10 efektyvių pinigų taupymo patarimų, kuriuos reikia žinoti

„Negalima išsaugoti tai, kas liko po išlaidų, bet praleisti tai, kas liko po taupymo.“

     – Warren Buffet

Taupyti pinigus nėra lengva. Aš žinau, tai iš patirties. Prieš dvejus metus, aš mesti gerą darbą pradėti savo verslą. Iš to pasekmė buvo tai, kad aš ir mano šeima nebeturi vertybinius popierius mes kažkada. Mes nebebuvo pasiturintys. Tiesą sakant, mes turėjome labai mažai pinigų.

load...

Ar aš apgailestauju sprendimą? Visai ne. Esu labai laimingas, nes yra mano šeima. Mes nenorime, kad pinigų tam tikrą laiką daug, bet per ilgą laiką saugumo, kad galiu sukurti su šio verslo bus gerai verta.

Du iš didžiausių dalykų turėjau išmokti po priėmimo perėjimą iš saugių darbo savininkė savo verslą gyveno dėl biudžeto ir pinigų taupymas. Tai yra kažkas, aš niekada padaryti anksčiau, ir nei turėjo savo šeimą. Visi staiga, mes turėjome būti labai atsargūs, apie ką mes praleido. Aš padariau klaidų pakeliui, bet aš sužinojau iš jų. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad aš dabar žinau, kad sutaupyti pinigų vidaus į išorę meną. Taigi leiskite pažvelgti 10 efektyvių pinigų taupymo patarimų, ką reikia žinoti apie išvaizdą.

Visada Pirkti internetu

Jums gali būti atleista už galvoju, kad pirkti internetu yra priešingų, ir, kad jums būtų lengviau baigti per išlaidų. Galų gale, jūs susiduria su pasirinkimo gausa. Be to, jūs galite nusipirkti nieko su vos už kelių paspaudimų.

Bet kai jūs perkate internete, jums palyginti kainas. Ir pinigų indėlininkai, tai yra labai svarbu. Kaip jums nuskaityti produktų ekrane, jūs galite lengvai pamatyti, kurie iš jų yra už pigiausią kainą. Jūs taip pat galite patikrinti savo krepšį prieš perkant, o tai reiškia, kad jūs galite pašalinti elementus išlaikyti išlaidas.

Paklauskite draugų ir šeimos

Reikia naują mikrobangų krosnelę ar šaldytuvas? Gal galėtumėte padaryti su nauja pora džinsų? O gal jums reikia keletą lemputes?

Jūsų pirmoji mintis yra turbūt galvą į parduotuves ir padaryti keletą pirkinius. Natūraliai. Tai, ką jūs visada padaryti. Bet kaip apie klausia draugais ir šeima, jei jie turi daiktų jums reikia?

Virėjas!

Kai mano šeima ir aš pirmą kartą turėjo pradėti taupyti pinigus, mes manome, kad tai būtų daugiau prasmės valgyti daug TV pietūs. Žinoma, kad būtų pigiau, nei pirkti daug ingredientų ir virimo šviežių patiekalų nuo nulio kiekvieną naktį?

load...

Ne visai.

Nors kai kurie TV pietūs yra purvo pigiai, jie natūra, kuri yra tikrai nesveika. „Tinkamo“ TV pietūs, tuo tarpu, iš tikrųjų yra labai brangi. Ir ruoša jiems kiekvieną savaitę bus jums kainuoti rankos ir kojos.

Tai daug lengviau įsigyti daug šviežių produktų kiekvieną savaitę. Atminkite, kad tiek daug ingredientai gali būti naudojami kelių skirtingų patiekalų. Pavyzdžiui, kiaušinių dėžutė tęsiasi ilgą kelią, kaip tai daro česnakai, špinatai, svogūnai, paprikos ir tt!

Miego ant jo

Yra dviejų tipų pirkėjai:

  • Loginiai pirkėjai
  • Emocinės pirkėjai

Jei esate emocinis pirkėju, esate labiau linkę impulsas pirkti. Tai reiškia, kad jūs pamatysite kažką, kad sugauti savo akis, ir vietoj motyvų, kad jūs tikriausiai turėtų ne pirkti, jūs einate į priekį ir pirkti jį vistiek.

Ir tada paprastai gailėtis po kelių valandų.

Bandant išsaugoti, tai gera idėja visada laukti dieną prieš priimant svarbų pirkinį. Miegoti ant ką pamatyti, kaip jaučiatės ryte. Yra tikimybė, kad jums pabusti laimingas, kad tu negali apdrabstyti vakar.

Apmokėti sąskaitas

Jūs bandote sutaupyti pinigų, todėl jūs tikriausiai ieškote būdų, kaip padaryti sumažinimo. Gal ir ne mokėti savo sąskaitas šį mėnesį yra būdas eiti?

Nope! Kaip norėtųsi, nes ji yra, praleidžiant savo sąskaitas yra tik ketina sukelti rūpesčių ilgalaikėje perspektyvoje. Visada juos sumokėti laiku.

Apdovanoti save

Tai beveik neįmanoma išgelbėti, jei esate tiesiog praleisti nieko apie skanėstų. Jūs tapsite apgailėtinus ir įsižeidęs, ir galiausiai jūs pradėsite vėl purslų pinigų.

Dėl šios priežasties, tai yra gera idėja gydyti save, kas dabar ir tada. Po mėnesio ar dviejų kietų taupymo, apdovanoti save su nedideliu metu, kad leidžia jaustis gerai. Tai motyvacijos rūšiuoti yra svarbu, jei jūs ketinate griežtai laikytis savo taupymo tikslų.

Stop rūpintis, ką kiti žmonės galvoja

Vienas dalykas, aš pastebėjau, kai aš pirmą kartą pradėjo gyventi dėl biudžeto ir padaryti rimtų pastangų, kaip sutaupyti pinigų buvo, kad buvau apsėstas, ką kitos galvoja apie mane. Norėjau išeiti su merginomis ir prilimpa prie pigiausio gėrimo kuo (vandens!), Bet aš negalėjo padaryti. Man buvo taip baisu, kad jie būtų mane teisti.

Aš greitai suprato, nors, kad aš turėjau sustoti rūpintis, ką kiti žmonės suvokiami mane. Jei aš ne, aš nebūtų išgelbėti nieko. Taigi aš pradėjau Užsakant pigiausius gėrimus baruose. Aš pradėjau Užsakant mažų patiekalų restorane ir aš nustojau eiti apsipirkti su draugais iš viso.

Ir žinote ką? Jie visiškai mane palaiko, nes tai, ką draugai padaryti.

Pasidaryk pats

Prieš paprašyti, kad stiklo pašildymas per gatvę, jei jis gali išvalyti savo stiklai, apsvarstyti daro užduotį sau pirmiausia. Be to, tai, kas Jus stabdo nuo pjauti savo veją arba tiriant kaip išspręsti spinduliuojamieji maišytuvas?

Visada naudokite Pinigai

Dar vienas geras pinigų taupymo patarimų yra visada naudoti pinigus. Kredito kortelės gali atrodyti kaip gera mintis tuo metu, nes nesate atsisveikinimo su bet kokio fizinio grynųjų pinigų, o tai reiškia, kad Jūs galėsite įdėti šiek tiek pinigų į šalį. Ilgainiui, tačiau kreditinės kortelės bus atkeršyti už visą tą išlaidų.

Tai daug geriau tiesiog naudoti pinigų, kad savo pirkinius. Pirkdami su grynaisiais pinigais, jūsų pasąmonė yra Ukąszony daugiau, nes ji gali pamatyti pinigus jūs prarasti. Kaip toks, jūs mažiau tikėtina, kad išlaidauti.

Gauk parduotuvių kortelės

Aš visada buvo vienas iš tų žmonių, kurie nuolat pasuko žemyn parduotuvių korteles, nes aš negalėjau būti nesiteikė su pildymo forma vargo. Be to, aš ne manau, kad tai būtų man sutaupyti daug pinigų.

Patalpink kortelės gali jums sutaupyti nedidelį likimas ilgainiui ir padaryti daug prasmės.

Jauskitės laisvai dalintis savo geriausiomis pinigų taupymo patarimų.

load...