10 drabužių spinta visų mergaičių turėtų turėti savo spintoje

Viskas, ką jums reikia padaryti, siekiant išvengti, kad „aš nieko nešioti“ Moment, yra įsitikinti, kad jūs turite kai kurie iš nesenstantis klasika savo garderobą, kad pamatysiu jus per bet kokiai progai. Su kelių spinta kabės, galite sukurti daug įvairių komplektus, ir jūs niekada medžioklė paskutinę minutę tirpalas dar kartą. Tai yra dalykai, kurie niekada neišeina iš mados ir tie, kuriuos galite naudoti iš vieno sezono į kitą. Tai yra dešimt drabužių spinta Pagrindai, kad kiekviena mergina turėtų turėti savo spintoje.

1. Gerai įrengta džinsai

Kiekviena mergina turbūt jau turi bent vieną porą džinsų jų garderobą, bet mes kalbame apie pora, kad jums tinka tik taip, kaip norite juos. Jie gali kainuoti šiek tiek daugiau nei vidutinis poros džinsų, bet jei turite tik vieną tikrai gerą porą džinsų, tada turite atsitraukti tik apie kiekvieną atsitiktinis proga galite galvoti apie.

2. Pritaikyta švarkas

Blazers „yra tie dalykai, kuriuos galite pritaikyti įvairių išvaizda. Jūs galite Uzpost džinsai, nešioti su sijonu, jūs galite dėvėti juos dirbti, ir jie dirba lygiai taip pat vakarais, kaip jie per dieną. Jei pasirinkote gana neutralios spalvos, kaip ir tamsiai mėlyna, tada jūsų pritaikyta švarkas gali būti dėvimi su visais skirtingų modelių ir spalvų rūšių ir ji taps įmonė mėgstamiausia jūsų kolekcijos drabužių spinta Pagrindai.

load...

3. Kaklaskarės kolekcija

Šalikai galite pridėti tiek daug aprangoje, todėl kiekviena mergina tikrai turėtų turėti pakankamą dydžio kolekciją iš jų savo garderobą. Šalikai padaryti daug daugiau nei tiesiog laikyti savo šiltas, šalikas prideda spalvą ir susidomėjimą kitaip paprasto viršų ir jis leidžia jums pridėti savo asmenybę į aprangą. Paprastas arba raštuotas, storas vilnonis arba šilkinis, skara gali paversti bet atrodo akimirksniu.

4. Juodos kulniukai pora

Net jei nereikia dėvėti kulniukai labai dažnai, paprastas pora juodos siurblių būsime jums gera, vietoj. Nesvarbu, ar jūs juos naudoti vakarais, arba kad su smart kostiumas kitą darbo interviu, jums bus malonu jums investavo į juodos kulniukai pora. Jie yra protingi ir neįvertinta, ir jie pridėti klasės prisiliesti prie bet kokios aprangos, atsitiktinis ar formalus.

5. Balta suknelė marškinėliai

Vienas iš klasikinių drabužių spinta Pagrindai, kad jūs naudojate ne kartą yra paprastas baltas suknelė marškinėliai. Geras balti marškiniai eisiu su nieko ir kirstis su nieko. Leiskite face it; Ką neviršijama su baltu marškiniai? Nešioti jį su džinsais vasarą, arba su verslo kostiumas darbe. Jei visa kita nepavyksta, jei turite klasikinis Balta suknelė marškinėliai savo garderobą, jūs visada turite kažką kristi atgal, kai nieko atrodo sutapti su jūsų apranga poilsio.

6. Sankaba krepšys

Geras dydžio sankaba maišas yra dar vienas Pasakų spinta Essentials, kad mes rekomenduojame. Rasti sankabos maišą, kad jūs galite pritaikyti savo makiažą ir pagrindai ir turėsite spinta elementą, kuris gali paversti įprastą aprangą į kažką ypatingo. Ji dirbs pietų susitikimo, taip pat jis bus kokteiliai vakare ir jie visada atrodo, kad sudėtingas ir prašmatnus.

7. Kniediniu-ne-the-juosmens diržo

Smėlio laikrodis kūno formos vis dar yra vienas, kad dauguma žmonių norėčiau turėti, todėl, kad dauguma iš jūsų figūra su diržu, pabrėžiant savo juosmens, jei turite Talėja už jį. Diržas sulūžta aprangą ir gali būti naudojamas su paprastas arba raštuotom drabužių. Liesas ar platus, ankštų diržas gali kvėpuoti šviežio oro gūsis į aprangą ir atlikti visas skirtumas į savo išvaizdą.

8. Maža juoda suknelė

Tai turėjo būti čia padariau ne taip? Nuo Coco Chanel išrado mažą juodą suknelę 1920, jis buvo vienas iš tų drabužių spinta Pagrindai, kad visi sutinka, kad kiekviena mergina turi savo. Visa idėja LBD ir kad jis buvo paprastas, elegantiškas ir prieinamos, ir ji gali būti apsirengęs su papuošalais vakaro drabužiai, arba išdirbtų žemyn kasdieniniam nešiojimui. Štai dar tiesa šiandien, kaip tai buvo daugiau kaip prieš devyniasdešimt metų, kai Coco Chanel pirmoji atėjo su idėja.

9. Gerai įrengta liemenėlė

Jeigu mes kalbame apie spinta Essentials, tada mes turime įtraukti gerą, tinkamai įrengti liemenėlė. Gera liemenėlė, kuri suteikia jums tinkamą paramą leis bet kokios aprangos puikiai atrodo ir tai leis Jums jaustis fantastinis per daug. Statistika rodo, kad daugybė moterų dėvi netinkamą dydžio liemenėlę, kad gauti liemenėlė tinkamai įrengti už gerą parduotuvę ir galėsite pamatyti ir pajusti skirtumą!

load...

10. Butų pora

Dėl tų dienų, kai norite suteikti jūsų kojos pailsėti nuo kulnų, iš plokščių siurblių pora yra, ko jums reikia į savo garderobą. Nepriklausomai nuo kitų batų tendencijos gali būti tuo metu, jūs niekada pažvelgti iš vietos paprastų plokščių siurblių pora.

Kokie jūsų mėgstamiausi spinta Essentials?

load...