10 geriausių manukos nauda

Visi medaus yra žinoma, kad turi antibakterinių savybių, bet Manukos medus, iš Naujosios Zelandijos, yra plačiai priimta, kad kur kas didesnę naudą sveikatai nei įprasta, kasdienybės medaus.

Manuka medaus bitės renka nektarą savo iš Manuka augalo ant Naujosios Zelandijos Šiaurės saloje. Pati Manukos augalų buvo naudojamas šimtmečius vietinių maoriai kaip natūralus vaistų gėrimo mažinti karščiavimą; aliejus iš augalo yra naudojamas kaip natūralus antiseptikas, Manuka medaus yra puikus vaistas nuo žaizdų, ir visa tai gėris yra distiliuotas bitės į medų, kad dabar galite rasti daugelyje sveikatos parduotuvėse.

Manukos medus nėra pigus, tačiau jis atneša daugybę skirtingų naudą sveikatai, ir čia yra mūsų dešimt priežasčių, kodėl jūs turėtumėte turėti Manuka medaus jūsų virtuvėje:

load...

1. Geresnis virškinimas

Išmaišykite tik nedidelį kiekį medaus karšto vandens puodelis palengvinti pilvo pūtimas ir diskomfortas nuo nevirškinimo ir dirgliosios žarnos sindromas.

2. Odos gydymas

Uždėtu tiesiai ant odos, Manukos medus gali nuraminti nudegimo nuo saulės, sumažinti randai ir yra puikus gydymo vabzdžių įkandimų ir egzema. Medus yra natūralus priešuždegiminių savybių taip pat efektyviai gydo saulės nudegimo.

3. Imuninės sistemos stiprintuvas

Šaukštelį iš Manuka medumi dieną gali būti puikus padėjėjas savo imuninę sistemą. Jis bus padidinti jūsų energijos lygį ir aukšto lygio bakterijų kovojančių savybių padės apsisaugoti nuo kosulys ir peršalimo.

4. Energijos stiprintuvas

Manuka medus privalumai energijos didinimo. Medus yra daug fruktozės ir gliukozės, ir duos jums akimirksniu, Trumpalaikiai pasimatymai energijos impulsą. Pasukiokite į karštą gėrimą ryte, ir jūs pajusite skirtumą.

5. Vienas iš didžiausių namų gynimo dėl gerklės

Vienas iš didžiausių Manuka medaus naudą yra tai, kad tai puiki priemonė nuo gerklės. Medus jau seniai buvo žinoma, kad nuostabi gerklės čiulptukas, tačiau tai itin medus yra net geriau. Tegul tai šaukštelis paleisti lėtai žemyn jūsų gerklę ir jis bus nuraminti, kad skausmas toli.

6. Guma ligų gydymas

Tyrimai parodė, kad Manuka medus aktyviai kovoja bakterijas, kurios sukelia dantenų ligas ir dantų ėduonis. Atrodo šiek tiek keista, kad rodo, trina kažką saldaus apie jūsų dantenos po šepečiu, tačiau mokslininkai nustatė, kad tai sumažino bakterijų lygį.

7. Antigrybelinių

Kai naudojamas jos gamtos, žalio forma, Manuka medaus antigrybelinių savybių, kad būtų puiki gydymo negalavimai, pavyzdžiui, grybelinės infekcijos ir sportininko pėda.

load...

8. Rūgšties refliukso gydymas

Manukos medus buvo įrodyta, kaip rūgšties refliukso. IT piankowanie žarnyno trakto ir stemplės ir apsaugo nuo žalos nuo skrandžio rūgšties.

9. Skrandžio opa gydymas

Manukos medus buvo nustatyta, skatinti gerųjų bakterijų augimą skrandį ir išvengti bakterijų, kurios yra žinomos kaip galinčios sukelti skrandžio opų augimą.

10. Žaizdų gydytojas

Kai ligoninės visame pasaulyje pradėjo naudoti Manuka medaus gydyti žaizdas ir išvengti infekcijos. Jo antibakterinis ir anti-uždegiminių savybių yra naudojamas mirkant tvarsčius į Manuka medumi, kol jie yra taikomi.

Ar jums patinka valgyti medų? Nedvejodami pasidalinti kitų Manuka medaus naudą žemiau komentarą skyriuje.

load...