10 dalykų, tikri, merginos niekada nedarys

Pasitikintis žmonės nėra tobuli, jie savo klaidas, ir jie turi savo trūkumų, bet jie niekada tegul tie dalykai palaikykite juos atgal. Jie tiki savo jėgomis ir jos seka paskui savo svajones, o kai nesėkmių pasitaiko, jie neturi pasiduoti. Jūs nesate gimsta su savimi, tai yra kažkas, kad išmoko, ir jūs galite išmokti pasitikėjimo pamokas bet kokio amžiaus. Jei norite sužinoti, kaip būti labiau savimi pasitikintys, tada pradėkite čia su šių dešimties dalykų, kurie įsitikinę, merginos niekada daryti.

1. Jie neturi įdėti kitus žmones žemyn

Pasitikintis merginos nesijaučia, kad ten yra bet reikia įdėti kitus žmones žemyn. Jie švęsti kitų žmonių sėkmė ir jie priimti žmones, kas jie yra. Pasitikėjimu mergaitė nebus pavydi tipo, nes jie yra įsitikinę, kad jie gali pasiekti tai, ko jie nori pasiekti, savaip.

2. Jie neužkrauti ko ne

Labai pasitikintys žmonės neturi vilkinti; jie gauti ir padaryti dalykus. Jie pripažįsta, kad ne viskas turi būti tobula ir kad tai geriau daryti kažką geriausias savo gebėjimu šiandien, nei ji yra, kad niekada tai padaryti ne visiems.

load...

3. Jie ne lyginti save su kitais žmonėmis

Jūs negalite kada nors rasti įsitikinę asmuo ieško choro tuo kitu asmeniu ir nori, kad jie galėtų juos būti. Pasitikėjimu mergaitė nebūtų paklausti save: „Ar galiu būti tokia gera, kaip tos kitos mergaitės“, ji klausia: „Ar aš taip gerai, kaip aš galiu būti“.

4. Jie neturi siekti kitų pritarimo

Pasitikėjimu mergina žino, kad ji negali patikti ir būti patiko visiems ir ji neturi praleisti daug laiko nerimauti, ką kiti žmonės galvoja apie ją. Tai nereiškia, kad tikri žmogus eina per gyvenimą, o ne rūpintis kitų žmonių, tai tiesiog reiškia, kad jie ne eikvoti savo laiką būdamas žmonės pleaser.

5. Jie niekada nereikės rankų ūkyje

Pasitikintis merginos nereikia prašyti kažkieno nuomone, kol jie padaryti sprendimą. Jie savo sprendimus dėl jų pačių ir jie stovi šių sprendimų. Jiems nereikia būti nuolat patikino, kad jie daro teisingus dalykus, nes jie pasitiki savo gebėjimu ateiti į sprendimus, kurie yra teisinga už juos.

6. Jie niekada mesti

Labai pasitikintys žmonės nėra quitters. Net tada, kai jie susiduria nesėkmę, jie pasiimti patys atgal ir jie bandykite dar kartą. Jei kažkas buvo eiti smarkiai negerai, tada jie būtų analizuoti, kas nutiko, dirbti, kur jie negerai ir mokytis iš savo klaidų.

7. Jie ne apsėsti per savo išvaizdą

Kai mergina alsuoja pasitikėjimo savimi, ji bus visiškai laimingas su tuo, kas ji yra ir kaip ji atrodo. Ji tikriausiai rūpinsis savimi ir būti gerai apsirengęs, bet ji supras, kad tai, ką ji atrodo neapibrėžia, kas ji yra. Pasitikėjimu mergina taip pat yra labai tikėtina, kad valgyti sveiką maistą ir rūpintis savo kūnu, bet tai yra todėl, kad ji nori atrodyti po savimi, o ne todėl, kad ji nori nustebinti kitus žmones.

8. Jie niekada atsiskaityti už antras geriausias

Savarankiškai patikino moteris žino, ko nori, ir ji padarys viską, kad ji gali ją gauti. Ji niekada atsiskaityti už neryžtingas pastangų iš sau, ir ji nebus vertiname tą patį iš kitų žmonių arba. Pasitikintis žmonės yra laimingi priimti pagalbos, kai jos reikia, nors ir jie puikiai ramiai su tuo, kad skirtingi žmonės turi skirtingus įgūdžius.

9. Jie niekada atsiriboti nuo kitų žmonių

Labai paprastai pasitikintys žmonės yra labai Plepūnas žmonės taip pat. Jie niekada jausti, kad jie bus sugėdinti save kitų žmonių kompanija ir jie jaučiasi patogiai maišyti su daugybe skirtingų žmonių. Jie patinka dalintis idėjomis ir mokytis naujų dalykų ir jie niekada jaučia poreikį slėpti save toli izoliuotai nuo kitų žmonių.

load...

10. Jie niekada galvoti, kad santykiai apibrėžti, kas jie yra

Pasitikėjimu mergaitė būtų ieškote meilės santykius ir partnerį, su kuriuo ji gali augti. Pasitikintis žmonių nereikia būti su partneriu, jie su partneriu, nes jie nori būti. Jų santykiai statusas neapibrėžia, kas jie yra, bet jie vis dar nori būti mylimas, kaip ir visi kiti daro.

Kaip pagerinti pasitikėjimą savimi? Kokie jūsų patarimai?

load...