10 dalykų (pagal vaikinus), kurie daro mergaitę tiesiog nepakeičiamą

Jei randa tai sunku rasti vaikiną, tada jis gali būti, kad savo pirmąjį pasimatymą nervai vis geriau jus ir duodate keletą neteisingus pranešimus. Vyrai yra labai greitai priimti sprendimus dėl žmonių, todėl įsitikinkite, kad jūs ne sudaryti įspūdį, kad jums tinka vienas iš šių merginų kategorijas, kad vyrai sako, yra visiškai JT Atlikimo:

1. Per giggly ir veikiantis kvaila

Kai kurios merginos mano, kad apsimestinai kvailumas leis jiems patrauklesnis, bet, manau mums, kad neveiks ne visiems. Niekada nebandykite ir kvailas žemyn vaikinu, dauguma netiki aktą vistiek, ir jis netrukus grįžti į savo nervus.

2. Falling per girtas

Ar kada pastebėjote, kaip greitai vaikinai paleisti iš Falling Down girtas mergina vakarėlyje? Keletą gėrimų yra ne problema, net gauti šiek tiek išgėręs ir turintys kai smagu negalės. Bet kai jūs negalite padaryti jį prausyklos savo, tuomet jūs ką tik išsiskleidęs visus savo šansus į pasimatymą.

load...

3. Nulis humoro jausmą

Niekas nenori iki šiol merginą, kuri niekada juokiasi. Gyvenimas yra pakankamai rimtas, nes ji yra be praleisti vakarą su kuo nors, kas pamiršo, kaip šypsotis, todėl pašviesinti, juoktis ar jis bus dingo.

4. Kelias per Lipnus

Bet koks žymuo, kad mergaitė bus Lipnus bus didelis, Instant išjungti. Jis ieško datą, o ne kamuolys ir grandinės, todėl suteikti jam šiek tiek laisvės ir tegul pats.

5. Per sunkus per anksti

Amžinas meilės per pirmą pasimatymą yra mažai tikėtina, ir tai taip pat yra labai baisi vaikinas. Tai gali būti žmogaus siekis įsikurti su vaikais, vieną dieną, tačiau mergina, kuri nori to, tiesiai iš pirmos dienos, tai ne mergaitė į pasimatymą.

6. Turite reputaciją

Dauguma vyrų veiks mylios nuo mergaitę su bloga reputacija. Niekas tikisi balto angelo nebėra, bet mergina su už tai, kad per lengva bus sunku pritraukti tinkamą rūšies vaikinas reputaciją.

7. Ne galėtų susikalbėti

Jei mergina neatrodo, kad nori pasikalbėti su vaikinu, tada jis ketina manote, kad ji yra neįdomu. Tai gali būti tiesiog drovumas, bet jei priėmimo pokalbį yra sunkus darbas ,, tada jis nesiruošia norite eiti į pasimatymus su jumis.

8. Erzinti

A flirtuoti tiek yra vienas dalykas, bet out ir iš erzinti yra kita. Negalima erzinti ir tada per žaisti sunku gauti aktą, nes tai bus tikrai vėjo vaikinas iki.

9. Ne per ex

Kas yra pažintys mergina, kuri vis dar beprotiškai, giliai į meilės su savo ex taškas? Tai ne tik dar vienas vaikinas, kad nuobodu pokalbio tema, tai taip pat reiškia, kad yra didelė tikimybė, ji bus grįžti į savo ex, todėl Pažintys būtų laiko švaistymas.

load...

10. Tardytojas

Nesukite datą į pokalbį dėl darbo. Tai malonu sužinoti apie ką nors, bet ne paversti jį tardyti. Palaikyti pokalbį šviesą ir suteikia jam galimybę pasikalbėti, kitaip jums tikrai bus įdėti į „ne reikia imtis tolesnių veiksmų“, sąrašą.

Ką kita ko, Jūsų nuomone, gali padaryti mergina tiesiog JT dateable?

load...