10 dalykų, ne pasakyti savo mergaitei (patarimai santykiams vyrų)

Vaikinai, jūs žinote, kad ponios gali būti jautrūs, todėl būkite atsargūs apie tai, kad jūs pasakyti savo draugei! Kai jums rasti sau, kad neįmanoma, ne win situacija, kur jūs turite kažką pasakė, kad buvo visiškai nekaltas, tačiau, atrodo, sukėlė amžiaus kovą, ji gali palikti jums jausmas daugiau nei tik šiek tiek sutrikę ir Otumaniony. Taigi, skaityti, ir rasti dešimt geriausių dalykų, kad jūs niekada neturėtų sakyti panele, jei norite išvengti, kad ypač minų lauką viso:

1. „Tu esi kaip jūsų mama“

Ar kas nors paminėti minų laukai? Na, tai rimto! Nėra taip, kad tai bus laimėti pastaba, nes jei jos motina yra blogis ragana ir vakarus, tada jūs tiesiog įžeidė savo draugei už visų tikėjimo ir, jei jos mama yra gera,, pats nuostabiausias žmogus dėl planeta, jūs tiesiog įžeidė Mother Theresa! Niekada, niekada naudoti „M“ žodį pykčio!

2. „Ką tu padarei su savo plaukais?

OMG, ką jūs ką tik pasakė! „Jūsų plaukai atrodo puikiai“ arba „Oho, aš myliu savo plaukus, bet, ką tu padarei su juo?“ Jei ji turi blogas Plaukų dieną, ji tai žino, ir ji neprivalo jums pasakyti jai, kad jūs pastebėjote.

load...

3. „Sąžiningai, ji tiesiog labai geras draugas“

Tai dar vienas iš dalykų, negali pasakyti savo draugei. Jei nebuvo įtarimų apie šią „draugui“ tavo anksčiau, ten tikrai bus dabar! Jei manote, kad jūs turite pateisinti tikrą Platono draugystę su kita mergina, tada jums yra gynybinė, o jūsų draugė ketina įdomu kodėl.

4. „Oho! Tu buvai alkanas „

Jūsų draugė niekada overeats ir ji labai nuotrauka plonas tobulumo, todėl niekada paminėti, kad ji galėjo tiesiog valgyti per daug. Jūs taip pat galėtų pasakyti jai, tiesiai, kad jai reikia numesti šiek tiek svorio!

5. „Pasakykite, vėl, buvau tikrai ne klausytis“

Tai tiesa, kad merginos atrodo, kad nori kalbėti apie kažką tikrai svarbaus, tiesiog ne itin metu į visa svarbi žaidimo TV įgūdis. Vis dėlto, ką ji turi pasakyti yra kur kas svarbesnis nei kvailas, futbolo rungtynių, todėl bent jau pasistengti įsiklausyti su vienos ausies!

6. „Jūs teisus, ji apsvaiginimo“

Nepatenka į vis atsakymas neteisingas, kai jūsų draugė sako, spąstai „Ar ne manote, kad mergaitė ten gražiai atrodo?“ Atsakymas, kad ji laukiasi, yra „ne“, arba, jei negali duoti save papasakoti visą melą tada bandykite: „! O tikrai, nebūčiau pastebėta“

7. „Mano mama niekada naudojamas gaminti jį kaip kad“

Jūs žinote, ką jos atsakymas bus tai, ar ne? Rimtai, nors ji nereiškia, kad jums reikia eiti atgal į savo motinos, bet ji yra gana įžeidžiantis pasakyti savo draugei, kad ji negali gaminti maistą.

8. „Jūs tik pasakyti, kad, nes tai, kad mėnesio laiko“

Oi, jūs tiesiog įdėti savo koją tiesiai į jį dar kartą! Jei tai „, kad mėnesio laiko“, tai dabar jis ketina tikrai tegul RIP, o jei tai ne, tada ką tik pasakė, kad nesate paėmęs ją rimtai. Ji gali būti pykstu ant tavęs už tikrą priežasties ji įvyktų, žinote!

9. „Jums nereikia visą tą makiažas“

Tai dar vienas iš tų dalykų negali pasakyti savo draugei. Tai buvo gana tikriausiai reiškė kaip komplimentą, bet ji retai gauna imtasi teisingą kelią. Mes žinome, kad jūs reiškė, kad ji yra tokia graži, ji neturi makiažas, bet ji mano, kad jūs tiesiog pasakė, kad arba ji nešioja per daug makiažas, arba kad bet kokia suma nepadės vistiek!

load...

10. „Tu esi geriausias mergina mano gyvenime“

Tikrai, kiek turite?

Dalykų, ne pasakyti savo draugei tai dar ne viskas žinoma. Ar turite kokių nors kitokių santykių, patarimų vyrai pasidalinti?

load...