10 dalykų, kuriuos tik vegetarai gali suprasti

Būdamas vegetaru yra gyvenimo būdo pasirinkimas, vienas, kad mes įsipareigojame iš abiejų etikos, religijos, sveikatos ar net intelektinės priežasčių.

Ir su 6% Anglijoje dabar vegetariškos gyventojų, ir stulbinantis 40% Indijos gyventojų vegetaras, jūs manote, kad šis gyvenimo būdo pasirinkimas atėjo būti priimtas. Iš tiesų, jūs tikėtis, kad žmonės tiesiog trūkčioti pečiais, kai jūs pasakykite jiems esate Vegetaras ir tiesiog pasakyti, kad „kietas“.

Bet Nope. Būdamas vegetaru reiškia, kad jūs vis dar galite gauti tuos pačius senus mįslingas atrodo, o pačius senus pavargusius klausimus. Kaip nors padarei kažką, kaip, visiškai radikaliai dude, jūsų draugai ir šeimos nariai ir toliau reaguoti su šoko ir begalinis smalsumas.

load...

1. Kiekvienas Staiga turi savo nuomonę apie savo mitybos

„Bet jūs suprantate, jūs vis dar turite gauti tinkamą kiekį maistingųjų medžiagų į savo mitybą, ar ne?“

„Jūs suprantate, jūs turite būti šiek tiek kūrybiškai, kaip jūs gaunate savo baltymų, tiesa?“

„Ką apie geležies ir cinko? Ar net minties apie tuos? Pasakyk man, ką apie geležies ir cinko ?! „

Jūs tampate Vegetaras ir visi staiga visame pasaulyje nerimauja dėl savo mityba. Žmonės nebūtų tikimasi net girdėjote apie baltymų staiga pradėti paskaitas apie jūsų baltymų! Tai geriausia tiesiog ignoruoti juos, žinoma – tikriausiai žinote daugiau apie visa tai, nei jie.

2. Žmonės klausia, kodėl

Kodėl?

Kodėl Vegetaras?

Kokia prasmė?

load...

Nebūk kvailas!

Kai pirmą kartą tapti vegetaru, liaudies tiesiog negali padėti, bet smalsauti į už savo sprendimo priežastis. Ir net tada, kai galite paaiškinti visiems, jie vis dar nėra įsitikinę ir nori laikyti smalsių. Tai tarsi tampa Vegetaras yra panašus į savižudybę ir jūsų draugai turi paaiškinimą!

3. Bet kas apie kiaušinių?

O dieve, kiaušinis situacija!

Daržovės visada klausiama apie kiaušinių situaciją, tarsi, ar valgote kiaušinius ar ne yra gyvybės ar mirties situacija.

„Taip, esate Vegetaras, bet jūs valgyti kiaušinius? Tu darai? Bet ką apie kiaušinių baltymus? Ar valgote tuos? Aha. Bet ką apie omleto? Ar daržovės net valgyti tiems? Maniau, daržovės negalėjo valgyti omletai. „

[Email protected] £ [email protected] @ !!

Rimtai, jūs tiesiog norite rėkti.

4. Norite Cheeseburger, ar ne? Pripažink tai!

Pasakyk ką nors esate vegetaras ir per 5 minutes jie paklaus, ar jūs vis dar troškimas cheeseburgers ir kumpio.

Kartais jie net valgyti cheeseburger priešais jus, ir perdėti, kaip skanu tai, tarsi jie gauti jums. „Mmm, tai taip gera!“

Tiesa, nors, yra tai, kad mūsų skonio svogūnėlis reguliuoti po maždaug 30 dienų į naują mitybą. Dėl šios priežasties, ne, mes nenorime Cheeseburger! Mes tiesiog norime, kad mūsų avokadas bandeles, ačiū.

5. Valgyti Su Pals tampa Nepatogi

Vienas iš didžiausių „problemų“, su kuriomis susiduria vegetarai, kai jie galvą maisto su savo draugais, kurie visi mėsėdžiai.

Nors restoranų daug šių dienų bent jau vienišas „Vegetaras variantą“, rasti padorų Vegetaras valgio vis dar gali būti sudėtinga. Ypač, jei jūs einate į „Burger King“, kur tik Vegetaras variantas yra salotos.

Salota! Taigi, o jūsų draugai Kovoje alkio su mėsainiai, jūs skinti žaliomis salotomis.

Dalykų, pavyzdžiui, tai daro valgyti iš amžinai sunku.

6. Jau nekalbant apie keistumo iš pirmos dienos

Jei jau vegetaru, o, galbūt nematote jokio pagrindo informuoti savo datą. Galbūt tai tiesiog nėra kažkas, kad kerta savo mintis. Jokiu problemu.

Jis gali tapti problema, tačiau, jei jūs galų gale valgyti iš ir pamiršti, kad jie tikriausiai nori eiti į savo mėgstamą Steak House.

Taigi jūs vilkikas jų striukė. „Hm. Aš pamiršau pasakyti, ir jūs gonna juoktis apie tai, bet aš, um, aš vegetarė. “ 

Uh Oh. Nėra kepsnys jam!

7. Galite valgyti žuvį, nors, tiesa?

Ne, aš negaliu valgyti žuvį!

Liaudies suma, neatrodo, kad suprasti, žuvis yra mėsa gali suprasti ne daržovės, bet jis vairuoja vegetarai nenormalu. Jei kas nors prašo, kodėl jūs neturite valgyti žuvį, tiesiog paaiškinti jiems, kad jūs neturite valgyti mirusius dalykus.

Tai bus nutildyti juos!

8. Jūsų mama neturi jokios idėjos, What A Falafel mėsainiai Ar

Jūs žinote, kaip ji yra. Nueini į klubo restorane, kuriame yra gana kietas pasirinkimą vegetariškų patiekalų, o jūs nusprendėte užsakyti Falafel mėsainiai.

Jūsų šeima yra su jumis, nors ir kada pasakyti, padavėjo, kad jūs norite sultingas Falafel mėsainiai, tavo mama gauna visi sutrikę.

„Vafliniame mėsainiai?“ Ji sako tyliai vyrui. „Ar ji tiesiog užsisakyti vafliniame mėsainiai?“

„Taip. Taip ji padare. Melskimės už ją, medaus. „

Jei norite keisčiausias atrodo bet kada, nors, eiti į tofu.

9. Jūs galite pasirinkti iš mėsos!

Nuotrauka sceną: Jūs esate draugų namuose, ir jie liepė pica. Problema yra, jis gavo mėsos ant jo. Daug mėsos.

Taigi, kai jis bus pristatytas ir jie paprašys paimti sau keletą gabalėlių, jums spyriojasi bedugnės. Jūs priminti jiems, kad jūs esate vegetaras.

„Galite pasirinkti iš mėsos!“

Galbūt jie tiesiog bando būti graži, bet jie nesupranta, kaip Oh taip neteisinga, kvaila ir net pasipūtę jie skamba. Jei esate Vegetaras dėl etinių priežasčių, jūs negalite tiesiog „pasirinkti negyvo gyvūno situaciją.“ Tai ne žaidimas. Geez.

10. Jeigu aš Siūloma jums milijoną dolerių, Ar Jūs valgote šitą mėsos gabalas?

Nežinote, bet jei man buvo pasiūlyta milijoną dolerių nužudyti tave aš visiškai būtų!

Arba žmonės tiesiog neturi gauti arba jie tiesiog mėgsta vėjo mus. Bet visa tai pabaigoje mes, vegetarai, tiesiog nevalgo mėsos. Tai reiškia, kad mes nenorime mėsą. Mes nenorime, kad, jo nereikia. Jei mes padarėme, mes būtume ne vegetarai!

O ir paskutinis dalykas prieš mums eiti – kiek daugiau kartų yra žmonių ketinate pasakyti mums, „jūs žinote, kad visi tie gyvūnai bus nužudytas vistiek, tiesa?“

Yup, todėl turėčiau valgyti kumpio, kol aš deginti tada!

load...