10 garsenybių, kurie, deja, sukėlė didelių pinigų klaidų

Jūs turite pagalvoti, kad įžymybių, kurie padarė milijonus dolerių būtų finansiškai saugus gyvenimui, tačiau nuostabi skaičius A sąrašą celebs nukrito pažeidžia mokesčių institucijoms, kreivas buhalterių, buvusių žmonų ir savo ekstravagantiškų gyvensena , Eiti, turėdami daugiau pinigų, nei dauguma iš mūsų gali kada nors svajoti, kad yra bankrotas, kuris valdo visai nieko, turi būti sunku, bet bent jau jie turi savo šlovę atsitraukti ir dauguma jų atšokti atgal. Čia yra dešimt geriausių įžymybės, kuris padarė keletą katastrofiškų pinigų klaidų ir galų gale prarasti daug.

1. Michael Jackson

Net pop karalius Michael Jackson, kuris buvo sėkmingiausias komikas visų laikų, sugebėjo pernelyg didelių save. Ant popieriaus, The Pirmojo dydžio žvaigždė buvo verta ir absoliuti sėkmė, tačiau tik 0,5%, kas jam priklauso, buvo lengvai prieinama grynaisiais pinigais. Jis paskelbė bankrotą 2007 metais, kai jis nebegali sau leisti atlikti mokėjimus už paskolą jis turėjo Neverland Ranch. Savo atveju, žvaigždžių „dosniam gyvenimo būdas buvo tiesiog per Grand, net jo pajamų.

2. Willie Nelson

Šalis muzikos žvaigždė Willie Nelson bankrutavo 1990 metais, dėl mokesčių vyro $ 16,7 milijonų. Jo buhalteriai nebuvo mokėti savo mokesčius, ir jie buvo naudojami kai kurie gana abejotinų metodų išbandyti ir išvengti mokesčio. Grąžinti savo mokesčių, Nelsonas išleido albumą pavadinimu „IRS juostos“ ir visus pinigus, kad jis pagamintas iš, kad nuėjo tiesiai į IRS.

load...

3. Toni Braxton

Award winning R & B dainininkė Toni Braxton buvo parduota daugiau nei 67 milijonų įrašų visame pasaulyje, tačiau ji sugebėjo bankrutuoti du kartus! Į 1990-ųjų pabaigoje ji turėjo didžiulį hitą su „Nelūžis mano širdis“, tačiau atrodo, ji nebuvo pažaboti savo išlaidas, kad atitiktų mažesnes pardavimų vėlesnių versijų. Ji paskelbė bankrotą 2016 metais, o tada vos po trejų metų, jis vėl atsitiko.

4. Dionne Warwick

Jei nerimauti dėl savo mokesčių sąskaitą, tada duoti mintis į tai, kad Dionne Warwick valdomą stovo iki 10 milijonų JAV dolerių dolerių skolą mokesčių inspekcijai. Ji padavė asmens bankroto 2017 ir jos publicistas sakė dėl šios priežasties buvo „aplaidus ir bendrasis netinkamo“ jos finansus per kelerius metus iš eilės.

5. Mickey Rooney

Kalbėti apie turtus skudurų, tuo jo karjeros viršūnę, Mickey Rooney turėjo asmeninę laimę maždaug $ 12m. Deja, nors, jo karjera buvo kalnelius važinėti tiek ir, kad jo populiarumas sumažėjo, todėl padarė savo banko sąskaitos likutį. Kai jis bankrutavo 1967 metais, jis turėjo tik $ 500 savo vardu.

6. Pamela Anderson

Kitas įžymybė, kuris nukrito į nepalankumas su IRS yra Baywatch žvaigždė ir mylėtojas roko žvaigždės, Pamela Anderson. Ji buvo pasakoti IRS, kad ji negalėjo sau leisti mokėti savo mokesčius, bet tada ji praleido $ 1m renovuojant savo namus. Mokesčių inspekcija buvo nė per malonu su šiuo apgaulės ir ji turėjo skelbti bankrotą ir parduoti namus, ji ką tik išleidusi visa, pinigus.

7. Wesley Snipes

Jis galėjo būti gerai medžioklės vampyrus, bet Ašmenys žvaigždė Wesley Snipes, nebuvo taip karšta subalansuoti savo knygas. Jo finansinė netinkamo nusileido jam bankroto ir į kalėjimą kerus. Jis skolingas mokesčių vyro $ 12m dolerių, tačiau jis tiesiog nenorėjo, kad jį mokėti, todėl jis buvo busted už mokesčių vengimą ir padarė bankrotas.

8. Gary Coleman

Mažas vaikas aktorius iš „Diff’rent Strokes“ Made 8 milijonų JAV dolerių iš savo pasirodymų šou, tačiau pinigai buvo valdoma jo tėvai, kol jis pasiekė 18 metų Neįtikėtina, iki to laiko jis pasiekia 18, savo bankui sąskaita buvo sumažėjo iki vos $ 200,000. Ačiū į savo tėvų mažinimo reputacijos savo pinigus, Colemanas turėjo paskelbti bankrotą 1999 m.

9. Nicholas Cage

Nicholas Cage tiesiog gavo nunešė su savo išlaidų ir tai buvo jo meilė dvarų, jachtų ir prašmatnus automobilių, kurie buvo jo nuopuolis. Nepaisant daugybės Blockbuster filmus, kad jis vaidino, kai jis paskelbė bankrotą, jis sudarė skolų iš viso 14 mln $.

load...

10. Marvin Gaye

Marvin Gaye buvo vienas iš didžiausių aktų planetos, o ir jis turėjo 70 hit dainas į savo vardu. Deja, jo išlaidų įpročius buvo per daug, net jo milijonierius pajamų. Gaye buvo išleisti būdas daugiau pinigų nei jam buvo uždirbti ir jis tikėjosi, kad jo ateitis pajamos būtų padengti savo pereikvojimas. Kai jis buvo tragiškai nušovė savo tėvą 1984 metais, Gėjų buvo beveik beturtis ir jis gyvena kitų žmonių kušetės per pastaruosius penkerius metus savo gyvenimo.

load...