10 genijus patarimų, kaip daugiau energijos per dieną, nuo ryto iki nakties

Na, mes galime padaryti šiek tiek daugiau energijos, kartais, bet jei jums rasti sau jausmas mažas ir mieguistas, dažniau nei ne, tai gali būti laikas padaryti kažką apie jį. Kava ir energetiniai gėrimai gali suteikti jums trumpalaikį energijos impulsą, bet kad viskas bus – per trumpą laiką. Čia yra dešimt daugiau sveikos ir tvarios būdai gauti daugiau energijos, iš pirmas dalykas ryte, kad paskutinis dalykas naktį.

1. Valgykite pusryčius, net jei jūs neturite jaustis kaip jį

Mūsų pirmasis patarimas, kaip turėti daugiau energijos per dieną yra niekada praleisti pusryčius, net tomis dienomis, kai esate skubėti, arba tiesiog nėra alkanas. Pusryčiai yra svarbu suteikti savo kūno energiją, kurios reikia pabusti, ir kad energija bus matyti jus per, bent jau tol, kol atėjo laikas pietums.

2. Gauti kai ryte sportuoti

Gauk jūsų kūnas juda, ir jūsų kraujo vėl pumpuoja su keliais švelniais anksti ryte pratimus, ir jis bus nustatyti jums gražiai už likusią dienos dalį. Keletas ruožų ar greitas pasivaikščiojimas aplink blokas, bus pagyvinti jus lygiai taip pat, kaip kelių puodelių kavos.

load...

3. Valgykite daugiau ląstelienos

Kitas patarimas, kaip turėti daugiau energijos per dieną valgyti daugiau ląstelienos turtingas maistas. Pluošto savo mitybą yra geriausias būdas gauti lėtai spaudai energijos, kuri truks ilgiau. Sėlenų dubuo ryte suteiks jums su angliavandeniais, kad bus išskirdami energiją į jūsų kraują nuolat ir tai padės jums išvengti didžiausio ir mažiausio Jūsų cukraus kiekis kraujyje.

4. Laikyti save hidratuotas

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma jūsų kūnas yra sudarytas iš vandens, jis turėtų būti nenuostabu, kad vandens trūkumas turės įtakos jūsų energijos lygį. Jei neturite gerti pakankamai vandens, tuomet jūsų kraujo sutirštės, jūsų širdis turi dirbti sunkiau ir kad sukelia nuovargį. Turėtumėte būti geriamojo apie du litrus vandens kiekvieną dieną. Laikyti kiek geriate stebėti ir didinti ją, jei jums reikia.

5. Ar ką nors valgyti kas tris ar keturias valandas

Mūsų Kitas patarimas, kaip turėti daugiau energijos per dieną valgyti mažesnes porcijas, bet dažniau. Siekiant išlaikyti jūsų energijos lygį, svarbu, kad jūs valgyti kas dvi-keturias valandas. Apgaulė yra išlaikyti jūsų cukraus kiekis kraujyje stabilus visą dieną, todėl valgyti sveikus užkandžius tarp maitinimų ir nepalikite visą valgyti vieną didelę valgio metu dienos pabaigoje.

6. Gauk daugiau miego

Savaime suprantama, kad jei jūs negaunate pakankamai miego, tada jūs ketinate būti pavargęs! Patekti į reguliariai modelio miegoti visada miegą tuo pačiu metu ir keltis ryte tuo pačiu metu, ir bandyti gauti maždaug aštuonių valandų miego per naktį.

7. Gauti daugiau šviežio oro

Kitas patarimas, kaip turėti daugiau energijos per dieną yra gauti daugiau šviežio oro. Nesvarbu, ar esate cooped namie visą dieną, arba įstrigo biure, šviežio oro ir fizinio aktyvumo stoka ketina padaryti jums jaustis pavargęs. Išeiti pasivaikščioti, ir jūs būsite nustebinti tuo, kiek jis gali pagyvinti jus ir pažadinti jus.

8. Padidinkite savo budrumą su Omega – 3 s

Yra labai gera priežastis, kad žmonės vadina žuvis – „smegenų maistu“. Valgykite daugiau riebios žuvies, pavyzdžiui, tunų ir lašišos, ir omega – 3 riebalų rūgštys padės išlaikyti smegenų ląstelių sveikas ir jūsų protas budrus. Omega – 3 riebiosios rūgštys taip pat padeda organizmui konvertuoti angliavandenių glikogeno, kai organizmas naudoja energiją.

9. Pailsėti!

Jei yra atakuojami elektroninių laiškų, telefono skambučių ir vis įklimpo su darbu, tada atsipūsti. Tiesiog pėsčiomis nuo visko per kelias minutes, klausytis muzikos ir, kai jūs gaunate atgal, jūs jausitės kur kas daugiau perspėjimas ir jums bus kur kas efektyviau.

load...

10. Purslų kai vandens ant veido

Kai tikrai pradeda jaustis nuovargis ateinantį, splash kai šaltą vandenį ant veido pažadinti jus. Naujausioje studijoje, daugiau kaip 50% dalyvių teigė, kad paprastas aktas purslų veidą šaltu vandeniu davė jiems didelį kiekį atnaujintos energijos.

Kaip turėti daugiau energijos per dieną? Kokie jūsų patarimai?

load...