10 geriamo šilto citrininio vandens gerbti, kuris paskatins jus pradėti rytą su juo

Jums gali būti asmuo, kuris turi ryte rutina. Galbūt jūs keltis, turime kavos, kai pusryčiams puodelis, prieš dušu ir eina į darbą.

O gal jūs esate žmogus, kuris suklumpa iš lovos po Smashing savo žadintuvą ir keitė automobilyje pakeliui į darbą.

Bet kaip jums pradėti savo rytą nustato už likusią dienos dalį tonas. Pradėkite savo rytą blogai, ir jūs galite turėti dieną iš pragaro, kur nieko eina tiesiai. Pradėti su sulėtėja disponavimo, tačiau ir kiekvieną dieną gali būti geriausia diena tavo gyvenime.

load...

Norėdami padėti jums pradėti dieną gerai, galite padaryti daug blogiau nei gerti šiltą citrinų vandeniu. Tai neatrodo itin įdomi, bet šilta citrinų vanduo pateikiama keletas rimtai FAB naudą. Paimkime pažvelgti 10 Privalumai geriamojo šiltą citrinų vandeniu.

1. Rehydrates Jums

Jei miegoti 8 valandas, tai iš esmės reiškia, kad jūs nuėjo 8 valandas be geriamojo nieko. Tai reiškia, kad jums pabusti dehidratuoti su kūno pilna klaikus toksinų. Ne kietas.

Gydytojai rekomenduoja, kad mes geriame 2 – 3 litrus vandens per dieną, ir dėl šios priežasties tai geriausia gauti pirmuosius gėrimus anksti. Prieš net valgyti nieko, galima siekti, kad citrinos stikline vandens. Privalumai geriamojo šiltą citrinų vandeniu ryte yra labai daug ir jie yra ne tik labai efektyvus dehidrataciją, bet tai taip pat padės išstumti keletą toksinus, ir jis bus paruošti savo kūną kai maisto. Gražus.

2. Šiltas Citrinų Vandens rūpinasi Jūsų oda

Šiltas citrinų vanduo yra antioksidantų ir vitamino C, kurie apsaugo odą nuo raukšlių ir dėmių. Vitaminas C yra labai svarbi, jeigu norite išlaikyti sveiką ir spindinčią odą, nes ji padeda kovoti su bakterijomis, kurios yra susijusios su spuogų susidarymo.

Taip pat geriamojo šiltą citrinų vandenį, taip pat galite taikyti jį tiesiai į savo kūną, siekdami išgydyti randus ir amžiaus dėmes. Iš esmės, vitaminas C čia kvėpuoja grynu gyvenimą į odą.

3. Jis suteikia jums Sweet Breath

Nėra nieko blogiau, nei keltis su blogas kvapas po sunkaus nakties Snaudžiama. Tai dar blogiau, jei jums pabusti šalia savo partnerio ir išgalvotas puckering iki bučinio.

Rytas kvapas yra gana daug neišvengiama, tačiau paprastas būdas jį iš karto išgydyti yra padaryti sau šilto citrinos stikline vandens. Jis bus atsigaivinti savo kvėpavimą geriau nei Mėta, ir ji taip pat gali padėti dantų skausmo, taip pat dantenų. Dar geriau, dar vienas Pasakų naudą geriamojo šiltą citrinų vandenį reguliariai yra tai, kad ji taip pat gali spręsti blogą kūno kvapą. Saldūs!

load...

4. Tai puikus kavos pakaitalas

Daugelis iš mūsų mėgsta gerą puodelį kavos ryte. Nesvarbu, ar mes darome mūsų pačių prieš palikdami namus, ar mes duobę-stop Starbucks pakeliui į darbą, kavos puodelis, prieš dienos grind prasideda, padeda pažadinti mus ir iš tikrųjų daro mus šiek tiek daugiau linksmas.

Bet per daug kavos gali būti iš tiesų blogai jums, ir dažnai gana erzina avarijos ateina, kai jūs iš naujo įtampos savo kūną. Be to, šios kavos Starbucks gali turėti žalojantį poveikį jūsų pursestrings jei jūs perkate vieną kiekvieną dieną. Norėdami sutaupyti pinigų, ir pradėti dieną šiek tiek sveikiau, kodėl gi ne apsikeitimo kavos šiltas citrinos vandenį?

5. Jis gali sumažinti uždegimas

Daugelis iš mūsų kenčia nuo uždegimo ir per daug rūgštumo mūsų kūnuose, dažnai net nesuvokdami. Su šia problema yra ta, kad tai yra dažnai svarbiausias ligų priežastys.

Taigi, kitą vieną Pasakų naudą geriamojo šiltą citrinų vanduo yra tas, kad ji gali padėti sumažinti rūgštingumą kiekį mūsų organizme, taip pat simptomai uždegimas. Jei gerti reguliariai, jūs tikrai prarasti tą Małostkowy rūgštingumo daug, nors ji taip pat dirba pašalinti šlapimo rūgštį iš jūsų sąnarių. Šlapimo rūgštis yra viena iš pagrindinių priežasčių, uždegimas.

6. Šiltas Citrinų Vandens AIDS Virškinimas

Fantastinis nauda gerti šiltą citrinų vandeniu ryte eiti dar toliau: citrinų vanduo padeda išstumti bjaurus toksinus, kurie sukūrė savo kūną per naktį. Jis tai daro didinti savo fermento funkciją, kuri savo ruožtu stimuliuoja kepenis.

Atlaisvinus tuos toksinus, šiltas citrinų vanduo taip pat stiprina savo virškinimo trakte. Tai padeda atsarginiais jums negalavimų, pavyzdžiui, raugulys, vidurių pūtimas ir rėmuo.

7. Tai gali padidinti jūsų smegenys Power

Mes visi norėtume didesnių smegenų, bet kadangi tai yra neįmanoma, kaip apie geresnių smegenų? Norėdami daugiau galingas smegenis, kad funkcijas optimaliai greičiu, daugelis iš mūsų gerti kofeino arba vartoti nootropics.

Jūs taip pat galite gerti šiltą citrinų vandenį taip pat, kuris yra daug kalio ir magnio, kurie abu turi teigiamą poveikį mūsų pažinimo funkcijų. Dar geriau, nauda gerti šiltą citrinų vandeniu nesibaigia ten citrinų vanduo buvo įrodyta, kad padėti mums kova prieš depresijos simptomus ir streso, ir ji taip pat sukuria daugiau dėmesio, padėdamas mums dirbti našiau, be išsiblaškymas.

8. Šilti Citrinų Vandens kovoja prieš vėžį

Šiltas citrinų vanduo pakrautas su antioksidantais, kurie kovą su laisvaisiais radikalais. Jie padeda apsaugoti odą nuo priešlaikinio senėjimo ir Žuvo, ir jie taip pat sumažinti susirgti tam tikrų rūšių vėžio riziką.

Kaip minėta anksčiau, jums gali tekti daugiau rūgšties jūsų kūno, nei jūs suprasite. Su šia problema yra ta, kad rūgštingumas yra sveikintinas dirva vėžio. Norėdami pašalinti šį perteklių rūgštingumą, galite alkalise savo kūną šiltu citrinų vandeniu.

9. Gydo žaizdas 

Žaizdos gali būti tikrai erzina, net mažesnių. Kartais žaizda atrodo imtis amžiaus išgydyti, ir tai gali būti nelinksma laikas, ypač jei jis yra tikrai matomoje vietoje ant jūsų kūno.

Privalumai geriamojo šiltą citrinų vandenį patogu dar kartą. Citrinos yra gausu vitamino C ir askorbo rūgšties, kuri padeda jiems greitai gydo žaizdas. Taip pat tai, šiltas citrinų vanduo padeda palaikyti sveikus kaulus, taip pat remonto sugadintas kremzles ir audinį.

10. Šiltas Citrinų Vandens Palaiko Weight Loss

Lengviau svorio netekimas yra dar vienas iš gerai žinomų privalumų geriamojo šiltą citrinų vandeniu. Ne tik citrinų vanduo yra tirpus pluoštas vadinamas pektino, kuris buvo įrodyta, kad padėti barsto svarų, tačiau ji taip pat yra be cukraus, o tai reiškia, kad jei sukeisti savo cukraus pakrauti puodelius arbatos ir kavos šiltas citrinų vandeniu Jums bus pašalinti visai daug tuščių kalorijų iš savo dietos. Bingo!

Ar žinote, kitas išmokas geriamojo šiltą citrinų vandenį?

load...