10 geriausių afrodiziacinių maisto produktų

Žmonės buvo suprantama, kad tam tikri maisto produktai veikia kaip afrodiziakas šimtmečius, todėl visa tai tik mitas? Pasirodo, kad kai kuriuos mitus apie maistą, kad gali paskatinti seksualinį geismą grindžiami moksliniais faktais. Kai kurie maisto produktai iš tiesų yra sudedamųjų dalių, kurios gali turėti įtakos sekso hormonų gamybą organizme, o kiti gali atsipalaiduoti, arba padidinti kraujo tekėjimą aplink kūną. Jei streso ir įtampos šiuolaikinio gyvenimo darosi jums ir jūsų, ar jūsų partneris reikia šiek tiek padėti atsipalaiduoti ir patekti į nuotaiką, čia yra dešimt maisto produktų, kad yra sakoma, kad afrodiziakų savybėmis.

1. Avokadų

Tradiciniai avokadai atrodyti kiaušinių, todėl jų kartu su vaisingumo, bet yra daugiau už reputaciją, kad avokadas yra afrodiziakas ne tik jų formos. Kreminės, sklandžiai, tekstūra avokado minkštimas yra sakoma, kad erotinį poveikį ir vaisius taip pat yra vitaminų B6 ir E, kurie padeda atpalaiduoti kūną.

2. Triufeliai

Trumai taip pat nusipelno savo vietą mūsų sąraše afrodiziakas maisto. Iš trumai sužadinti abiejų vyrų ir moterų jausmus galia buvo įrodyta, kad būti mokslinis faktas. Kai subrendo, kad trumai kvapas yra labai panašus į androstenono, vyrų feromonų. Požeminis grybelis gamina šį kvapą pritraukti gyvūnus, kad jie atliks sporos toli su jais. Tyrimo, kurį atliko britų universitete, pacientai, kuriems buvo veikiami į triufelių aromatu rado gerokai patrauklesnė Nuotraukos kitų žmonių nuogų kūnų.

load...

3. Pav

Kai kurie žmonės sako, kad tai buvo pav, kad pagunda Ievą, o ne išvis obuolių. Jis sakė, kad prinokę, raudoni kūnas iš pav yra jausmingumo akyse ir figos ar yra tam tikrų flavonoidų, polifenolių ir antioksidantų, kurie, kaip buvo įrodyta, kad būti pajėgi pagerinti seksualinės ištvermės.

4. Raudonasis vynas

Raudonasis vynas Manoma, kai žmonės bus vienas iš geriausių afrodiziakų, kad yra. Šiek tiek alkoholio bus pamoka kieno nors draudimų, bet raudonas vynas ypač taip pat yra antioksidantas vadinamas resveratrolis, kuris atpalaiduoja he kūną. Resveratrolis taip pat pagerinti kraujo aplink kūno cirkuliaciją, todėl sustiprina susijaudinimą.

5. Migdolai

Per visą istoriją, migdolai buvo manoma, irgi pasižymi afrodiziakų savybėmis. Net Biblijoje, yra paminėjimas apie migdolų, turintys teigiamą poveikį žmonių seksualinio troškimo kvapas, o tyrimai parodė, kad ji turi tam tikrą galingą poveikį moterims. Veržlė taip pat yra vitamino E ir magnio, kurie bus padaryti kraujo siurblys greičiau aplink kūną.

6. Šparagai

Dar vienas puikus afrodiziakas maisto yra šparagai. Aukštos kokybės šparagai yra sakoma, kad medaus mėnesį kvapas ir aksominis tekstūros daržovių, kartu su savo miglotai Falla formos, yra sakoma, kad įdėti meilės mintis į žmonių protus. Reputacija, kad šparagai turi kaip afrodiziakas, taip pat gali būti dėl to, folio rūgšties, kad jame, kuris tikrai turi vaidmenį gilaus seksualinį malonumą.

7. Bananai

Vien formos bananu, žinoma, turi seksualinių konotacijų, bet bananai taip pat yra cheminio kokteilį, kad būtų paaiškinti savo afrodiziakų savybėmis. Bananai yra fermentą, vadinamą bromelinas, kuri yra žinoma, kad vyro trukti ilgiau, ir jie taip pat yra triptofano šaltinis, kurį organizmas paverčia į geros savijautos hormono serotonino.

8. Austrės

Austrės yra vienas iš geriausiai žinomų afrodiziakas maisto ir tai iš dalies žemyn į savo kreminės tekstūros ir jų šiek tiek sūrus skonis. Juose taip pat yra cinko, kuris yra svarbus spermos gamybai ir tirozino, kuris kūnas virsta dopaminu. Jūs tik gauti visą afrodiziakas poveikį austrės, jei valgote juos žalias, nors, giliai kepti įvairių matyt nebus turėti tokį patį poveikį.

9. Medus

Medus yra dar vienas puikus afrodiziakas maisto. Yra mineralinis esančius medaus vadinamas boro, kuris turi įtakos tiek vyrų ir moterų poveikį. Boro gali paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, didinant testosterono lygį vyrų ir jis taip pat naudojamas moterų kūno metabolizuoti moteriškosios lyties hormonus. Taip pat yra lipni saldus pobūdis medaus, kuris kažkaip, atrodo, kad tai jausmingas.

load...

10. Čili

Tai yra čili paprika, kuri suteikia paprikos savo afrodiziakas įgaliojimus. Capsicum, kuri yra tai, kas daro paprikos karšta, dirgina gomurį, sukeldamas švelnų skausmą ir kad daro kūno atpalaidavimo skausmą suteikiant endorfinų, kad galite duoti jums labai lengvas aukštas. Iš paprikos šilumos taip pat plečia kraujagysles ir padaryti širdis plakti greičiau, o tai dar labiau sustiprina seksualinį susijaudinimą ir efektyvumą. Meksikoje, paprikos yra gerai žinomi dėl jų afrodiziakas savybių.

Ar žinote kitų afrodiziakų maisto?

load...