10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie bulimiją

Bulimija yra valgymo sutrikimas, kai žmonės bus valgyti daug maisto valgymo besaikis ir tada išvalyti save tos maistą arba sukeliant vėmimą, arba atsižvelgiant vidurių. Bulimija, yra kur kas daugiau, kad tiesiog klausimas apie maistą, žmonių su bulimija pamatyti savo valymas ir jų gebėjimą kontroliuoti savo svorį, kaip imtis kontroliuoti savo gyvenimą taip, kai jie jaučiasi pabrėžė, nerimas, arba kai yra kitų aspektų savo gyvenimą, kad jie jaučia, kad neturi kontroliuoti. Yra, tačiau, ne vienas priežastis bulimija ir tai kartais sunku pastebėti, nes žmonės kenčia nuo šios ligos dažnai sugeba palaikyti normalų ieškote svorį. Čia yra dešimt daugiau faktų apie bulimija, kad kiekvienas turėtų žinoti.

1. Tai ne tik moterys, kenčia nuo bulimijos

Tai paplitusi klaidinga nuomonė, kad valgymo sutrikimai, pavyzdžiui, anoreksija ir bulimija yra moterys tik liga, bet tai visiškai netiesa. Manoma, kad iki 15% kenčiančių nuo valgymo sutrikimų yra vyrai, ir šis procentas šiuo metu didėja.

2. Liga gali būti genetinė

Vis dar nėra aišku, kokia priežastis bulimija yra, bet depresija ir socialinio spaudimo tikrai vaidina savo vaidmenį. Naujausi tyrimai taip pat rodo, kad čia gali būti genetinis elementas ir kad žmonės, kurie giminaičių jų šeimos nariui, kurie kenčia nuo bulimijos, gali būti labiau linkę į pačių ligos.

load...

3. Jūs negalite pasakyti, jei asmuo yra Bulimic jų svorį

Skirtingai nuo anoreksijos, kur ligoniams nereikia dažnai rodo, kad ypatingos svorio ženklus, bulimija sergantys dažnai išlaikyti vidutinį kūno svorį. Žmonės su bulimija kaitalioti binging ir valymas ir vis dar gali išlaikyti protingą suvartojamų kalorijų kiekį. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl ji gali būti taip sunku gydytojams diagnozuoti ligą.

4. Bulimija gali būti visą gyvenimą problema

Bulimija gali būti gydomi ir kad dažnai reiškia dažnai reiškia gydyti priežastis, pavyzdžiui, depresija, tačiau net ir po gydymo, gali vėl atsirasti sutrikimas. Pacientai, kurie sėkmingai kontroliuoti savo bulimija yra mokomi atpažinti įspėjamuosius ženklus ir nustatyti trigerius į jų būklę, kad galima kreiptis pagalbos, kai jos reikia.

5. Tik 1 iš 10 žmonių ieškoti profesionalios pagalbos dėl valgymo sutrikimų

Iš nervinė anoreksija ir susijusios ligos asociacija (ANAD) apskaičiavo, kad tik vienas iš dešimties žmonių, kurie valgymo sutrikimai niekada siekti tinkamos medicininės pagalbos su problema. Tai stulbinanti statistika, ypač atsižvelgiant į rimtas pavojus sveikatai, kad valgymo sutrikimai kelia žmonėms.

6. Žmonės, sergantys bulimija yra ne tik yra veltui

Kita klaidinga nuomonė apie bulimija yra įsitikinimas, kad žmonės, kurie sutrikimas yra veltui ir yra tik susirūpinęs savo išvaizda. Iš bulimija priežastys yra kur kas gilesnės nei kad ir daug bulimijos kenčia turi labai menkas savęs vaizdus savo kūno. Binging ir išvalymas yra reakcija į pykčio, depresijos ir savęs neapykanta, o ne tik noras likti plonas.

7. Bulimija gali sukelti didelę žalą organizmui

Įstaiga turi mityba reguliariai išlikti sveikiems ir bulimija paveikia kur kas daugiau nei tik asmens svorio. Jis taip pat gali turėti įtakos kiekvienam kūno dalis, įskaitant oda, plaukais, ir vidaus organų.

8. Bulimija yra kur kas daugiau bendro, nei jūs galėjote supratau

Jei jūs manėte, kad bulimija buvo gana retas reiškinys, tai pagalvokite dar kartą; nes manoma, kad vienas iš dešimties amerikiečių moterų, tarp 15 ir 30 metų amžiaus, turi įtakos sutrikimas. Štai gana šokiruojantis statistika, ypač kai taikoma ši procentinė dalis žmonių per amžiaus, kad jūs žinote skaičių, tik savo artimai draugų rate.

9. Bulimija yra pavojingas psichikos būklė

Valgymo sutrikimai yra laikoma labiausiai pavojinga visų psichikos sutrikimų ir labiausiai tikėtina, kad, galų gale, gali sukelti mirčių. Be fizinės žalos, kad bulimija gali padaryti prie kūno, yra taip pat psichinę žalą, kad ji gali padaryti taip pat. Sergantys bulimija dažnai jaučia gėdą apie savo potraukių ir gali tapti depresija ir savižudybės.

load...

10. Bulimija gali slopinti reprodukcinę sistemą

Žmonės su bulimija dažnai praleisti laiką ir jų reprodukcinės sistemos pažeidimai gali būti ilgą laiką ir paveikti jų gebėjimą turėti vaikų. Bulimija gali sukelti Negyvagimiai ir persileidimus, ir tai taip pat yra manoma, kad būti kai kurių apsigimimų negimusių vaikų priežastis. Dėl problemų su vaiko gimimo pavojai yra ypač aktuali, jei motina yra aktyviai binging ir prapūtimo nėštumo metu.

load...