10 drąsių dalykų, kurių kiekviena mergina turėtų atlikti bent vieną kartą

Jei norite patirti kuo daugiau, kas gyvenime turi pasiūlyti, kaip jūs galite, tada jums reikės dėti ne savo komforto zonos ir drąsiai kartais. Jei ne, jums bus rasti sau apgailestaudamas jį vėliau gyvenime, todėl skaityti, ir rasti dešimt drąsių dalykų, kad kiekviena mergaitė turėtų daryti, bent jau iš karto:

1. Užrašykite savo svajones

Jūs neturėtų bijoti turėti svajones ir siekius, todėl drąsiai ir padaryti jūsų sąrašą. Tada galite pradėti planuoti savo ateitį ir nustatyti savo tikslus ir tokiu būdu, jūs turėsite kažką siektų.

2. Kelionės kažkur egzotiška

Pack jūsų maišai ir keliauti į vietas tolo. Kelionė uboczu ir aplankyti keletą vietų, kurios visiškai skirtingas kultūras yra puikus būdas praplėsti protą ir išmokyti jus daugiau apie pasaulį, kuris yra aplink jus.

load...

3. Veido savo baimes

Vienintelis būdas įveikti savo baimes yra susidurti su jais. Kiekvienas turi stengtis bent kartą, mesti iššūkį savo baimes, todėl, jei esate bijo aukščio, pabandykite alpinizmas arba, jei jums nepatinka gyvatės, eiti į zoologijos sodą ir priglausti vieną!

4. Padaryti pirmą žingsnį

Stotelė eikvoti laiko, laukia, kad vaikinas užduoti jus, eiti ir prašyti jį į pasimatymą vietoj. Jūs neturite stovėti tradicijos nebėra, mergina gali būti tas, kuris daro pirmą žingsnį, ir vistiek, kas blogiausia, kad gali atsitikti?

5. Padaryti kažką ekstremalios

Ekstremalios sporto šakos yra prieinama visiems dabar Taigi, ką jūs laukiate? Alpinizmas žemyn uolos veidą, šokinėja iš lėktuvo ar daro bungee jump yra tik keli iš kvailų dalykų, kad kiekvienas turėtų suteikti tam tikru metu eiti.

6. Pasakykite „ne“!

Stop Being žmonių pleaser ir įtikti sau pokyčiams. Paimkite drąsus žingsnis pasakyti „ne“ kažkam: „Ne, aš negaliu imtis šio papildomo darbo“ arba „ne, aš nenoriu eiti šįvakar“. Tai ne savanaudis imtis kontroliuoti savo gyvenimą.

7. Eikite už tą darbą, kuris jums nereikia galvoti gausite

Taigi, jūs negavote visą patirtį, kad jie prašo už, arba galbūt jūs tiesiog neturime pasitikėjimo savimi pabandyti. Nėra stumti save, kad gauti geriausią darbą, kad jūs galite, nes jei jūs niekada pabandyti, jūs niekada žinoti žala.

8. Sekite savo širdies

Kartais tavo širdis žino geriausiai, todėl mesti atsargiai vėjo, vieną kartą, o ir tiesiog eiti su juo. Kartais galite per analizuoti dalykus ir pirmąjį žarnų jausmas, kad jūs turėjote buvo teisingas, juk.

9. Eikite į atostogų į savo

Kelionė vien laikas gali būti kažkas, kad daugelis žmonių nesugeba daryti. Kodėl ne jūs imtis savaitgalį vien? Tai suteiks jums galimybę mąstyti ir galimybę tiesiog mėgautis savo įmonę pokyčiams.

load...

10. Pakeiskite savo išvaizdą

Jei jums nuobodu su tos pačios šukuosena ar dėvi tą patį stilių drabužių, tada pakeisti juos. Eksperimentuokite su savo išvaizdą, visada galite pakeisti jį atgal, jei jums nepatinka nauja tave Ir atminkite, pokytis yra tokia gera, kaip kitų.

load...