10 dalykų subrendę vyrai nedaro

Jausmas šiek tiek nusivylę pagal jūsų gyvenime vyrų? Čia 10 dalykų, brandus vyrai nedaryk.

Neseniai buvau pažiūrėjęs iš populiaraus amerikiečių realybės šou epizodas. Aš niekada nebuvo masiškai į reality television, bet vieną naktį buvau nuobodu ir jausmas mažas, todėl aš nusprendė „pabėgti“ į kažką, kad buvo tariamai įdomus ir ramus. Tačiau aš buvau pasibaisėjęs kai kurių vyrų varžovai elgesį. Jie buvo tragiškas, garsiai ir nepagarbus.

Deja, jie ne visada išimtys, patvirtinančios taisyklę. Pernai mano draugas data arogantiškas šovinistas, kuris būtų pagamintas mano seneliai kraujo virti. Jis buvo grubus, ne tik jai, bet ir savo draugais. Ar yra daug kitų vyrų ten kaip jam? Deja, yra.

load...

Kai kurie vyrai tiesiog neišmoko, kaip augti. Jie nežino, ką tai reiškia turėti tam tikrą pagarbą. Jie nežino, ką reiškia būti tikri, malonus ir rūpestingas. Visi jie tikrai rūpi patiems. Jie į jį sau, ir jie nerūpi, kas jie pakenkti pakeliui.

Ir dėl to jie taip garsiai, jie padaryti sunku mums vietoje brandžių vaikinai. Jei prisiekęs niekada šiol nesubrendęs žmogus kada nors vėl, čia yra 10 dalykų, brandus vyrai nedaryk.

Jie Do not Let Baimė Taisyklė savo gyvenimą

Nesubrendę vyrai yra vaikinai, kurie dar užaugo. Ir didelė dalis augo mokosi priimti savo baimes, prieš juos įveikti.

Brandžios vyrai ne stabdo baimė. Jie turi baimes – žinoma, jie padaryti. Bet jie pirmą kartą pripažinti aptariamą baimę, prieš nustatant apie tai, kaip ją užkariauti.

Nesubrendę vyrai gyvena burbuliukų, kur jie neturi pasipriešinti nepakankamumas. Jie niekada pasiekti ne tik savo potencialo, nes jie nenori būti įsiskolinęs. Jie bijo atmetimo, tiek jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Jeigu subrendęs vyras nori jus, jis leis jums sužinoti, kaip iškalbingai, kaip įmanoma. Jis negali lėkti aplink problemą, bandau jam nereikia jums. Jis bus išdėstyti jums tiksliai, ką reiškia su juo. Kodėl? Nes jis yra ne bijo savo atsakymą.

Jie nevengia kalbėti apie ateitį

Kada nors bandė kalbėti apie ateitį, kad nesubrendusios vaikinas? Tai neįmanoma. Jis vengia ją ne visos išlaidos. Jis arba pavargę, Super Bowl yra, ar jis gavo tikrai erzina nulio (rimtai).

load...

Jie neišeina visą laiką

Taip, net brandžios vyrai patinka eiti dabar ir tada ir mėgautis save. Jie nėra iš viso gręžiniai.

Bet jie neturi eiti visą laiką, kaip jie tai padarė, kai jie buvo 19. Jie jau nurimo. Jie pripažįsta savo atsakomybę, ir jie myli savo naują gyvenimą su jumis.

Jie neturi Uosto nepasitenkinimą

Hmmm. Aš nekenčiu jo, kai vaikinai imasi kažką asmeniškai ir paversti jį big deal. Vieną kartą, aš tikrai netyčia pamiršo atsakyti į vaikino mielas žinute. Taip, jam reikia imtis savo laiko rašyti ją, ir taip, jis buvo mielas. Ir taip, aš neatsakė 24 valandų, nes aš pamiršau apie tai. Ir taip, aš buvo padaryti „Facebook statusų per tą laiką.

Bet žinote ką jis padarė? Jis vaiduoklis mane – tyčia – per ateinančius 24 valandas. Štai ką nesubrendusios vaikinai.

Brandžios vaikinai ne. Jie priima jūs padarėte klaidą ir iš karto pereiti.

Jie Nedėkite savo draugus Pirmas

„Ei negali matyti tu šiąnakt gavo alaus pong su vaikinais xxx“.

Ką? DAUG JUOKO.

Tai ne tai, ką brandus vaikinas kada nors padaryti. Jūs esate visada jo prioritetas.

Jie čia ne tik įtikti kitiems žmonėms 

Ką jūs manote, kad tai reiškia, kai kas nors išeina iš jų pakeliui į šį bei tą padaryti kitiems žmonėms, kad jie patiko? Ar tai reiškia, kad jie simpatiškas ir gražus? Ar tai nereiškia, kad jie pushovers, kurie nėra pakankamai subrendęs, kad nustatyti savo tikslus ir dirbti link jų?

Brandžios vyrai ne daryti tai, ko tik prašome jus ar kam nors kitam. Jie daryti tai, ką jie iš tikrųjų nori daryti.

Jeigu subrendęs vyras valgo sveikai ir darbo, tai todėl, kad jis nori būti sveiki. Jis yra ne daro tai už nepilnamečių dėl įspūdingo kažkas. Jis gali pats priimti sprendimus, kad jis žino, pagerins savo gyvenimą.

Jie ne idealizuoti Women

Jūs žinosite, kaip nesubrendęs vaikinas yra, kai jums nepavyksta patenkinti didingas ir atvirai Insane idealizuotą vaizdą, kad jis turėjo iš jūsų. Jis nuotraukoje jus kaip absoliučiai tobula, viduje, lauke, ir į miegamąjį. Ir, kai jūs neturite gyventi iki šių lūkesčių, kai (neduok Dieve) parodyti jam, kad jūs iš tikrųjų žmogaus, jis virsta pilna ant nekenčia moterų.

Vaikinas, kuris nėra užaugo dar nesugeba suvokti, kad subrendusios vyrai įsimyli su moters trūkumų – jie nėra atstumiami jų. Brandus vyras žino, kad moterys turi tiek stipriąsias ir silpnąsias puses. Jie žino, mes turime trūkumų, ir jie nori, kad juos pamiršti ar padėti mums su jais. Jie realistai. Jie žino, mes kaip žmogaus, kaip jie.

Jų svajonės yra ne Insane

Žinoma, mes visi turiu turėti svajones. Tačiau brandus vyrai yra pakankamai subrendęs, žinoti savo ribas ir persekioti svajones jie žino, kad jie gali pasiekti.

Skirtingai nuo tų vaikinų, kurie sako, kad jie viskas bus milijonieriai, bet kurie vis dar atsibudę iki vidurdienio dar.

Jie ne susipainioti, nes mes, merginos, kurios skiriasi Them

Ne viskas melas, moterys gauti šmaikštus. Tu tai žinai. Mes gauname Moody, o ypač tada, kai mūsų laikotarpis yra kelyje, mes galime gauti net šiek tiek išsigimęs.

Taip, aš kankina a vaikinai galvą vieną ar du kartus.

Bet, ei. Zinai ka? Moterys yra skirtingi vaikinai. Mes skirtingai reaguoja, bendrauti kitaip. Mes paveikti dalykus skirtingai. Mes verkti būdas daugiau nei vaikinai, ir, taip, tikriausiai gauti angrier daugiau nei vaikinai.

Brandžios vyrai tai žino. Jie supranta, kad visa „moterys yra iš Veneros, vyrai yra iš Marso“ linijos, nes tai tiesa. Užuot susipainioti ar net stroppy, jie kalbame mums apie tai.

Arba tiesiog palikite mus ramybėje baigti mūsų verksmas sesijos išjungtas.

Jie ne pabėgti nuo klausimai

Jei yra į santykius klausimas, brandus vaikinas visada pasirengęs ir nori apie tai kalbėti. Jis nori rūšiuoti ją kaip galima greičiau, kad jūsų ateitis eina sklandžiai. Brandus vyras Pusryčiai nebuvo pabėgti nuo problemų, jis juos susiduria ir randa sprendimus.

load...