10 didžiųjų grikių naudos sveikatai

Nepaisant jo pavadinimo, grikiai nėra kviečių forma ir tai nėra net tinkamas grūdų. Tai iš tikrųjų yra augalų, kurie yra susiję rabarbarų sėklų. Grikių dažnai vadinamas pseudo grūdų, nes jis gali būti naudojamas, kad miltų, kad galėtumėte naudotis kepimo, bet grikiai yra 100% be glitimo augalų sėkla. Iš grikių populiarumas sumažėjo 20-ojo amžiaus, nes šiuolaikiniai trąšos padarė įprastą kviečių ir kukurūzų lengviau auga. Šiandien, tačiau, grikiai daro grįžimas kaip sveikas, be glitimo, alternatyva kitų grūdų. Grikių yra daug skaidulų ir baltymų, tai yra dideles sumas geležies ir magnio, ir tai taip pat yra supakuotas pilnas ligos gesinimo maistinių medžiagų ir jis yra visų amino rūgščių, kad jums reikia į savo mitybą aštuoni. Čia yra tik dešimt iš daugelio naudą sveikatai grikių.

1. Mažina kraujo spaudimą

Grikių gali būti labai naudinga maisto valgyti žmonėms, kurie turi aukštą kraujo spaudimą. Sėkla yra geras šaltinis magnio, kuris sukelia kraujagyslės atsipalaiduoja ir taip palengvina kraujo tekėjimą aplink kūną.

2. Jame bus mažiau toksinų nei dauguma kitų grūdų kad jūs galite nusipirkti

Augalas, iš kurio grikių sėklos gauti yra labai atsparus augalas, kuris gali augti dirvose, kad kiti grūdai neauga. Nes ji auga taip lengvai, ūkininkai nereikia naudoti pernelyg daug trąšų ar pesticidų ant pasėlių, todėl jame bus gerokai mažiau toksinų, kad daugelis kitų kultūrų sudėtyje.

load...

3. Kovos atsparumą insulinui

Grikių yra D-Chiro-inozitolio (VBP), kuris yra junginys, kuris padeda kontroliuoti jautrumą insulinui, kuris yra nepakankamas cukrzyków. Į mokslinius tyrimus atliekamas Kanadoje, kuris buvo paskelbtas žemės ūkio ir maisto chemijos leidinyje, buvo parodyta, kad valgyti grikius mažina cukraus kiekį kraujyje ir gali būti valdyti diabetą būdas.

4. Pabrėžia, širdies ir kraujagyslių sveikatą

Grikių sudėtyje yra maistinių medžiagų, kurios yra žinoma, kad sumažinti cholesterolio kiekį ir išsaugoti kraujagyslių sveikatą skaičių. Tai yra geras šaltinis niacino, folio rūgšties ir vitamino B6, kurie visi yra labai naudingas širdies ir kraujagyslių sveikatą. Šie grikių savybių, kartu su savo gebėjimo sumažinti kraujo spaudimą, reiškia, kad yra puikus maisto valgyti, kad būtų išvengta širdies priepuolių ir insulto.

5. AIDS svorio

Grikių taip pat gali būti labai naudinga maisto įtraukti į savo mitybą, kai bandote numesti svorio. Tai daug skaidulinių medžiagų, todėl užpildo jus ir saugo jus jausmas visiškai ilgą laiką ir jis yra mažesnis kalorijų nei bet kviečių ar miežių. Jis taip pat yra geras baltymų šaltinis, kuris suteiks jums energijos ir padeda sukurti raumenų.

6. Saugo nuo vėžio

Taip pat manoma, kad grikiai gali padėti apsaugoti moteris nuo tam tikrų formų vėžio, įskaitant krūties vėžio. Grikių yra lignans, kurie padeda subalansuoti hormonų sistemą, ypač per menopauzę, ir tai yra manoma, kad būti priežastis, kodėl moterys, kurie valgo mitybos gausu neskaldytų grūdų, kenčia rečiau krūties vėžio.

7. Kovoja depresiją

Grikių yra triptofano, pagrindinę amino rūgštį, kad kūnas naudoja atsižvelgiant į jaustis gerai hormono serotonino gamybai. Tyrimai parodė, kad triptofanas galėtų būti veiksmingai tiek mažinant simptomus ir pagerinti miego kokybę.

8. Saugo odą nuo pažeidimų nuo saulės

Nors tai nėra pakaitalas saulės, grikiai daro jose junginys, kuris padės apsaugoti odą nuo žalos, kuri gali būti sukelia saulė. Grikių yra didelis rutinas, kurios suteikia natūralią apsaugą nuo Suns spinduliuotės ir taip galėtų padėti sulėtinti senėjimo požymius.

9. Maitina plaukus

Grikių yra vitamino B6, taip pat žinomas kaip piridoksino, kuri yra labai svarbi sveikam augimui. Vitaminas B6 yra kažkas, kad organizmas negali laikyti, todėl ji turi būti reguliariai papildyta per suvalgomo maisto ir grikių yra puikus būdas papildyti savo suvartojamų vitamino B6.

load...

10. Labai gerai virškinimo sistemai

Kaip ir jo grūdų kolegomis, grikiai yra labai geras šaltinis ląstelienos. Valgyti grikių reguliariai padės maisto pereiti per savo sistema tinkamai ir sustabdyti jus kurti vidurių užkietėjimas ir kiti virškinimo sutrikimai. Netirpus pluoštas, kuris yra pateiktas grikių taip pat mažina tulžies gamybą žarnyne, kuris bus užkirsti kelią tulžies akmenys susidarymo.

load...