10 galingų žodžių, kuriais pasitikintys ir sėkmingi žmonės visada naudojasi

Kaip sukurti pasitikėjimą savimi? kaip sėkmingai žmonės galvoja? Tai tikrai nuostabu, kaip tik vienas žodis gali perteikti pasitikėjimą ir galia, todėl paklauskite savęs – kas yra žodžiai, kad jūs naudojate labiausiai? Jie atsainus tokius žodžius kaip: gal, kartais, beveik, ar galėtumėte pasakyti: tikrai, ir visada tiksliai? Žodžiai, kad jūs naudojate pasakyti, kiek apie asmens tipą, kad esate, kaip jūsų drabužiai ir savo kūno kalba. Statyti šiuos dešimt galingų žodžius į savo žodyną, tie patys, kurie pasitiki savimi ir geri žmonės naudoja kiekvieną dieną:

1. Galiu padaryti

Pasitikėjimu žmogus niekada galvoja, kad jie galėtų padaryti kažką; jie žino, kad jie gali tai padaryti. Jei žinote, kad jūs galite padaryti kažką, tada sako, taip, nereikia apdrausti savo statymus su neaiškia atsakymą, pavyzdžiui: „Aš turbūt galėtų padaryti, kad“.

2. Aš būsiu ten 09.00am

Pasitikėjimas eina per viską už sėkmingą asmens, net jiems nereikėtų pasitikėjimo, kad bus riesti į susitikimą ar pasimatymą laiku. Jie neturi pasirūpinti, kad atitiktų maždaug 9.00, jie bus ten 09.00am.

load...

3. Aš nusprendžiau padaryti karjerą kaita

Sėkmingi žmonės žino, kad priimant sprendimą yra visada geriau, nei padaryti jokio sprendimo ne visi, net jei šis sprendimas paaiškėja, kad yra neteisingas vienas. Jei jie jaučia, kad jie yra aklavietę darbą, tada jie nuspręs ieškoti kitą, ne tik galvoti apie ateitį.

4. Aš visada baigti tai, ką aš pradedu

Asmuo su įmone, pasitikintys ir teigiamas požiūris niekada pusė hearted apie tai, ką jie daro, ir jie užsibrėžė teigiamus tikslus ir uždavinius. Tai nėra dalykai, kad jie kartais arba dažniausiai pasiekti, tai yra dalykų, kad jie visada norime pasiekti.

5. Aš esu įsitikinęs, kad pavyks

Raktas yra pavadinime, nes jie dažnai sako ir pasitikintys ir geri žmonės dažnai naudoja tuos pačius žodžius. Sėkmė nieko gėdytis ar nedrąsus apie ir šie žmonės yra įsitikinę, kad jie bus įgyvendinti ją.

6. Aš ne let you down

Pasitikėjimu asmuo yra taip pat tvirtai laikosi apie tai, ką jie nedarys, nes jie apie tai, ką jie nori. Jie nebijo pasakyti „ne“, kai „ne“ nereikia ir jie tikrai negali pasakyti: „Aš darysiu viską“. Jie yra kur kas daugiau neabejotinas apie savo ketinimus, kad ne. Jei jie žada kažką, jie įsitikinkite, kad tai padaryti.

7. Žinau, kad galite tai padaryti

Šie žmonės yra lygiai taip tiesmukai į kitų žmonių per daug tikėjimo. Jie paskatins kitus su jų teigiamų pranešimų, ir jie niekada pasakyti draugui: „Aš manau, kad jūs galite“, kad jis visada bus: „Aš tikrai žinau, tu gali“.

8. Aš tikrai padaryti, kad terminas

Viskas yra neabejotinas, atsižvelgiant į tam tikri asmens žodyno, nes jie nepadarytų į kažką, kad jie negali padaryti. Jei jie patenka atsilieka nuo grafiko, tada jie dirbs per naktį įrodyti, kad, kai jie sako, tikrai, jie niekada reiškia gal.

9. Noriu eiti į pasimatymą su jumis

Sėkmingi žmonės niekada įveikti aplink avilį, jie bus pasakyti, ką jie nori, ir jie nebus pernelyg fazed atsisakius. Jei jie nori datą, tada jie bus paprašyti už vieną. Nebus „Jūs neprieštaraujate ‘,’ jei nesate pernelyg užsiėmęs“ arba „jei tai ne per daug problemų“ tipo preambulėje.

load...

10. Aš tave myliu

Yra pasitikėjimas viską, kad sėkmingas žmogus daro, ir kad yra savo asmeninius gyvenimus, taip pat savo darbą. Jie nebijo aiškiai pareikšti savo jausmus, todėl, kai jie sako: „Aš tave myliu“, galite būti tikri, kad jie reiškia ją. Štai pasitikėjimą.

Kokie kiti galingi žodžiai, pasitikintys ir geri žmonės visada naudoti?

Nedvejodami pasidalinti savo motyvacines mintis ir pasitikėjimą savimi patarimai žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...