10 geriausių kelionių tikslų, kai esate biudžeto

Kai pinigai yra trumpas, pirmas dalykas, kad daugelis žmonių iškirpti yra kasmetinės atostogos, bet tai tikriausiai pats blogiausias dalykas, kad jums galėtų padaryti. Jei esate kovoja truputį per visus metus, tada jūs nusipelno pertraukos ir atostogas toli nereikia taip brangiai, kaip jūs manote. Jei jūs apsipirkti aplink bitų, galite rasti keletą nuostabios pigūs atostogų pasiūlymais. Čia yra dešimt miestai, kurie siūlo keletą puiki proga atostogas tiems, kurie dėl biudžeto, kai kurie iš jų gali jus nustebinti!

1. Dominikos Respublika

Karibų atostogų be kainą Barbadoso, Dominikos Respublika turi tam tikrų fantastinis, viskas įskaičiuota, kurortuose. Gražios balto smėlio paplūdimiai ir puikiai nepaliestų, grynas miško, Dominikos Respublika yra prieinamos paskirties pabėgti nuo jį tam tikrą laiką.

2. Lisabona, Portugalija

Išsibarsčiusios kalvų serijos, Lisabona yra miestas alsuoja draugiški vietiniai gyventojai ir gražus, vaizdingas vingiuotos gatvės. Lisabonos viešbučiai yra maždaug 50% pigiau, nei pasaulio vidurkis, todėl tai ideali vieta sandorį Europos miesto pertraukos.

load...

3. Filipinai

Vertino Lonely Planet kaip vienas iš svarbiausių vertė priemiesčiuose 2017, Filipinai yra ideali vieta, jei norite imtis kai kurių salos gamtos grožį. Jūs gausite daug už savo pinigus Filipinuose ir maistas yra fantastinis per daug.

4. Pietų Afrika

Saulė, paplūdimiai ir, žinoma, Wildlife, Pietų Afrika yra iš tikrųjų vienas iš pigiausių Safari vietų Afrikoje. Hotel kursai visoje šalyje buvo lėkimą neseniai, todėl yra pigesnių būti turėjo, ir jūs netgi galite aplankyti pasaulinio garso Kriugerio nacionalinis parkas tik už $ 20.

5. Meksikas

Meksikas gali būti ne pats pigiausias mūsų sąraše, bet tai mūsų sąraše, nes neįtikėtinai vertei, kad jūs ten. Čia galite mėgautis nekilnojamojo prabanga už kainą, kad mokėtų kitose didžiųjų miestų frakcija. Prabanga penkių žvaigždučių viešbučio kambarys Meksike jums kainuos mažiau nei trečdalis panašaus kambaryje Niujorke kainą.

6. Graikija

Įmerkta istorijoje, senovės paminklų ir gražių kurortų ir paplūdimiai, Graikija turi daug ką pasiūlyti biudžeto keliautojas. Pastaroji ekonomikos krizė Graikijoje prislopinti paklausa turizmo, bet dirba naudai sandėris medžiotojas. Jis vis dar tas pats puikus šalis, bet su mažiau minios ir daug mažiau pinigų!

7. Indija

Skrydžio ten gali būti ne pigesnis, priklausomai nuo kurso, kur esate plaukioja iš, tačiau Indijoje kainos, kad tai didelė vertybė turistų. Vertė, kaina pranešimų įdėti Delyje ir Mumbajuje kaip vienas iš labiausiai pasaulyje prieinamą miestuose, ir maisto ir paslaugų yra labai pigiai per daug.

8. Venecija

Keista, bet tiesa; Venecija gali atsirasti dėl biudžeto vietų ir prabangūs atostogų per daug sąrašą. Nors yra daug įvairių Penkių žvaigždučių viešbučių likti, standartinių viešbučių kaina nukrito gana dramatiškai per pastaruosius metus. Dabar pats laikas imtis kelionę į Veneciją ir imtis kanalų, nuostabų architektūros ir pamatyti kai kuriuos iš daugelio žinomų meno kūrinių, kurie yra įkurdinta.

9 Nikaragva

Gauk off sumuštas kelias ir aplankyti Pietų Amerikos šalį Nikaragva kad yra kilęs kaip kitą Kosta Rika. Šalyje yra sprogus su gamtos grožiu, įskaitant ir Karibų paplūdimiai ugnikalniai ir atogrąžų miškai, ir jūs gerai gyvena ten kiek 20 $ per dieną.

load...

10. Tunisas

Tunisas yra Šiaurės Afrikos Sunspot su daugiau nei 1,200km pakrantės. Yra daug sandėris paplūdimio atostogų pasiūla taip pat galite imtis keliones į šalies vidų ir važinėti kupranugarį arba apsilankykite Sacharos dykumoje.

Kokie jūsų mėgstamiausi Lankytinos vietos?

load...