10 dalykų merginos jaučiasi nesaugus, kad vaikinai net nepastebės

Ak, mes visi norime būti super įsitikinę, su nepriekaištinga odos ir puikios figūros, teigiamų minčių ir sėkmingo darbo, bet, deja, nedaugelis iš mūsų, jei tokių yra, turi visus šiuos dalykus. Nesaugumo gali būti pagrindinis kenkėjų, ypač, kai kalbama apie romantišką departamentas. Tiesa, vyrai net nepastebi, ką mes taip susirūpinę didžiąją laiko dalį. Čia yra dešimt šių dalykų:

1. Boobs

Ar jie per maži? Ar jie per dideli? Ką gi, jūs manote apie savo krūtinę, jie yra tavo, o tu nori padaryti geriau, kad juos mėgsta. Niekas (bent jau niekas sveiko proto) būtų su vien jos krūtis moteris. Be to, keli vyrai yra Užfiksuotas krūtys, kaip jūs manote.

load...

2. Celiulitas 

Vyrai neturi net nepastebi mūsų oda trūkumus ir dėl šios priežasties yra ta, kad mes linkę perdėti juos didžiulis proporcijas, o, tiesą sakant, jie yra dažniausiai mažosios. Taigi ką daryti, jei jūsų oda neatrodo kaip modelis yra ant jūsų mėgstamo žurnalo viršelio? Jūs žinoti apie Photoshop, juk, ar ne ?!

3. Svoris 

Klasikinis problema. Jūs įgyti keletą svarų per šventes ir jums pradėti galvoti, kad jis bus palikti jus, nes esate per daug riebalų. Štai taip juokingai ir jį žinote. O gal manote, kad esate per liesas ir niekas nenorėtų liesti. Vėlgi, juokinga! Tai tiesa, kad vyrai myli akimis, tačiau jie ne tik mylėti savo akimis. Jie taip pat turi smegenys, širdis ir emocijas, ir tai dalyvaus meilės chemijos per daug.

4. Makiažas 

Vaikinai nelabai rūpi makiažas. Jei kas, jie yra linkę gauti Sapīcis kai išgėrėte per ilgai įdėti į naują, gražesnį veidą. Taigi, nereikia nerimauti, kad jis bus rėkti iš siaubo, jei jis mato jus be jokio makiažo, nes jis nebus! Iš tikrųjų jis tikriausiai nori tave pabučiuoti be jokių lūpų.

5. Fizinį intymumas 

load...

Nedaug yra tie iš mūsų, kurie yra tikri, apie savo „miegamojo patirtimi“ tiek, kad jie nekvestionuoja jų efektyvumą. Tačiau fizinis intymumas yra ne tiek apie įgūdžių, tai apie bendrą emocijų, apie parodyti savo mylimam žmogui, kiek tiksliai jums patinka juos. Jūs neturite būti profesionalas tai padaryti ir jūsų vaikinas negali tikėtis iš jūsų. Tiesiog būti sąžiningas.

6. Meilės

Nesaugumo yra tiesiogiai susijęs su žemos savigarbos ir kad kažkas, kad dauguma žmonių kenčia nuo vieno ar kito laipsnio. Dalis šios žemos savigarbos yra netikrumas, ar esate vertas kažkieno meilė. Tai kažkas, tačiau vargu ar pastebėsite, kad jūsų nerimą. Jis tave myli, jis žino, kad ir jis nejaučia noras įrodyti, kad pakartotinai tik nuraminti tave. Gyventi su juo ir nustoti nerimauti!

7. Stilius

Atidžiai klausytis dabar: žmogus, kuris tikrai į jums nebus, mes pakartoti, nepastebėsite, ką apatiniai jūs dėvi. Jis nekreipia jokio dėmesio, ar tai Victoria Secret, arba paprastas ne-pavadinimas gabalas audiniu. Jis tave myli ir nori jums, kad viskas. Žinoma, jis tikriausiai myli matau tave per trumpą sijonas ar suknelė, bet jūs neturite mirtinai sušalti žiemą tik pademonstruoti savo kojas su juo. Vėlgi, vyrai yra ne nuolat sutelktas į šiuos dalykus, manau mums!

8. Smegenys

Santykiai yra ne vien tik fizinis (bent dauguma jų), todėl įtraukti į savo rūpesčius, ten taip pat nėra protingas pakankamai jam ar pernelyg protingas jam nerimą. Nebent jūs parading savo aukščiausios protą, jis neduos daug minties į visus intelektinės nelygybę, suteiktų, žinoma, kad jie tikrai ne didelė. Jei jie yra, tačiau jūsų santykiai greičiausiai pasmerkta. Atsiprašau dėl to.

9. Opozicija 

Kai kurios merginos yra išsigandusi ginčijasi su savo boo, galvoju, kad vyrai yra laimingiausia, kai jų draugės visada sutinka. Jis nepastebės, kad tam tikrą laiką, bet anksčiau ar vėliau jis bus pajusti, kad kažkas negerai. Jūs negalite praleisti metų metus sutikdamas su viskuo kitas asmuo sako ir daro, ar ne? Pasakyk savo protą, jis nepaliks jums už tai!

10. Tai pastovus palyginimas

Gal jis buvo laimingesni su savo ex… Gal jis bus laimingesnis su savo geriausiu draugu, nes ji tokia graži / protingas / kas… Palyginimai tarp jūsų ir kitų moterų gali sugadinti santykius. Jie kuro kiekvieną nesaugumą ir gali paversti Jus į įtartiną monstras. Negalima lyginti save su kitais – esate, kas esate ir jūsų draugas jus myli. Jei jis norėjo tavo geriausias draugas, jis būtų buvęs su ja, juk. Tačiau jis nėra, todėl nerimauti!

Ar manote, kad yra ir kitų dalykų, merginos jaučiasi nesaugūs apie tai vaikinai nebus net nepastebi?

load...