10 fantastiškų pinigų taupymo patarimų poroms

Biudžeto ir finansų planavimas yra būtina dauguma porų ir sprendimai turi būti pagaminti taip, kad, kur jums bus išleisti savo pinigus. Ar jums įsigyti naują automobilį, eiti į svajonių atostogų, ar jūs perdekoruoti namą? Visada atrodo, kad kažkas, kad mes norėtume padaryti, bet gali ne visai sau. Jei randa, kad jūsų pinigai nebus gana ruožas pakankamai toli, tada galite pažvelgti, kur galima sutaupyti šiek tiek sąskaita išvaizdą. Pažvelkite į šias dešimt būdų, kad jūs galite sutaupyti pinigų, kad jūs negalite turėti minties apie išvaizdą.

1. Kalbėti apie tai!

Prieš jus net pažvelgti konkrečių būdų sutaupyti pinigų, jūs abu turite sutikti, kad tai, ką jūs ketinate daryti. Jums reikės susėsti kartu ir aptarti kur pinigai eina, ir pamatyti, kur galite sumažinti, nėra prasmės iš jūsų mesti kai kurių dalykų, kuriuos norėtų išleisti savo pinigus, jei kita vyksta vykdyti, kaip įprasta. Tai bus tik sukelti argumentais.

2. Apžvelkite perjungimo nuolatinių tiekėjų

Tai dar vienas iš didžiųjų pinigų taupymo patarimų poroms. Kada paskutinį kartą pažvelgė norėdami pamatyti, jei jūs gaunate savo automobilio draudimo pigiau kur nors kitur, arba jei jūs mokate per daug savo plačiajuosčio ryšio? Dauguma tiekėjų pasiūlyti geresnių pasiūlymų naujiems klientams, nei jie esamiems klientams, todėl eiti internete ir patikrinkite kainų palyginimo svetaines ir galite sutaupyti pinigų viskam, iš savo komunalines paslaugas, kad jūsų namų draudimo.

load...

3. Mokėti su grynaisiais pinigais

Tikslas mokėti už viską, kas su pinigais, net jei tai reiškia, kad atidėlioti pirkti kažką kelis mėnesius. Jūs dažnai galite gauti nuolaidas grynaisiais pinigais visų produktų rūšių ir palūkanas, kurios jums reikės mokėti nuo jūsų kredito kortelės ir parduotuvių kortelės yra neįtikėtinai didelis. Galų gale, jei jūs naudojate kredito, jums bus pirkti daugiau ir ji vis tiek turės būti mokamas už ateityje.

4. Pirkimas naudojami prekių

Nesukite nosį į panaudotų prekių; jie dažnai geresnės kokybės nei tada naujais, kad galėtumėte sau leisti. Baldai yra puikus to pavyzdys. Galima pirkti naują, prastos kokybės, pigūs, laminuotas baldas, arba galite nusipirkti antrą vertus, ąžuolo masyvo baldą aukcione, kuris kainuoja daug mažiau, bet tai truks jums ilgą laiką.

5. Patikrinkite, per savo banko ataskaitas

Ar jūs iš tikrųjų žinote, kur jūsų pinigai eina į kiekvieną mėnesį? Patikrinkite per savo banko ataskaitas ir išsiaiškinti, kas visi mokėjimai buvo už. Galite būti nustebinti tuo, ką jūs išleidžiate savo pinigus, ir jūs tikriausiai pastebėsite, kai Prenumeratos ar kitus reguliarius mokėjimus, kad jūs jau pamiršo apie ir tikrai nereikia.

6. Eiti apsipirkti su sąrašu

Vienas iš gerų pinigų taupymo patarimų, kai jūs einate apsipirkti, yra imtis pirkinių sąrašą su jumis ir pirkti tik tai, ką tikrai reikia. Jeigu jūs einate be sąrašą, jūs esate labiau tikėtina, kad būti gundomas į neapgalvoto pirkimo ir šių mažai gydo ir nereikalingų pirkinių netrukus gali pakilti į didelę sumą pinigų.

7. Gauk bendrus pasiūlymus, kur Jūs galite

Jei jūs ir jūsų partneris išleidžia pinigus su skirtingų mobiliojo telefono paslaugų teikėjų ir skirtingų draudimo bendrovių, būsite eikvoti pinigus, kad per daug. Pažvelgti sričių savo išlaidų, kur galima konsoliduoti į vieną tiekėją ir rasite jums gauti geresnius pasiūlymus, kad taip.

8. Eikite mažiau brangių datų

Ėjimas į pasimatymus su savo partneriu yra svarbi, bet ji ne visada turi būti išgalvotas restorane ar savaitgalį svečių ne prabangiame kurorte. Dviviečiai parke būtų daug pigiau ir galbūt net rasti jums turėti daugiau įdomus taip pat. Yra šimtai nebrangiai datas, kad galite pabandyti, kad vis dar reiškia, kad jūs praleisti laiką kartu, bet jums nebus praleisti likimo ir jūs vis dar turite daug laiko.

9. Parduotuvė maždaug už viską

Niekada padaryti nieko pirkti nepasitarus kainą, įvairių mažmenininkų skaičiaus. Jūs dažnai rasti geresnių pasiūlymų, jei jūs apsipirkti aplink pirmas ir nepamirškite patikrinti internete taip pat. Jūs galite padaryti šį smagiau sukant jį į konkurencijos tarp judviejų pamatyti, kas gali rasti geriausius pasiūlymus.

load...

10. Ieškokite kuponai

Pasinaudokite visomis kuponus ir dažnai skraidančių keleivių kalbama, kad jūs galite. Iškirpti specialus pasiūlymas kuponus iš žurnalų ir prisijungti internetu nuolaida ir kvito svetaines, visa tai bus jums sutaupyti pinigus stebina įvairių gaminių ir paslaugų. Atkreipkite dėmesį į grynųjų pinigų atgal pasiūlymai per daug; yra daug aplinkiniams, kad galėtumėte sutaupyti, taip pat.

Kokie jūsų mėgstamiausi pinigų taupymo patarimų?

load...