10 dalykų, kuriuos tik rytojaus žmonės supranta

Ar ryte, po pietų arba galbūt vakare asmuo? Jei esate rytą žmogus, ten bus keletas dalykų, kuriuos labai patinka apie aušra.

Aš ryte žmogus labiau nei bet kada. Aš pabusti 6.30 kiekvieną dieną ir padaryti Pochlebca klausantis kai kurių muzikos per radiją, kaip saulė pradeda išlįsti už horizonto.

Jis tiesiog jaustis taip gerai, kad būtų taip, šviesus ir anksti, pasirengę užgrobti dieną, o visi kiti dar snausti.

load...

Aš negaliu prisiminti, kada tiksliai tapau rytą žmogus, bet dabar, kad aš esu vienas aš negaliu įsivaizduoti save nors pabudimas praeitis 9 val. Aš tiesiog jaučiu per pavargę ir tingus. Dar blogiau, aš žaisti pasivyti su visais mano favoritai.

Jeigu esate kaip ir man ir patinka būti ankstyvas paukštis, pagauna kirminą, leiskite pažvelgti 10 dalykų, kad tik ryte žmonės galbūt gali suprasti išvaizdą.

Rytais Do not Make Jūs piktas 

Jūs visada galite papasakoti ne ryte žmogus tiesiog žiūri į juos. Raudonveidis, plaukų stovi ant pabaigos, o akys išsprogusios, jie atrodo taip, lyg jie nori nužudyti žmogų.

„Niekas kalbėti su manimi“, jie nepatenkinti, nes jie žygiuoja į kavos aparatą.

Rytais ne visiems – bet jie už jus. Skirtingai nuo savo geriausiu draugu, kurie tiesiog nori dūris visiems prieš vidurdienį pagaliau atvyko, jūs iš tikrųjų manote, palaimintas, kad kitą rytą atvyko. Jaučiatės laimingas!

Jūs tikrai suprantate, kad tyla yra aukso

Kai kurie žmonės tiesiog nesupranta tylos grožį. Tai ne jų kaltė – mes visi laidinio skirtingai.

Bet jums, nieko nesmagiai apie tylą. Vietoj kuriems kažką atitraukti jus nuo tuštuma, esate pasirengę ją priimti.

load...

Tyla yra vienas iš geriausių dalykų apie ryte. Be eismo, nėra vaikai šaukia ir iš esmės ne chaosas, jūs laisvai atsipalaiduoti ir galvoti apie savo planus už dieną.

Malonūs pokalbiai taip lengva ryte

Sunku turėti malonus pokalbis su draugu anksti ryte.

„Aš negaliu patikėti, kad jūs turite mane taip anksti, sako jie smarkiai.

Sunku bendrauti su ne ryte žmonių pirmosios valandos po vidurnakčio. Jie bjaurus ir reikia perking šiek tiek, kol jie pasveikinti Jus su atrodo, kad nesako: „Aš SO nori nužudyti jums dabar.“

Jūs, tačiau rasite pokalbius džiaugsmą ryte. Jūsų dvasios yra didelis, ir jūs esate susijaudinęs pasikalbėti su žmonėmis apie savo planus dieną.

Jūs žinote, kaip didelis jis yra gauti į priekį

Žmonės, kurie nesupranta, kad rytais grožį tikriausiai įstrigo darbo vietų jie nekenčia. Jie keltis, nes jie turi keltis, o keltis, nes norite keltis.

Kodėl? Nes jūs žinote, kad ryte yra puikus laikas gauti į priekį nuo konkurencijos. Nors jie vis dar neapvirstų lovoje, skundžiasi, kad „Hmmm! Turiu keltis greičiau! „Jau esate būdas priešakyje, breezing per užduotis ir didinti savo produktyvumą.

Jums nereikia Kava

Ne kavos žmonėms sekti labai pažįstamas modelis ryte. Kur jie atvyksta, jie iš karto galvą už kavos aparato arba, jei ši sąlyga netenkinama, artimiausią Starbucks. Jie tiesiog negali atidaryti savo akis ir funkciją, kol jie turėjo savo kavos fix.

Bet jūs neturite nereikia kavos fix, nes jūs žinote, kad kofeinas iš tikrųjų yra už chumps.

Žinoma, tai suteikia žmonėms energijos ryte, bet jau gavo daug, kad ant čiaupo. Taip pat savo natūralios energijos, jūs tikriausiai taip pat gavo Pochlebca per daug.

Gauni mėgautis pusryčiais!

„Oi, aš ne valgyti pusryčius,“ draugas sako jums. „Aš nekenčiu jo.“

Uh Oh. Tai klasikinis ženklas ne ryte asmeniui.

Ne rytą žmonės linkę tiksliai kalbėtis žemyn pusryčius, nes jis ateina jų mažiausiai mėgstamą paros metu. Jie ne turiu laiko mėgautis keletą skiltelės dūminis kumpio arba kai plakta kiaušinienė su lašiša nes jie gavo iš lovos laiku.

Tu ir aš, tačiau nežino, kaip vykdyti tai yra mėgautis sočiais pusryčiais, visi nuplautas žemyn su mūsų mėgstamu gėrimu. Mmm!

Jums nereikia eiti miegoti anksti

„Jei ne jūs lovoje dabar?“ Klausia skeptiškai draugui kaip jie mato jūs vis dar žvalus ne 1AM. „Galų gale, jūs keltis kiekvieną dieną 8am teise?“

Žinoma jūs darote. Bet jūs žinote, kad tai (kartais) galima sustabdyti iki vėlai ir dar keltis anksti.

Ne rytą žmonės negali gauti galvas aplink tai. Jie tiki, kad keltis anksti, jūs turite eiti miegoti anksti.

Bet jūs žinote, kad tol, kol jūs vis dar gauti tinkamą energijos kiekį iš kažkur, tai tikrai ne klausimas, kaip vėlai eiti miegoti.

Jūs vis dar už vakarėlį, per daug!

Rytais nustatyti toną

Jūs žinote, kad atsibunda anksčiau, jūs gaunate galimybę tinkamai planuoti savo dieną be skuba per savo rytą. Galite imtis savo laiką, žaisti savo mėgstamą melodijas, sugalvoti ace pusryčiai, ir turėti šiltas dušas.

Kaip, pavyzdžiui, jaučiatės gerai. Ir jūs žinote, tai nuotaika tęsis už likusią dienos dalį.

Jūs visada laiku

Dalykas apie rytinę žmonių yra tai, kad mes linkę būti labai punktualus.

Ei, jei mes gonna pasistengti keltis juokingai anksti kiekvieną rytą, mes ketiname ir pasistengti būti laiku į susitikti.

Niekas neturi laukti ryto žmonių. Mes pirmieji iš lovos ir pirmoji iš namų. Mes keltis anksti, kad mes turime pakankamai laiko kompensuoti nieko, kad gali eiti negerai.

Miega Ar tiesiog taip nuobodu

Kodėl žemėje būtų norite miegoti, kai jums gali būti aukštyn ir daro dalykus ?!

Jūs žinote, kad miega ne vienas iš gyvenimo malonumų, bet, kad tai iš tikrųjų yra padaryti mums gauti mažiau dalykų daroma būdas.

load...