10 geriausių maisto produktų, kurie kenkia jūsų kūnui

Nuleisti savo sistemą jokios abejonės svarbus, tačiau tai nereiškia, kad geriamojo nieko, bet sulčių per savaitę. Jūs galite efektyviai Detox nereikia badmiriauti sau. Išbandykite šiuos 10 natūralių detoksikuojanti maisto produktų ir gėrimų, kad galite įtraukti į savo dienos racioną, ir jūs pajusite valomos ir pailsėję, ir ne visą laiką:

1. Žalioji arbata arba Matcha žalia arbata

Žalioji arbata jau seniai žinomas dėl savo naudingų naudą sveikatai. Ji sklidina antioksidantų, žinomų kaip katechinų, kurie padės praplaukite toksinus iš jūsų kūno ir arbata turi neįtikėtiną ramina, kuri padės jums atsipalaiduoti ir pailsėti.

2. Citrinų vandens

Iš citrinos sulčių stimuliuoja fermentų, kurie konvertuoja toksinus į formą, kuri gali būti lengvai perduodama per kūną spaudai. Geriamojo šarminės formavimo citrinos stiklinę vandens ryte suteiks jums daug toksinų gesinimo vitaminu C ir subalansuoti savo maisto rūgštingumą.

load...

3. Česnakai

Česnakai gali būti svarbi dalis bet Detox planą. Česnakai turi galingus antibiotikų ir antivirusinių savybių, kurios padeda atsikratyti kūno žalingų mikrobų. Ji taip pat sudėtyje yra eterinių sieros junginių, kurie padės detoksikacijos procesą.

4. Morkos

Morkos yra labai daug antioksidantų, vadinamą glutationo, kuris padeda detoksikuoti kepenis, taip pat vitaminai A, C, B6 ir K. Sukeisti daugiau nesveikų užkandžių už žalio morkų ir jis bus pereiti ilgą kelią į pagalbą jūsų kūnas toksinus.

5. Obuoliai

Obuoliai turi daug savybių, kurios padeda organizmui Detox. Gauni skaidulų, vitaminų ir priimančiosios kitų medžiagų, kad pagalba, detox procesą, įskaitant flavonoidų ir terpenoidai. Obuolių, taip pat skatina tulžies, kurios padeda kepenų proceso toksinus per kūną gamybą.

6. Brokoliai

Visi žalumynai yra gerai, bet brokoliai turi keletą labai ypatingų savybių. Tai didelis antioksidantų ir fermentų, kurie padeda išvalyti savo kūną ir išlaikyti savo virškinimo sistemą veikia efektyviai.

7. Avokadų

Avokadai kartais turi blogą reputaciją, nes riebalų, kad juose yra, bet tai riebalai yra geras riebalų ir ji iš tikrųjų gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį Jūsų organizme. Jie taip pat supakuotas pilnas antioksidantų, kurie padės pervežti toksinus iš jūsų kūno.

8. Sėmenų

Sėmenų yra puikus maistas, kuris gali būti įtraukta į tiek daug skirtingų patiekalų ir kokteilius taip pat. Jie suteikia pluoštui, kad jūsų kūnas turi suvienyti ir pylimas, toksinus karto, taip pat esminį sveiką omega – 3 riebalų rūgštimis.

9. Kiaulpienė

Kiaulpienė nesudaro daugumos žmonių mityba dalis, tačiau jie pateikti keletą pagrindinių naudą sveikatai tiems, kurie valgo juos. Jūs galite pridėti lapus į salotas, ir jie bus pateikti turtingas šaltinis mineralų ir antioksidantų, ir remti virškinimo sistemos ir kepenų valymą.

load...

10. Greipfrutų

Greipfrutų skonis švarus ir gaivus, ir jie bus išvalyti ir atnaujinti savo organizmą per daug. Vieną porcija greipfrutų yra 70 miligramų kepenų Valymas junginys, glutationo, taip pat pektino tipą, kad buvo įrodyta, kad sumažinti cholesterolio kiekį.

Kokie kiti maisto produktai jums patinka valgyti Detox savo kūną?

Nedvejodami pasidalinti savo sveikos mitybos patarimų žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...