10 geriausių patarimų ir namų gynimo priemonės, skirtos supjaustyti galus

Kartais, atrodo, tarsi nesvarbu, kaip sunku jums pabandyti, ir nesvarbu, ką jūs bandote, Split baigiasi tik neišnyks. Jie tiesiog nori išlaikyti padalinimo.

Moterims, tai nelinksma. Kaip super varginantis. Ironiška, kad norisi suplėšyti savo plaukus ir padaryti su juo.

Tiems, kaip aš, kurie naudoja znyples ir ištiesinimo kiekvieną dieną, o praleisti valandų valandas apsaugoti mūsų pagrindinis su produktais mes pasakyta dirbtų, atrodo, kad būtent šis Epas mūšis yra vienas, kad mes tikriausiai niekada laimėti. Po to, kai 11 raundų, padalinti baigiasi turėti vieną kiekvienai iš jų.

load...

Tačiau dabar yra laikas Knock-out.

Nusivylusios kartų skambinti beviltiška priemones ir, jei jūsų Split baigiasi pasisakėme jus į kampą atėjo laikas išeiti kovos. Leiskite pažvelgti į 10 geriausių patarimų, kurie bus tremti Split baigiasi visiems laikams išvaizdą.

Sužinokite karšta Darbas 2nd Hair Day

Taip, daugelis iš mūsų tikriausiai dušas kiekvieną dieną. Tačiau, nors higiena yra svarbi, plaunant plaukus kiekvieną dieną iš tiesų gali būti ne taip idealiai.

Tai gera idėja pabandyti plauti karčiai kas antrą dieną, o ne sprogdinimo jį su dušo galva kiekvieną rytą – ir vėl vakare.

Popping į dušu ir valymo jūsų kūno išlaikant jūsų plaukai suvynioti bandelė gali dirbti. Tai leidžia plaukus tinkamai pati su savo natūralių aliejų, ir tai yra gerai apsaugoti nuo išsilieję galuose.

Jūs netgi galite pabandyti plauti plaukus kartą per tris dienas, net geresnių rezultatų.

load...

Taikyti kiaušinis Mask

Kadangi kiaušiniai yra pakrautas su baltymų, jie už didelį gynimo gydyti Split baigiasi. Ir todėl, kad jūsų plaukai yra gausu baltymų, taip pat, tai kiaušiniai, kurie gali sustiprinti savo pavargęs folikulus.

Kiaušinių kaukės taip pat padaryti jūsų plaukai sklandžiai, taip pat sumažinti suglumimas riziką. Galite taikyti kaukę tik vieną kartą per savaitę, ar galima taikyti vieną taip dažnai, kaip jums patinka.

Šepetys tinkamai

Vis dar naudojate tą patį šepetėlį jūs remtis pastaruosius dešimt metų? Jis tapo draugas jums, tiesa? Jūsų patikimas kompanionas, kuris niekada leidžia jums žemyn.

Tik, jūsų senas šepetys iš tikrųjų galėtų būti negerai tipo šepečiu – ir tai gali būti pagrindinis įtariamasis už jūsų Split baigiasi.

Picking teisę šepetys yra esminis, siekiant išvengti nerijoje galus. Jei valyti kiekvieną dieną, turėtumėte pasirinkti pagalvėlė šepetį, kuris ateina su elastingais šeriais. Šis šepetys natūra tikrai padeda su iššukavimo.

Svarbu, kad jums išvengti kieto plastiko šepetėlius, nes jų storio šeriai su ašara savo plaukus į skiauteles, ypač jei jūs naudojate jį kasdien.

Taip pat pasirenkant tinkamą teptuką, jums reikia taip pat naudoti jį teisingai. Negalima vilkikas plaukus nuo šaknų iki galiukų akimirksniu, bet vietoj to švelniai valyti per savo galus ir tada dirbti savo kelią lėtai iki Vidurinė.

Avokadas

Avokadų yra nuostabų vaisių, kuris siūlo daug naudos sveikatai. Bet taip pat valgyti, jūs taip pat gali taikyti jai plaukus gydyti Split baigiasi. Turtingas baltymų, magnio ir vitaminų A, D ir E, jis veikia kaip Fab giliai kondicionierius.

Tiesiog sumaišykite avokado prieš sumaišant su 2 šaukštai kokoso aliejaus ir dar 2 šaukštai alyvuogių aliejaus, kol gausite kreminę mišinį.

Taikyti, tada kaukė plaukus prieš išvykstant maždaug trisdešimt minučių. Pakartokite bent kartą per savaitę.

Pasirinkti Clean Cuts

Jei jau kovoja su daugybe lūžimo ir jūsų plaukai jau suniokotas, atėjo laikas pradėti Swapping šiurkščių snukis ne už siurblys, blunter gabalai salone. Venkite tekstūravimas, taip pat.

Šampūnas galvos odą

Norime pasakyti, kad jums turėtų vengti polių visus plaukus ant galvos vienas didelis grumstas prieš plovimą. Tai nėra būdas šampūno, nes tai sukels nenatūraliai lenkimo, kad gali lengvai sukelti Split baigiasi.

Vietoj to, jums reikia, kad jūsų plaukai pakabinti laisvas ir tada putoja savo galvos su šampūnu. Jūsų galai vis dar gauti nuplauti, nes jie bus pasiimti visus lašintuvai, ar tai, ką mes vadiname „dėvėtų smeigės.“

Plaukų privalumus rekomenduojame šampūnu galvą šiuo būdu, ir jų Maksim yra tai, kad „mažiau yra daugiau“. Jie taip pat rekomenduojame, kad jūs naudojate šampūną, kuriame nulis parabenų, nes šie chemikalai gali būti žalingas ir gali būti jūsų split galuose priežastis ,

Naudokite Condiitoner

Visada visada visada visada naudokite kondicionierių. Aš negaliu pabrėžti pakankamai. Taikyti jį tiesiogiai savo galus, ir tada tegul ji pamirkyti keletą minučių. Ir kai jūs nuplaukite, ne padaryti jį savo tikslą skalauti visa kondicionieriaus iš ten. Palikite šiek tiek!

Jūs visada turėtumėte visada visada naudoti produktus ir suporuoti su terminiu apsauginio. Ir kai jūs išdžiūti, pabandykite naudoti atostogos-in kondicionierius, kad maitina plaukus ir sukuria barjerą, kad bus apsisaugoti nuo elementų.

Dėvėti Švelnus Elastic

Jei nešiojate juostas, galbūt norėsite pradėti naudoti švelnesnis elastinga, kad yra Kinder plaukus. Kai juostos jaustis papildomų stora, ir jie traukti – ir pertrauka – plaukus.

Nuo šiol, rasti vieną, kad turi kablį ant kiekvienos pusės, ir visada išvengti taikant juostą drėgnų plaukų, nes tai tik sukelia stresą.

Išdžiovinkite plaukus rankšluosčiu Right Way

Jei jūs panašus į mane, jūs tikriausiai trinamas plaukus rankšluosčiu kiekvieną kokiu būdu, siekdami kuo greičiau išdžiūtų savo kaitinimosi karčiai. Jūs tikriausiai papurtė galvą tokiu būdu ir kad, o gal net pajuto šiek tiek apsvaigęs vėliau.

Tačiau svarbu prisiminti, kad jūsų plaukai yra šlapias ir pažeidžiamas, ir tokia jėga sukelia jiems sulenkti ir perkreipti visų nenatūralių kryptimis būdą. Tai savo ruožtu gali sukelti lūžimo ir šių grisus split galuose.

Patarimas čia yra wrap rankšluostį aplink plaukus ir tada išspausti jį su savo rankas.

Aplankykite saloną Dažnai

Galiausiai, labai svarbu, kad jūs aplankyti salone taip dažnai, kaip įmanoma. Jei neturite reguliariai sumažinti savo Split baigiasi, jie gali paleisti ir paleisti – prieš nepaprastas kaip kojinę.

Kokie jūsų mėgstamiausi namų gynimo Split baigiasi?

load...