10 genijos kosulys ir šalto gydymo būdai, skirti greitai susigrąžinti

Šaltuoju metų laiku dabar yra pačiame įkarštyje, ir jei jūs neturite sugauti vieną dar, dar yra daug laiko! Tai nuostabi galvoti, kad vis dar nėra išgydyti peršalimo ir viską, ką galite padaryti, tai važiuoti jį. Galite, nors, padaryti gyvenimą šiek tiek daugiau toleruotina su keletą paprastų namų gynimo dėl šalto ir kosulys. Čia yra mūsų dešimties genijus šalto ir kosulys gynimo priemonių, kurios atneš greitą palengvėjimą.

1. Vištienos sriuba

Pasirodo, kad bobutė buvo teisus visi kartu, iš garuose karšto vištienos sriuba leis Jums jaustis geriau, kai jūs turite šalta dubenėlį. Tai jau moksliškai įrodyta, kad sudedamosios dalys, esančios vištienos sriuba gali sumažinti uždegimą ir gleives, ir padėti Jūsų organizmui gaminti anti-Institucijos, kad kovoti su šalto ar gripo virusas.

2. Padarykite pertrauką

Dar vienas didžiausių nuo kosulio ir peršalimo yra paprastas – padaryti pertrauką. A peršalimo simptomus gali atrodyti pakankamai, kad pateisintų keletą dienų nedirbate, tačiau gydytojai sutaria, kad ramybės tikrai padeda Jūsų organizmui kovoti su šalta. Bet kuriuo atveju, jūsų darbas kolegos tikriausiai nebus ačiū jums skleisti savo mikrobus aplink darbe.

load...

3. Valgykite aštrus maistas

Valgymo aštrus maistas gali padėti aiškius gleives iš savo sistemos ir palengvinti Chesty kosulys. Į paprikos medžiaga, kuri daro juos karšta vadinamas kapsaicinas ir tai yra labai panašus į dekongestantų, kurie naudojami per-the-counter peršalimo.

4. Medaus ir juodųjų pipirų arbata

Giliai, Chesty kosulys, namų verdamas medaus ir juodųjų pipirų arbata yra metų senumo namuose ištaisyti šaltas ir kosulys, su savo šaknis kinų tradicinė medicina. Šlifuoti juodųjų pipirų jausmus šaukštelį ir pridėti du šaukštus medaus karšto vandens puodelis. Palikite užvirinti penkiolika minučių, kamienas ir tada gurkšnoti, trumpąją reljefo nuo tos nepraeinantis kosulys.

5. Avižiniai

Avižiniai dribsniai ir kiti kruopos yra cinko ir seleno, kuris padės padaryti Jūsų organizmo imuninė sistema tinkamai veiktų. Iš avižinių dubuo su jogurtu šildys jus šaukštą, kad jums jaustis geriau ir padėti sustabdyti šalto virusas patekti į jūsų krūtinę.

6. Padarykite savo sirupas nuo kosulio

Padaryti savo gamtos ir paprastas namų gynimo už šalto ir kosulys, sumaišykite ketvirtį puodelio medaus su ketvirčiu puodelio obuolių sidro actas. Paimkite mišinio šaukštą kas keturias valandas, arba tiek, ir tai palengvins kosulį ir ramina gerklės skausmas.

7. Čiulpia citrina

Tai dar vienas populiarus nuo kosulio ir peršalimo. Trumpąją reljefo iš varginantis kosulys, kai kurie žmonės prisiekiu čiulpti citrinos kaip ištaisyti. Paimkite citrinų pleištą ir pabarstyti ant gera suma druska ir pipirais ir, jei galite turėti ją, čiulpia jį, ir jis nustos pakutenti karto.

8. Gerkite daug apelsinų sulčių

Vitaminas C netrukdys jums gaudyti šalta, tačiau tai padės jūsų kūnas atsikratyti viruso greičiau. Jums turėtų būti siekiama gauti 500mg vitamino C per dieną, kai turite šalta, ir vienas puodelis apelsinų sulčių yra maždaug 124mg.

9. Garo

Garo yra dar viena veiksminga nuo kosulio ir peršalimo. Paprasta garo yra puikus būdas atlaisvinti gleives. Tiesiog laikykite galvą per garuose vandens dubenyje su rankšluosčiu Puoštas virš galvos, ir garas bus atlaisvinti gleives ir privers jaustis daug patogiau.

load...

10. Sukurkite savo nosies purškalas

Blokuojamas aukštyn ir tvanku jausmas, kad jūs gaunate su šalto sukelia, kai jūsų kūnas sukuria proteinus, vadinamų citokinais, kad jūsų kūnas išskiria kovoti su infekcija. Paprastas būdas sumažinti patinimą, kad šie baltymai priežastis yra purkšti nosį su paprastu fiziologiniu tirpalu.

Kokie jūsų mėgstamiausi kosulio ir peršalimo?

load...