10 geriausių antioksidantų turinčių maisto produktų, kuriuos turite įtraukti į savo mitybą

Jūs žinote, kad antioksidantai yra gerai, jie yra dalykų, kurie padės jūsų organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie gali pažeisti DNR ląstelėse, padės jums atsikratyti senėjimo požymius ir gali padėti išvengti vėžio per daug. Jūs tikriausiai girdėjote per, kad kai kurie maisto produktai turi didesnį antioksidacinį turinį, nei kiti, tačiau maistas, tiksliai, yra geriausias? Kad viskas šiek tiek lengviau, mes išvardyti jums čia dešimt geriausių antioksidantų turtingos maisto produktų, kad tikrai turėtų būti įtraukti į savo mitybą:

1. Mėlynės

Mėlynės yra fantastiška antioksidantų šaltinis ir yra gerai žinoma kaip itin naudinga apsaugant sveikatą savo širdį. Jie taip pat padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje Jūsų organizme, ir yra dažnai naudojamas kaip sveiką maistą padėti diabetui gydyti.

2. Braškės

Universiteto tyrimas pavadintas braškės kaip viena iš geriausių natūralių šaltinių antioksidantų. Valgymo braškės gali padėti su jūsų akis sveikatai ir išlaikyti aiškią veido. Jie taip pat padeda sumažinti blogojo cholesterolio koncentraciją kraujyje.

load...

3. Slyvos

Slyvos nėra visiems mėgstamiausia, bet jie yra geras šaltinis vitaminų ir ląstelienos, taip pat yra supakuotas pilnas antioksidantų. Tiesiog ketvirtadalis puodelio slyvų suteiks jums daugiau kaip 30% vitamino K, kad jums reikia, ir daugiau nei 10% ląstelienos.

4. Žalioji arbata

Tai dar ne viskas apie valgyti vaisius ir daržoves gauti savo antioksidantų, žaliosios arbatos yra puikus šaltinis taip pat. Žalioji arbata yra unikalus tipo antioksidantas vadinamas EGCG arba epigallocatchin-galatas, kuri yra ypatingai efektyvi kovojant su laisvaisiais radikalais ir lėtėja senėjimo požymius.

5. Raudonasis vynas

Tai ne dažnai, kad jūs matote alkoholio ant sveikų maisto produktų sąrašo, bet raudonas vynas daro dešimties šaltinių antioksidantų sąrašą. Raudonasis vynas yra fenolių, resveratrolis ir bioflavonoidų ir raudono vyno taure, kas dabar ir vėl yra net dažnai rekomenduojamas gydytojų.

6. Gvazdikėliai

Gvazdikėliai yra gerai žinomas dėl savo antigrybelinių ir antibakterinių savybių, ir atlikto tyrimo 2009, jie buvo taip pat pažymėjo, jų antioksidacinis turto išskirtos vandenilio, kai valgyti, ir jų gebėjimą sumažinti lipidų peroksidacijos, arba, kitaip tariant, , oksidacinis irimas lipidų.

7. Pinto pupeles

Jūs galite ne tikėtis pamatyti pupelės šiame sąraše, tačiau Pinto pupeles iš tikrųjų yra labai geras antioksidantų šaltinis. Jie taip pat yra puikus šaltinis ląstelienos, todėl jie yra geras virškinimas taip pat.

8. Graikiniai riešutai

Graikinių riešutų gali pateikti paveikų dozę vėžio gesinimo antioksidantų ir vėžio gesinimo junginį, natūralus fenolio antioksidantas – Ellagic rūgšties. Jie taip pat žinoma, kad būti naudinga 2 gesinimo tipo cukriniu diabetu ir jie taip pat naudingas širdžiai.

9. Spanguolės

Spanguolės yra imuninė sistema didinimo, supermaistu, kad yra vienas iš aukščiausių natūralių šaltinių antioksidantų fenolių. Jie taip pat gerai žinomas už savo gebėjimą kovoti su šlapimo takų infekcijoms.

load...

10. Vynuogės

Tamsesnės vynuogės, ypač, yra pakrautas su fitonutrinai, antioksidantų, kurie gali suteikti apsaugą nuo širdies ligų ir vėžio. Jie taip pat yra vitamino C ir seleno.

Kokie jūsų mėgstamiausi sveikas maistas, kad jūs norite įtraukti į savo mitybą?

Nedvejodami pasidalinti savo sveikos mitybos patarimų žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...