10 geriausių mažai žinomų grožio hakerių

Ar jūs kada nors pažvelgė mergina su tobula plaukų ir nepriekaištinga makiažas ir stebėjosi, kaip žemėje jie rasti laiko kiekvieną rytą daryti visa tai? Daugumai žmonių, ryte yra toks skubėti, kad makiažas ir plaukai bus padaryta, kaip geriausiai, kaip ji gali ir nėra už nusukimas aplink gauti dalykų puikus laikas. Štai kodėl jūs niekada negali gauti pakankamai makiažo ir grožio hacks, nes jie gali būti kritiniu atveju Gelbėtojas ir jie gali jums sutaupyti krūvas laiko. Taigi, po dešimt minučių perskaityti šią informaciją, ir jūs rasite dešimt geriausių grožio hacks, kad jūs tikriausiai niekada girdėjote apie prieš.

1. Vienas produktas makiažas Fix

Jei paspausite atidėjimo mygtuką kelis kartus per daug ir tikrai ne visą laiką makiažas, jūs galite išeiti su naudojant nieko, bet savo lūpų. Greitai servetėlės ​​lūpų į skruostus ir antakių kaulo, mišinys jį ir tada taikyti lūpų į lūpas, ir jūs turite spalva jums reikia suteikti jums sveiką spindesį ir padaryti jį atrodo kaip jūs turėjote kiekvieną ketinimą dėvėti natūralaus ieško makiažas.

2. Pasukite dieninį makiažą į beveik su laiko Glamūriniai ne visą laiką

Jūs galite pakeisti savo dienos metu atrodo per keletą minučių su šiuo puikus patarimas šiuo klausimu, todėl puikiai tinka tiems netikėtų kvietimų į naktį į išorę. Jūs galite lengvai paversti savo dieninį akių makiažą į dūminis akių išvaizdą, atsižvelgiant vatos tamponu ir švelniai neišsitepant makiažas. Jis sukuria greitą naują išvaizdą ir jums net nereikia, bet daugiau makiažą daryti.

load...

3. Venkite cakey pagrindą 

Jūs galite padaryti pamatai atrodo daugiau gamtos, jei tai taikoma jūsų veido viduryje ir tada maišyti ją į išorę. Tokiu būdu jūs negausite sunkiųjų perdžiūvimo tuo plaukų linijos, ar aplink žandikaulio. Jis taip pat suteiks Jums gerą aprėptį, kur jums reikia, bet vis dar atrodo visiškai natūralu.

4. Galite naudoti tušą vietoj akių kontūro

Vienas iš didžiausių makiažas galvos skausmas, kai esate skubėti, kai sužinojote turite paleisti iš kažko ir tai, kodėl mes mylime makiažo dvigubo muito hacks patiko šį vieną. Jei pastebėsite, kad jūs paleisti iš akių kontūro, tušas darys tą patį darbą. Tiesiog patrinti savo akių kontūro šepečiu per savo tušas teptuku ir taikyti jį į savo vokų.

5. Laikyti makiažo valiklis jūsų lova

Laikyti tam makiažo valiklis ir kai vatos kamuoliukus iš savo lovos pusėje ir jūs niekada jokių pasiteisinimas eiti miegoti su jūsų makiažas ant. Tai ne pats geriausias būdas pašalinti makiažą, bet tai geriau, nei gauti į lovą, prisimindamas savo makiažas, ir po to atsikelti. Tai taip pat daug geriau nei ne pašalinti savo makiažas ne visi, kurie lems tik blokuojamų poras ir breakouts.

6. Gydyti nudegimo nuo saulės su grietinės

Jei pagaus saulėje ir jūs nusideginti, kai šalta grietinė bus nuraminti skausmą ir padėti deginimasis išgydyti. Jis veikia gydyti; jis atvės odą, stabdo niežulį ir pamaitinama odą, todėl nesijaučia tokia stora ir gerklės.

7. Kaip padaryti, kad naminis lūpų Nekaunīgi Melas

Jums nereikia gaišti pinigų pirkti brangių lūpų plumping produktą parduotuvėje apkrovą. Jei norite išsamesnę lūpų, tiesiog pridėkite kelis lašus pipirmėčių aliejaus į savo lūpų blizgesys ir ji turės tokį patį poveikį. Pipirmėčių aliejus yra daug pigiau nei lūpos Nekaunīgi Melas, ir jūs galite rasti bet kokį sveikatos parduotuvė ir daug parduotuvėse atsargomis ją taip pat.

8. Atsikratykite Split baigiasi be apsilankymą stilistas

Galite paslėpti Split baigiasi trina nedidelį kiekį drėkintuvai į juos, tačiau vienintelis būdas, kad jūs tikrai galite atsikratyti jų yra apipjaustymas plaukus. Jei jūs neturite laiko aplankyti savo stilistas, tiesiog pasukite savo plaukų sruogas kartu ir pamatysite Split baigiasi išlindęs iš šonų. Tada galite tiesiog akiplėša rezultatą benamių Vijos juos išjungti su žirklėmis.

9. Kaip gauti drąsus sparnuotas akių išvaizdą?

Jei pastebėsite, kad per sunkokas atkreipti jūsų sparnuotas akių makiažas, čia paprastas patarimas, kad bus daug lengviau. Lygiosios sparno formos kontūras su baltu pieštuku ir tada užpildyti jį su juodu vienas. Pirmasis piešimo linijas bus daug lengviau gauti tinkamą formą ir tai padės jūsų sparnuotas akių makiažas viešnagę vietoje ilgiau per daug.

load...

10. Pakeiskite savo įkūrimo tekstūros 

Jei jūsų pamatas yra per storas – pabandykite maišyti jį su savo gruntu ar drėkintuvai prieš taikant, tai padės jums gauti lengvesni aprėptį ir padaryti jūsų makiažas atrodo daug natūraliau. Jei norite, kad jūsų pamatai storesnis, pabandykite maišyti laisvos miltelių touch į jį, tačiau išvengti pridedant per daug, ar kitaip ji gali lengvai tortas viršų.

Kokie jūsų mėgstamiausi makiažas hacks ir patarimai?

load...