10 geriausių būdų atsikratyti akių tamsių ratų

Niekas nenori pabusti su tokiais tamsius ratilus po akimis, kad, kad žmonės galvoja, kad yra kažkaip susiję su panda. Yra įvairių priežasčių, kodėl pagal akių tamsūs ratilai gali rodomos: vitaminų, vandens ar miego trūkumas, pavyzdžiui.

Dažnai bando atsikratyti šio nemalonus problema, mes naudojame Concealers, korektoriai ir pamatai, kurie gali tik laikinai paslėpti juos. Pažvelkime keletą patarimų, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis natūralus būdas:

1. Agurkai

load...

Tai labai paprasta rasti šią vandeningas daržovių prekybos centre metu bet kuriuo metų sezonu. Taikyti plonas ratą agurko per akis (taip pat galite taikyti agurko pasta vietoj) ir laikyti jį už 5 – 10 minučių, tada nuplaukite šaltu vandeniu. Ne tik agurkai yra turtingas vitaminų ir mineralų, kurie padės drėkinti, maitinti ir tonas jūsų odą, bet taip pat agurkai gali balinti pagal akių sritį, todėl, kad jūs galite pasakyti „good bye“ į tamsius ratilus visam laikui.

2. Bulvių

Kitas patarimas, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis yra naudoti žaliavas bulvių skiltelės. Jūs galite naudoti bulvių skiltelės šiam tikslui ar maišyti agurkų ir bulvių pasta kartu. Naudokite jį taikant tą patį principą, kaip aprašyta aukščiau. Šis gydymas yra visiškai natūralus ir labai efektyvus gydant pagal akių tamsius ratilus.

3. Sidabro šaukšto

Taip, sidabro šaukštelis yra ne tik gražus ir elegantiškas virtuvės aksesuaras, jūs taip pat galite naudoti ją atsikratyti tamsius ratilus po jūsų akimis. Įdėkite sidabro šaukštu į savo šaldytuvą 3 minutes ir tada, švelniai liesti savo paakių zoną su juo (taip, tik švelnus prisilietimas, ne nuspaudžiant arba spausdami). Šaltas šaukštas bus tonas odą aplink akis ir sidabro metalo padės atsikratyti pagal akių sluoksniuose.

4. Ledo kubelių

Kitas mūsų triukas apie tai, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis yra naudoti ledo kubeliai. Idealiu atveju, tai geriau pasiruošti ledo kubeliai sau naudojant žalią ar ramunėlių arbatos, pavyzdžiui. Ramunėlių turi raminančių savybių, ir ledas bus tonas odą ir sumažinti pagal akių tamsius ratilus ir paburkimą. Wrap ledo kubeliai minkštųjų audinių ir palaikykite po jūsų akimis už poros sekundžių, tada imtis jį išjungti ir palaukti šiek tiek, kad jūsų odai pailsėti ir pakartokite dar kartą. Būkite labai švelniai su savo paakių srityje.

load...

5. Aušinamas Vokeliai

Po to, kai turėjau patogią puodelį arbatos (žaliosios arbatos, pavyzdžiui), galite naudoti savo arbatos maišelius kovoti pagal akių sluoksniuose. Cool Vokeliai žemyn (galite įdėti juos į šaldytuvą 3 minutes). Šis gydymas gali padėti atgaivinti ir puoselėti plotas po jūsų akimis. Taikyti arbatos kompresą ant paakių srityje 5 – 10 minučių ir tada nuplaukite šaltu vandeniu; ji gali padėti sumažinti patinimą ir kovoti spalvos pagal jūsų akyse.

6. Pienas ir balta duona

Piene yra riebalų ir baltymų, kurie idealiai tinka drėkina odą. Sumaišykite šiek tiek pieno su balta duona ir taikyti šią pastą kasdien srityje pagal jūsų akis 5 minutėms. Ši medžiaga bus sklandžiai ir tonizuoja odą ir padės atsikratyti pagal akių sluoksniuose.

7. Rožių vandeniu

Kitas puikus grožio paslaptis apie tai, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis yra naudoti rožių vandeniu. Sugerti medvilnės kamuoliukus vėsioje rožių vandeniu ir kreiptis į paakių srityje už 5 – 10 minučių, nereikia plauti vėliau. Rožių vanduo maitina ir drėkina odą, padeda sumažinti paburkimą ir gyvinti savo paakių zoną.

8. Saldus migdolų aliejus

Švelniai masažuokite kai Saldžiųjų migdolų aliejus atiduos pagal akių srityje prieš miegą kiekvieną naktį apie dvi savaites. Tai padės puoselėti ir drėkina odą, o švelnus masažas padės pagerinti kraujo apytaką, todėl, kad jūsų paakių tamsius ratilus bus palaipsniui sumažinti.

9. Skalda mėtų

Šviežių mėtų lapai taip pat gali būti labai padėti pašalinti tuos tamsius ratilus aplink akis. Taikyti smulkinto mėtų lapeliais sumaišyti su agurkų pasta aplink jūsų akis 5 minutėms ir tada nuplaukite su šaltu vandeniu. Mėtų turi nuostabią vėsinimo poveikį, kuris iš karto ramina paakių zoną ir agurkai yra tikrasis čempionas pagal akių apskritimo mūšio, kaip jūs tikriausiai jau girdėjote; daro šį gydymą reguliariai, gali sumažinti tamsius ratilus ir atnaujinti savo paakių zoną.

10. Pasakyti „viso gero“ blogų įpročių

Rūkymas, pavyzdžiui, gali ne tik sukelti pagal akių tamsius ratilus, tačiau ji taip pat gali sukelti priešlaikinį senėjimą. Tą patį susirūpinimą, per didelis alkoholio vartojimas. Jei norite atsisveikinti su pagal akių sluoksniuose amžinai, jums reikia atsikratyti šių dviejų blogų įpročių ir tada, pamatysite geresnes.

Kitas svarbus patarimas, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis yra prisiminti, kad jums reikia turėti gerą 8 valandų miego reguliariai, kiekvieną naktį, gerti daug vandens ir valgyti sveika.

Prašome pasidalinti savo patarimais, kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis.

load...