai

Jūs paprastai rasti, kad plonos merginos yra tie, kurie, atrodo, negalime sėdėti labai ilgai. Tyrimas nustatė, kad nutukę žmonės sėdi, vidutiniškai dvi valandas per dieną daugiau, nei ploni žmonės. Tai ne tik darbo, kad gali padėti jums numesti svorio, tiesiog aktyviau visą dieną veikia taip pat ir žmonės, kurie negali sėdėti galima deginti 350 daugiau kalorijų per dieną, nei tie, kurie praleidžia daug laiko nieko nedaryti.

load...

3. Jie žino, kada jie turėjo pakankamai maisto

Daugelis vaikų yra auklėjamas su taisykle, kad turėtumėte išvalyti plokštelę valgio metu. Skinny merginos, tačiau nematau prasmės įdaras save sprogus taško tiesiog būti mandagūs ir jie yra gana pasirengę pasakyti, kad jie yra visiškai ir palikti šiek tiek maistą ant jų plokštelės.

4. Jie sveria save

Lieknas žmonės sveria save reguliariai užmesti akį į jų svorį. Jie nesijaudinkite per unciją ar du čia ir ten, bet jie žino savo svorį. Sveriant patys dažnai yra lengviau mesti papildomą uncija ar du, nei palikti jį, kol jie gali matuoti problemą svarų.

5. Jie žiūri, ką jie geria, taip pat tai, ką jie valgo

Vidutiniškai amerikiečiai gerti 400 kalorijų per dieną ir tie kalorijų daugiausia iš cukraus. Skinny merginos žino, kad tai lengva imtis laive perteklius kalorijų gerdami dalykų, pavyzdžiui, riebus, pieno kavos gėrimų ar sodos, ir jie stebėti kalorijų, kad jie gauti iš gėrimų, kaip glaudžiai, kaip jie kalorijų maiste.

6. Jie nesijaudinkite per alkį

Skinny merginos žino, kad jausmas alkanas nėra avarinis, kuris turi būti sprendžiamas nedelsiant. Jie nepasiekia į artimiausią valgomųjų dalykas, tą akimirką, kad jie jaučiasi pirmieji alkio priepuoliai, nes jie žino, kad jie nedaro jokios žalos, paliekant ją tik vėliau valgyti.

7. Jie valgo lėtai ir jie pasigardžiuoti savo maistą

Skinny merginos retai valgyti kelyje, jie laiko valgio ir pasigardžiuoti savo maistą. Tai gerai žinomas faktas, kad jei jūs valgyti, o jūs išsiblaškęs, tada jums bus valgyti daugiau, nei jums iš tiesų reikia. Jei jums sutelkti dėmesį į tai, ką valgote, sukramtyti savo maisto gerai ir pasigardžiuoti skonį, esate labiau tikėtina, kad nustoti valgyti, kai turėjo pakankamai.

8. Jie tik valgyti, kai jie yra alkani

Plonos žmonės valgo tik tada, kai jiems reikia, ir jie nevalgo komforto arba gryno malonumo. Net valgymo metu, jei jie nėra labai alkanas, tada jie turės labai lengvas valgio ar užkandžio, ir jie nevalgo dėl valgymo labui.

load...

9. Jie valgo didelis vandens kiekis maisto

Skinny merginos linkę valgyti daugiau aukštos pluošto, didelio vandens kiekio maisto, nei žmonės, kurie turi antsvorio Do, kitaip tariant, vaisių ir daržovių. Jie dažnai valgyti salotas prieš pagrindinį valgį arba turėti tam tikrą sriuba, kuria užpildoma juos su mažo kaloringumo maisto; Visa tai padeda juos sustabdyti iš daugiau nei valgyti.

10. Jie nedėkite per daug dėmesio maistui

Dėl liesas mergaitės, valgymas yra tik priemonė tikslui pasiekti, o ne pats galas. Jei nieko, valgymas yra Roboto kad turi būti sprendžiamas ir gauna į darai daugiau įdomių dalykų, kaip, kad jie tik valgyti, kada jie turi.

Ar turite kokių nors kitų svorio valdymo patarimų, pasidalinti?

load...