10 genijų patarimų, kaip paruošti kūną vasarą

Vasara yra tiesiog už kampo, todėl beveik paplūdimys laiko vėl. Ji nebus ilgai prieš jums teks vėl išeiti į maudymosi kostiumėlį ir pamatyti, jei ji vis dar tinka! Čia yra dešimt būdų, kaip padėti jums pasirengti šlovingą saulėtų dienų, kad, tikiuosi, mes esame pasiruošę žiūrėt. Perskaitykite šiuos dešimt Genius patarimų, kaip gauti jūsų kūnas vasaros pasirengęs ir pasiruošti šio paplūdimio.

1. Gauti pedikiūras

Pradėti iš apačios į viršų, savo kojomis, ir gauti juos tip-top formos vasarą su pedikiūras. Atviri toe bateliai ir basutės bus išeina iš spinta greičiau, todėl neleiskite jūsų kojos bus dalykas, kuris leidžia jums žemyn šią vasarą.

2. Slim down greitai su kardio

Jei turite įdėti keletą papildomų svarų per žiemą, tada tik būdas prarasti juos greitai yra gauti širdies Łomotanie ir jūsų kraujo siurbimo su kai sparčiai besivystančiai širdies mankšta. Padidinkite savo kardio maždaug 15 minučių per dieną, penkias dienas per savaitę ir kad padės jums mesti tuos nereikalingus kilogramus.

load...

3. Hidratas odą

Daug daugiau savo kūno ketina galima pamatyti greitai, todėl įsitikinkite, kad jums oda yra super sklandžiai ir kad nėra sausa oda rodymo pleistrai. Pleiskanomis galimas problemines sritis, pavyzdžiui, alkūnes ir kelius ir drėkina kasdien su natūraliu aliejumi ar losjonu.

4. Gauti vaškas

Jūs nenorite bet kūno plaukai rodo šią vasarą ir skutimosi palieka šešėlį. Gauk profesionalų vašką padaryti, kad pašalinti bet kokį plaukus, kad jums nebus jaustis patogiai. Vaškas yra daug veiksmingesnis, tai truks ilgiau, ir tai padeda nušveisti odą per daug.

5. Gauk žėrintis įdegį

Žėrintis įdegis leidžia jums atrodo sveikas ir plonesni, todėl čia yra keletas patarimų, kaip gauti geriausią įdegį su savęs srities įdegio elementai. Pleiskanomis pirma, pašalinti bet kokį negyvą odą, ir nenaudokite drėkintuvai vieną dieną prieš jus taikyti įdegį. Geriausias būdas padaryti jūsų įdegis atrodytų natūraliai yra pasirinkti atspalvį, kuris yra tik du atspalviai tamsesnis nei jūsų įprasto odos tonas.

6. Pradėti naudojant saulės blokas dabar

Do not get caught out su netikėtu, ankstyvą saulėtą rašybos, pradėti naudoti nuo saulės dabar. Tai jus apsaugoti nuo kenksmingų UV saulės spindulių ir jis bus išvengta jums kyla nepatogumų rožinė veidą, kai jūs pataikyti į paplūdimį pirmą kartą šiais metais.

7. Vengti pūtimas maisto

Kai kurie maisto produktai yra gerai žinoma, kad sukelti pilvo pūtimas, todėl ignoruojama jų dabar taip jums bus paruošta jūsų pirmą dieną saulėje. Sumažinti pieno produktų ir gazuotų gėrimų, ir padidinti žalių daržovių, kad jūs valgote sumą.

8. Apsaugokite save nuo breakouts

Vasaros yra blogiausia metas breakouts. Jei turite riebiai odai, pradėti ruošiasi mūšio metu. Pleiskanomis odą nuolat išlaikyti poras aišku ir naudoti medaus kauke kovoti su bakterijomis, kurios sukelia breakouts.

9. Pradėti stebėti, ką valgote

Vienas iš galingiausių įrankių, kurie yra kurie padės jums mesti keletą svarų yra maisto dienoraštis. Išlaikyti dėmesį, ką valgote ir kada valgyti, kad bus padaryti jums daugiau sužinoti apie savo suvartojamų kalorijų kiekį ir padėti jums sumažinti, ką valgote.

load...

10. Valgykite dažnai ir sumažinti porcijų dydžio

Snacking sveikų užkandžių padės Jums mažiau valgyti valgio metu, taigi nebijokite valgyti tarp maitinimų. Be to, kai jūs darote valgyti pagrindinį patiekalą, pradėti mažinti į porcijas, kad jūs valgote dydį. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra pirkti kai kurių mažesnių plokšteles, nes net jei bus mažiau valgyti, jūs vis dar manote, kad jūsų plokštė yra pilna.

Kaip jūs gaunate jūsų kūnas vasaros pasiruošę?

load...